Paskelbtas: 2018 Spalis 16
ID 468744

Siulome darba Vokietijoje salia Berlyno

Apie siūlomą darbą, darbo pobūdis

Ieškome plataus profilio statybininkų ( gipso kartono montuotojai, staliai dailides, tinkuotojai, apdailininkai, betonuotojai, dažytojai, plytelių klijuotojai ).

Darbas statybose , renovacija (senu sienu, ivairiu elektros, santechnikos instaliaciju , pertvaru demontazas) po to reikes is naujo viska pastatyt.

Darbas ilgalaikis.

Reikalavimai darbuotojui

Tvarkingi dokumentai

Dirbti savarankiskai ir komandoje

Breziniu skaitymas

Subardinacija

Sveikatos būklė leidžianti dirbti fizinį darbą

B-Kat pazymejimas (bobcat teises ar mokejimas ji valdyt pliusas)

Patirtis statybose

Įmonė siūlo

Idarbina lietuvos imone. Kelione i Vokietija ir i darba apmoka imone.

CV- Gyvenimo aprasyma su nuotrauka siuskite el.paštu

Darbo sritis:
Statybininkai
Statybų sektorius
Papildoma informacija
Įdarbinimo tipas:
Pilna darbo diena
Darbo užmokestis
Siūlomas atlyginimas:
1500 EUR

Kontaktai nėra rodomi ir skelbimas nerodomas sąrašuose, kadangi skelbimas neaktyvuotas.
Kandidatuoti į darbo vietą
Jūs jau kandidatavote į šią darbo vietą.
Išsaugoti
Kiti šios darbo srities darbo skelbimai
Gipso kartono montuotojas darbui Švedijoje (Stokholme)

OU Belstroj Baltic Lietuvos filialas
Švedija, Siūlo darbą