Darbo pasiūlymai administracijos darbuotojams ir Administracijos darbuotojų CV
Ieškote Administracijos darbuotojų darbo?
Susikurkite savo CV ir naršykite po gausybę darbo skelbimų Dirba.lt portale. Pasinaudokite darbo paieška, skaitykite patarimus, pasinaudokite profesionaliomis konsultacijomis. Susiraskite norimą darbą jau dabar!
Siūlote darbą administracijos darbuotojams?
Paskelbkite darbo skelbimą mūsų portale ir susiraskite tinkamą darbuotoją savarankiškai. Taip pat teikiame profesionalias personalo atrankas. Pradėkite ir plėskite savo verslą su tinkamais darbuotojais!

Darbas administracijos darbuotojams

Šioje administratorių darbo skelbimų kategorijoje rasite siūlančiųjų darbą administratoriams ir ieškančiųjų darbo administratorių srityje skelbimus, CV. Visuomenėje nusistovėjęs stereotipas, kad administratorės pagrindinės funkcijos darbo vietoje yra daryti kavą ir atsiliepti į skambučius. Tačiau administratorių darbas žymiai įvairesnis ir dinamiškesnis negu daugeliui pasirodo iš pirmo žvilgsnio. Dažnai pasitaiko, kad administratorės(-iaus) atsakomybės lygis įmonėje apima kelias sritis. Ji(-s) ne tik organizuoja kasdienį įmonės ar įstaigos darbą: tvarko dokumentus, apdoroja gautą informaciją, perduoda vadovo nurodymus, kontroliuoja, kaip jie vykdomi, atlieka kitus vadovo pavedimus, teikia kitas informacines paslaugas, analizuoja duomenis, kuria specializuotas duomenų bazes, bet taip pat tenka užsiimti buhalterine apskaita, renginių organizavimu, tekstų vertimu, personalo poreikio planavimo, parinkimo, samdos, atleidimo darbais. Sėkmingam įstaigų ir įmonių administratoriaus darbui svarbu organizaciniai gebėjimai, malonus bendravimas, dalykiškumas, lankstumas, greita orientacija. Nepamirškite, darbo skelbimus galite skelbti šioje kategorijoje jeigu siūlote darbą arba ieškote darbo administratorių srityje.

Darbo skelbimai administracijos darbuotojams
Ieškomas sekretorius VILNIAUS LOPŠELIS DARŽELIS GERVELĖ

Ieškomas sekretorius VILNIAUS LOPŠELIS DARŽELIS GERVELĖ

VILNIAUS LOPŠELIS-DARŽELIS "GERVELĖ"
Vilnius
Prieš 3 d.
Domintų darbas su kompiuteriu, dokumentų tvarkymas
Prieš 1 sav.
Reikalingas taksi dispečeris

Reikalingas taksi dispečeris

Individuali veikla, Virgilijus Barzda pažyma 2013-
Ukmergė
Prieš 2 sav.
Motelio administratorius
Prieš 3 sav.
Ieškančiųjų darbo Administracijos darbuotojų CV
Sandra Gliebaitė

Sandra Gliebaitė

Klaipėda
Esu komunikabili ir šilta. Lengvai prisitaikau prie naujos darbo vietos ir labai noriu mokytis ir augti ! Taip pat esu mandagi ir atsakinga. Domiuosi reklama, psichologija bei vartotojų poreikiais. Neturiu žalingų įpročių. Esu atvira įvairiems darbo pasiūlymams! Taip pat labai norėčiau dirbti personalo atrankoje!
Prieš 4 d.
Matas Naliveika

Matas Naliveika

24 m., Šiauliai
Esu atsakingas, darbštus, imlus, gebantis dirbti tiek individualiai, tiek komandoje.
Prieš 1 sav.
Evelina Skrockytė

Evelina Skrockytė

Kaunas
Mėgstu punktualumą, darbštumą sąžiningumą. Studijų metu esu turėjusi įvairios darbo patirties klientų aptarnavimo srityje įskaitant ir atliktą profesinę praktiką. Žinau kaip sėkmingai pasiekti geriausią rezultatą konsultuojant ir aktyviai parduodant taip įgyvendinant reikiamus tikslus ir dar daugiau Kaip darbuotoja esu lojali įmonei - dirbu kol pasiekiu numatytus tikslus ir pavestas užduotis. Puikiai prisitaikau prie naujos aplinkos, visada stengiuosi mokytis ir gauti kuo daugiau informacijos.
Prieš 2 sav.
Justina Narmontaitė

Justina Narmontaitė

25 m., Vilnius
2015 m. įgijau aplinkos apsaugos inžinerijos balakaurą. Nuo 2016 m. dirbu iki dabar dirbu įmonėje UAB "BIOSISTEMA" aplinkos apsaugos specialiste, taip pat administruoju Všį "Elektronikos gamintojų ir importuotojų organizacija" bei "Gamintojų ir Importuotojų asociacija". Esu komunikabili, bendraujanti, pasiryžusi siekti užsibrėžtų tikslų, darbšti, pareiginga, atsakinga, sąžininga, draugiška. Ieškau panašaus pobūdžio darbo Šiauliuose.
Prieš 1 sav.