Darbo pasiūlymai administracijos darbuotojams ir Administracijos darbuotojų CV
Ieškote Administracijos darbuotojų darbo?
Susikurkite savo CV ir naršykite po gausybę darbo skelbimų Dirba.lt portale. Pasinaudokite darbo paieška, skaitykite patarimus, pasinaudokite profesionaliomis konsultacijomis. Susiraskite norimą darbą jau dabar!
Siūlote darbą administracijos darbuotojams?
Paskelbkite darbo skelbimą mūsų portale ir susiraskite tinkamą darbuotoją savarankiškai. Taip pat teikiame profesionalias personalo atrankas. Pradėkite ir plėskite savo verslą su tinkamais darbuotojais!

Darbas administracijos darbuotojams

Šioje administratorių darbo skelbimų kategorijoje rasite siūlančiųjų darbą administratoriams ir ieškančiųjų darbo administratorių srityje skelbimus, CV. Visuomenėje nusistovėjęs stereotipas, kad administratorės pagrindinės funkcijos darbo vietoje yra daryti kavą ir atsiliepti į skambučius. Tačiau administratorių darbas žymiai įvairesnis ir dinamiškesnis negu daugeliui pasirodo iš pirmo žvilgsnio. Dažnai pasitaiko, kad administratorės(-iaus) atsakomybės lygis įmonėje apima kelias sritis. Ji(-s) ne tik organizuoja kasdienį įmonės ar įstaigos darbą: tvarko dokumentus, apdoroja gautą informaciją, perduoda vadovo nurodymus, kontroliuoja, kaip jie vykdomi, atlieka kitus vadovo pavedimus, teikia kitas informacines paslaugas, analizuoja duomenis, kuria specializuotas duomenų bazes, bet taip pat tenka užsiimti buhalterine apskaita, renginių organizavimu, tekstų vertimu, personalo poreikio planavimo, parinkimo, samdos, atleidimo darbais. Sėkmingam įstaigų ir įmonių administratoriaus darbui svarbu organizaciniai gebėjimai, malonus bendravimas, dalykiškumas, lankstumas, greita orientacija. Nepamirškite, darbo skelbimus galite skelbti šioje kategorijoje jeigu siūlote darbą arba ieškote darbo administratorių srityje.

Ieškančiųjų darbo Administracijos darbuotojų CV
Agnė Dėdelytė

Agnė Dėdelytė

23 m., Raseiniai
Sveiki! Esu įmonių ir įstaigų administratorė su geromis buhalterinės apskaitos žiniomis. Visada esu labai reikli sau, keliu aukščiausius reikalavimus, domiuosi naujovėmis, mėgstu bendrauti, darbus atlieku kruopščiai ir atsakingai. Tikrai tikiu, kad galiu būti jums naudinga. :)
Prieš 24 val.
Indrė Zailskaitė

Indrė Zailskaitė

Kaunas
Esu labai komunikabili, labai greitai prisitaikanti prie naujos aplinkos. Sugebu puikiai dirbti komandoje ir savarankiškai. Kalbu labai gerai angliškai ir graikiškai. Reikalui esant galiu susišnekėti rusiškai ir ispaniškai. Dirbau vadovaujamą darbą, tiek užsienyje, tiek Lietuvoje. Turiu puikius kompiuterinius įgūdžius. Daugiau nei dešimt metų dirbau pardavimų srityje. Ieškau panašaus pobūdžio darbo. Vadyba, pardavimai, vadovavimas. Turiu mados dizaino sertifikatą. Puikiai išmanau mados pasaulį. Vairuoju jau 13 metų, tad jei darbas reikalauja vairuotojo pažymėjimo tai visai ne problema. Esu tikra, būčiau puiki kandidatė Jūsų įmonėje. Galėčiau pasidalinti įgyta patirtimi užsienio šalyse. Pagarbai Indrė Zailskaitė
Prieš 2 d.
Liveta Sakavičiūtė

Liveta Sakavičiūtė

22 m., Šiauliai
Turiu puikių bendravimo įgūdžių, kuriuos įgijau praktikoje. Moku bendrauti su įvairiais žmonėmis, lengvai užmezgu kontaktą, moku klausytis. Gebu rasti sprendimus įvairiose situacijose ir noriai siekiu geresnių rezultatų. Mielai imuosi iniciatyvos bei atsakingai vykdau patikėtas užduotis. Moku dirbti komandoje ir individualiai, vertinu draugišką, organizuotą kolektyvą. Domiuosi atliekamu darbu, stengiuosi pavestas užduotis atlikti kuo geriau. Pasitikiu savimi ir daug dirbdama siekiu kilti karjeros laiptais.
Prieš 3 d.
Rima Petkevičienė

Rima Petkevičienė

50 m., Kelmė
Sveiki,gerbiami darbdaviai. Esu Rima, man 50 metų. Baigiau Šiaulių universitetą,viešąjį administravimą. Turiu didelį žinių bagažą administraciniame darbe (17,5)metų. Mano pastangos buvo įvertintos.Esu apdovanota medaliu už gerą darbą. Galiu susikalbeti rusų ir vokiečių kalbomis.Esu emociškai stipri asmenybė.Nebijau naujų pokyčių ir iššūkių,kurie veda į priekį ir apsaugo nuo stagnacijos.
Prieš 2 sav.