Darbo pasiūlymai administracijos darbuotojams ir Administracijos darbuotojų CV
Ieškote Administracijos darbuotojų darbo?
Susikurkite savo CV ir naršykite po gausybę darbo skelbimų Dirba.lt portale. Pasinaudokite darbo paieška, skaitykite patarimus, pasinaudokite profesionaliomis konsultacijomis. Susiraskite norimą darbą jau dabar!
Siūlote darbą administracijos darbuotojams?
Paskelbkite darbo skelbimą mūsų portale ir susiraskite tinkamą darbuotoją savarankiškai. Taip pat teikiame profesionalias personalo atrankas. Pradėkite ir plėskite savo verslą su tinkamais darbuotojais!

Darbas administracijos darbuotojams

Šioje administratorių darbo skelbimų kategorijoje rasite siūlančiųjų darbą administratoriams ir ieškančiųjų darbo administratorių srityje skelbimus, CV. Visuomenėje nusistovėjęs stereotipas, kad administratorės pagrindinės funkcijos darbo vietoje yra daryti kavą ir atsiliepti į skambučius. Tačiau administratorių darbas žymiai įvairesnis ir dinamiškesnis negu daugeliui pasirodo iš pirmo žvilgsnio. Dažnai pasitaiko, kad administratorės(-iaus) atsakomybės lygis įmonėje apima kelias sritis. Ji(-s) ne tik organizuoja kasdienį įmonės ar įstaigos darbą: tvarko dokumentus, apdoroja gautą informaciją, perduoda vadovo nurodymus, kontroliuoja, kaip jie vykdomi, atlieka kitus vadovo pavedimus, teikia kitas informacines paslaugas, analizuoja duomenis, kuria specializuotas duomenų bazes, bet taip pat tenka užsiimti buhalterine apskaita, renginių organizavimu, tekstų vertimu, personalo poreikio planavimo, parinkimo, samdos, atleidimo darbais. Sėkmingam įstaigų ir įmonių administratoriaus darbui svarbu organizaciniai gebėjimai, malonus bendravimas, dalykiškumas, lankstumas, greita orientacija. Nepamirškite, darbo skelbimus galite skelbti šioje kategorijoje jeigu siūlote darbą arba ieškote darbo administratorių srityje.

Darbo skelbimai administracijos darbuotojams
Įmonei Klaipėdoje reikalingas administracijos sekretorius

Įmonei Klaipėdoje reikalingas administracijos sekretorius

Akcinės bendrovės "BMGS" Klaipėdos filialas
Klaipėda
Prieš 3 val.
Reikalingas administracijos sekretorius UAB TERMOMONTAŽAS

Reikalingas administracijos sekretorius UAB TERMOMONTAŽAS

Uždaroji akcinė bendrovė "TERMOMONTAŽAS"
Klaipėda
Prieš 2 d.
Reikalingas sekretorius referentas Priekulės socialinių paslaugų centras

Reikalingas sekretorius referentas Priekulės socialinių paslaugų centras

Priekulės socialinių paslaugų centras
Klaipėda
Prieš 5 d.
Priekulės socialinių paslaugų centras ieškomas sekretorius referentas

Priekulės socialinių paslaugų centras ieškomas sekretorius referentas

Priekulės socialinių paslaugų centras
Klaipėda
Prieš 5 d.
Ieškančiųjų darbo Administracijos darbuotojų CV
Iveta Ivanauskienė

Iveta Ivanauskienė

45 m., Klaipėda
Sveiki, dirbu nuolatos gide, todėl ieškau sezoninio vertėjos iš/į vokiečių kalbą darbo iki pavasario. Interesentams mielai persiųsiu savo CV.
Prieš 5 d.
Ligitas Mauras

Ligitas Mauras

26 m., Kaunas
Sugebu aiškiai ir efektyviai bendrauti žodžiu ir raštu, esu energingas, organizuotas bei atsakingas. Savo darbe esu savarankiškas, kantrus, turiu savo nuomonę ir požiūrį. Visada susikoncentruoju rimtam darbui ir esu pastabus. Greitai prisitaikau prie naujų darbo sąlygų ir situacijų. Laisvai bendrauju , lengvai įsilieju į kolektyvą. Tikiuosi, kad mano išsilavinimas, įgūdžiai ir asmeninės savybės atitiks Jūsų įmonės poreikius ir leis man būti vertingu darbuotoju. Dėkoju už Jūsų laiką svarstant mano kandidatūrą. Lauksiu Jūsų atsakymo.
Prieš 7 d.
Rita Mikasiene

Rita Mikasiene

27 m., Panevėžys
Kaip darbuotoja, esu atidi klausytoja, puikiai bendraujanti tiek žodžiu, tiek raštu,esu lojali įmonei - dirbu, kol įgyvendinu man patikėtas užduotis ir pasiekiu numatytus tikslus.
Prieš 1 sav.
Aida Vaicekauskaitė

Aida Vaicekauskaitė

Kaunas
Esu įgijusi sociologijos magistro laipsnį, universitete ir profesinėje veikloje įgytas žinias norėčiau pritaikyti valstybės tarnybos, visuomenės tyrimų, švietimo (mokymo) srityje, projektinėse veiklose, taip pat esu pasiruošusi mokytis ir augti naujose srityse. Pasižymiu atsakingumu, visuomet siekiu užsibrėžto tikslo. Save apibūdinčiau kaip lojalią, energingą ir pozityvią asmenybę, mėgstančią naujoves ir iššūkius. Nuolat siekiu tobulėti, greitai mokausi, esu imli kompiuterinėms programoms.
Prieš 2 d.