Paskelbtas: 2015 Vasaris 05
ID 186652

Auklė Kaune Šiauliuose savaitgaliams

Apie mane
Sveiki esu studentė Greta iš Kauno, studijuoju Kauno kolegijoje ikimokyklinį ugdymą. Pati esu iš Šiaulių, tad nebūtų problema vaikus (-ą) prižiūrėti ir Šiauliuose. Ankščiau esu dirbusi išgyvenimo stovykloje „Robinzonas“, Šiaulių „Splius“ nuotykių parke, teko prižiūrėti du vaikus (9 mėn. ir 10 mėn.) bei kartas nuo karto dar dirbu animatore „Mažuosiuose princuose“, be to esu pati užauginusi savo jaunesnį brolį, kuriam jau dabar 10 metų, tad patirties su vaikais turiu nemažai. Galiu dirbti su bet kokio amžiaus vaikais. Sauskelnės man nebaisios. Esu atsakinga, rūpestinga, kantri, tolerantiška, linksma, mylinti vaikus, komunikabili, žaisminga ir draugiška. Jei ką domina, prašome kreiptis numeriu 865382372. 1val./3eu, kaina galima derinti.
Darbo sritis:
Auklės
Auklės, namų ruoša
Papildoma informacija
Norimas atlyginimas:
3 EUR per valandą
Išsilavinimas:
Aukštasis koleginis
Mokymosi įstaigos
Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazija Kauno kolegija Justino Vienožinskio menų fakultetas
Darbo patirtis (metais):
4
Darbovietės
Išgyvenimo stoykla „Robinzonas“, Šiaulių „Splius“ nuotykių parkas, teko prižiūrėti du vaikus (9 mėn. ir 10 mėn.), animatorė įmonėje „Mažasis princas“.
Kalbos:
Lietuvių kalba, anglų kalba
Asmeninės savybės
Esu komunikabili, greitai randu bendrą kalba su kitais žmonėmis. Atsakinga, visada patikėtus darbus atlieku kruopščiai ir iki galo. Mėgstu užsibrėžti tikslus ir jų pasiekti. Taip pat esu pareiginga, sąžininga, atkakli, drąsi, imli naujovėms, iniciatyvi, išradinga, rūpestinga, kantri, kūrybinga, organizuota, motyvuota, linksma, pasitikinti savimi, prisitaikanti, tolerantiška, visuomeniška, mokanti išsisukti iš ekspromtinių situacijų, mėgstu vaidinti, bendrauti su mažamečiais, mylinti vaikus, nebijanti sauskelnių.


Kontaktai nėra rodomi ir skelbimas nerodomas sąrašuose, kadangi skelbimas neaktyvuotas.
Išsaugoti
Kiti šios darbo srities darbo skelbimai
Ieskom aukles

Ieskom aukles

Marijampolė, Siūlo darbą
Aukle

Aukle

Raseiniai, Siūlo darbą