Paskelbtas: 2009 Kovas 04
ID 19731

NĖra Lengvo UŽdarbio Internete ! Štai Jums Atsakymas.

Apie siūlomą darbą, darbo pobūdis


NĖra Lengvo UŽdarbio Internete ! Štai Jums Atsakymas..pastaruoju metu yra susidaręs labai skeptiškas požiūris į vadinamąjį 'darbą internete'. Niekas į tai nežiūri rimtai, net kaip į papildomo uždarbio formą.kodėl taip atsitiko ?1.dažniausiai lengvą 'uždarbį internete' Jums siūlo paaugliai, kurie, kaip ir dauguma nieko neinvestavę nori kažką uždirbti..

2.sunki darbo pradžia. Kad pradėtų eiti bent menkiausias uždarbis į Jūsų kišenę - reikia išties nemažai įdėti savęs, žiūrėti į tai rimtai..

3.pagalbos reikia ieškoti pačiam, dažniausiai tai užima labai daug laiko. Neradus apima noras viską mesti ir nešvaistyt laiko.

4.dažnai kelią pastoja per menkas įgūdžių turėjimas, pvz : susikurti elementarią internetinę svetainę.

5.dažnas manymas, kad uždirbti gali tik tos srities specialistai, pvz : vertėjai,programuotojai,dizaine riai,dirbantys forex'e,verslininkai,reklamų kūrėjai ir taip toliau..punktų yra tikrai daugiau , bet aš Jūsų negluminsiu, nes į klausimą 'ar Galima Internete UŽsidirbti NebŪnant Specialistu?' galiu drąsiai atsakyti - Taip Galima. Tereikia šiek tiek investicijų į darbą ir noro !daugiau skaitykite svetainėje www.ideja.wsvisais rūpimais klausimais kreipkitės el.paštu arunas.work@gmail.compag arbiai, Arūnas.

Darbo sritis:
Administratoriai
Administracijos darbuotojai


Kontaktai nėra rodomi ir skelbimas nerodomas sąrašuose, kadangi skelbimas neaktyvuotas.
Kandidatuoti į darbo vietą
Jūs jau kandidatavote į šią darbo vietą.
Išsaugoti
Kiti šios darbo srities darbo skelbimai

Klaipėda, Siūlo darbą