Paskelbtas: 2020 Lapkritis 30
ID 458558

Siūlome perspektyvų darbą tvarkytojai kambarinei

Apie siūlomą darbą, darbo pobūdis

Ieškome atsakingų, bendraujančių bei norinčių dirbti moterų.

Siūlome reguliarius tvarkymus centrinėje Vilniaus dalyje esančiuose apartamentuose.

Reikalavimai darbuotojui

- Vairuotojo pažymėjimas ir automobilis - pageidautina, bet nebūtina,

- Noras ir galimybė dirbti,

- Atvykusioms iš kitų šalių - leidimas dirbti Lietuvoje.

Pageidautina, kad galėtumėte dirbti bent 4-5 val. per dieną, 2-5 dienas per savaitę.

Įmonė siūlo

- Užimtumą (2-5 darbo dienos per savaitę, 4-5 val. per dieną),

- Mokymus,

- Draugišką kolektyvą.

Atlyginimas priklauso nuo noro dirbti ir profesionalumo. Orientacinis - 400-600 eur per mėnesį.

Apie įmonę

Esame trumpalaikę nuomą administruojanti įmonė. Nedidelis, draugiškas kolektyvas, kuris į savo gretas priimtų ir dar pora šaunių moterų.

Darbo sritis:
Kambarinės
Turizmas, viešbučių verslas
Papildoma informacija
Įdarbinimo tipas:
Pusė darbo dienos
Darbo užmokestis
Siūlomas atlyginimas:
400,00 EUR per mėnesį
Bruto (ant popieriaus)

Kontaktai nėra rodomi ir skelbimas nerodomas sąrašuose, kadangi skelbimas neaktyvuotas.
Kandidatuoti į darbo vietą
Jūs jau kandidatavote į šią darbo vietą.
Išsaugoti
Kiti šios darbo srities darbo skelbimai
Kambarių tvarkytojas (-a)

Žaliasis tiltas, UAB
Vilnius, Siūlo darbą
Ieškome kambarinės

Amicus hotel
Ieškoma kambarinė

UAB "PELĖDA"
Klaipėda, Siūlo darbą