Darbo pasiūlymai administracijos darbuotojams ir Administracijos darbuotojų CV
Ieškote Administracijos darbuotojų darbo?
Susikurkite savo CV ir naršykite po gausybę darbo skelbimų Dirba.lt portale. Pasinaudokite darbo paieška, skaitykite patarimus, pasinaudokite profesionaliomis konsultacijomis. Susiraskite norimą darbą jau dabar!
Siūlote darbą administracijos darbuotojams?
Paskelbkite darbo skelbimą mūsų portale ir susiraskite tinkamą darbuotoją savarankiškai. Taip pat teikiame profesionalias personalo atrankas. Pradėkite ir plėskite savo verslą su tinkamais darbuotojais!

Darbas administracijos darbuotojams

Šioje administratorių darbo skelbimų kategorijoje rasite siūlančiųjų darbą administratoriams ir ieškančiųjų darbo administratorių srityje skelbimus, CV. Visuomenėje nusistovėjęs stereotipas, kad administratorės pagrindinės funkcijos darbo vietoje yra daryti kavą ir atsiliepti į skambučius. Tačiau administratorių darbas žymiai įvairesnis ir dinamiškesnis negu daugeliui pasirodo iš pirmo žvilgsnio. Dažnai pasitaiko, kad administratorės(-iaus) atsakomybės lygis įmonėje apima kelias sritis. Ji(-s) ne tik organizuoja kasdienį įmonės ar įstaigos darbą: tvarko dokumentus, apdoroja gautą informaciją, perduoda vadovo nurodymus, kontroliuoja, kaip jie vykdomi, atlieka kitus vadovo pavedimus, teikia kitas informacines paslaugas, analizuoja duomenis, kuria specializuotas duomenų bazes, bet taip pat tenka užsiimti buhalterine apskaita, renginių organizavimu, tekstų vertimu, personalo poreikio planavimo, parinkimo, samdos, atleidimo darbais. Sėkmingam įstaigų ir įmonių administratoriaus darbui svarbu organizaciniai gebėjimai, malonus bendravimas, dalykiškumas, lankstumas, greita orientacija. Nepamirškite, darbo skelbimus galite skelbti šioje kategorijoje jeigu siūlote darbą arba ieškote darbo administratorių srityje.

Darbo skelbimai administracijos darbuotojams
UAB Švyturio taksi ieškomas dispečeris

UAB Švyturio taksi ieškomas dispečeris

UAB "Švyturio taksi"
Klaipėda
Prieš 5 d.
Moteris iesko darbo

Moteris iesko darbo

Ieskanti
Kaunas
Prieš 5 d.
Administratorius (-ė)
Prieš 7 d.
Ieškančiųjų darbo Administracijos darbuotojų CV
Aurelija Bieliauskaite

Aurelija Bieliauskaite

30 m., Klaipėda
Manau, kad esu vertas dėmesio kandidatas į baldu imones,vadybininkes-technologes pareigas. Daugiausiai praktinės patirties turiu bendradarbiavimo bei bendravimo su klientais, kitu įmonių atstovais srityse. Manau ,kad mano žinios, įgūdžiai, praktinė patirtis bei asmeninės savybės, tokios kaip iniciatyvumas, komunikabilumas, sugebėjimas greitai įsisavinti žinias, atsakingumas, gali būti sėkmingai panaudotos Jūsų kompanijoje siekiant jos tikslų įgyvendinimo. vadybininke-Technologe: darbo pobūdis, nuo sukirpimo baldu imoneje,iki užsakymu tvarkymo,baldiniu audiniu uzsakinejimo,deriniu parinkimas, bendravimas telefonu su kitu baldiniu įmonių atstovais visoje Lietuvoje. Darbas kompiuteriu su programa, užsakymams tvarkyti.UAB HOME GROUP:operatore(sukirpimo masina-lektra)darbo pobudis,valdyti programa daugiasluoksnes,vienasluoksnes,sukirpimo masinos LEKTRA,paleisti programa,specialiai skirta individualiam baldui,nustatant tiek masinos greity,tiek audinio susilydimo tikimybe,priziureti kirpima,kol masinos programa paleista,taipat sukirpimas rankiniu budu,komandinis ir individualus darbas.
Prieš 4 d.
Gabrielė Gražulienė

Gabrielė Gražulienė

28 m., Vilnius
Esu ambicinga, gabi ir greitai prisitaikanti prie naujos aplinkos. Ieškau darbo kuriame galėčiau kilti ir padėti kilti įmonei. Jau turiu šeimą, bei daug skirtingos darbo patirties, dabar norėtūsi susikoncentruoti ir rasti pastovų darbą, su galimybe tobulėti. Dirbti galiu pradėti iškart, pageidautinas darbo laikas 8-17val.
Prieš 7 d.
Jolanta Žlibinienė

Jolanta Žlibinienė

58 m., Lietuva
Išsilavinimas aukštasis kultūros srityje. Atsidavimas darbui yra mano stipriausia savybė. Dirbau įvairius darbus, gyvenau užsienyje, paskutinis darbas buvo žaliavalgių restorane RAW tortų ir patiekalų gaminimas. Dabar ieškau ramaus administracinio darbelio. Geriausia centre.
Prieš 1 sav.
Daiva Rasimiene

Daiva Rasimiene

54 m., Prienai
Baigus Kauno ekonomoikos technikuma,2kursai Vilniaus pedagoginiam institute,baigus Kauno Versvu mokykla.Dirbus Kaune aukletoja ir transporto imonese dispecere.Atsikelus I Prienus dirbau siuvyklose kontroliere,paskutinius 7metus dirbau sporto klube administratore.
Prieš 1 sav.