Skelbimas galioja iki: 2018 Liepa 19
ID 449078

Siūlome darbą paviljonų statytojams Kaune

Apie siūlomą darbą, darbo pobūdis

Formuojame naują brigadą Kaune - Ieškome 3-jų darbuotojų nesudėtingų statinių statybai, montavimui. Arba ieškome jau suformuotos brigados, galinčios Kaune dirbti savarankiškai. Pageidautini gyvenimo patirtį ir žemiau išvardintų sričių darbo patirtį turintys žmonės. Mums puikiai sekasi dirbti tiek su jaunais ir energingais, tiek vyresniais, daug patirties turinčiais darbuotojais. Todėl, vyresnieji, nebijokite savo amžiaus, mums labai svarbi jūsų patirtis!

Darbų pobūdis - Kauno miesto autobusų/troleibusų stotelių statyba ir įrengimas: pamatų betonavimas, keleivių laukimo stoginių surinkimas, stiklų sumontavimas, aikštelės įrengimas, aplinkos sutvarkymas.

Reikalavimai darbuotojui
  • Reikalinga patirtis: lauko statybos ir įvairių konstrukcijų montavimo darbuose, pamatų betonavimo, lauko reklamos montavimo, trinkelių klojimo, gerbūvio atstatymo darbuose.
  • Minimalios žinios apie elektros instaliaciją;
  • Būtinas galiojantis vairuotojo pažymėjimas;
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje, atsakomybė už savo ir savo komandos darbo rezultatą;
  • Kruopštumas atliekant darbus ir tvarkingumas juos baigus;
  • Pozityvus požiūris į darbą, noras dirbti ir užsidirbti.
Įmonė siūlo
  • Dinamišką ir įdomų darbą Kaune;
  • Darbuotojams iš kitų miestų suteikiamas apgyvendinimas Kaune;
  • Kvalifikaciją ir atliktą darbą atitinkantį atlyginimą nuo 700 Eur

Savo CV prašome siųsti el.paštu. Su tinkamais kandidatais susisieksime.

Apie įmonę

UAB “ARGO REKLAMA” nuo 2004 m vykdo reklaminių stendų, kolonų, viešojo transporto stotelių projektavimo, gamybos, renovacijos ir statybos darbus. Taip pat vykdo parduotuvių vitrinų, parodų stendų projektavimo, gamybos, montavimo ir aptarnavimo darbus.

Darbo sritis:
PAVILJONŲ STATYTOJAI
Statybų sektorius
Papildoma informacija
Įdarbinimo tipas:
Pilna darbo diena
Darbo užmokestis
Siūlomas atlyginimas:
700 EUR per mėnesį
Kontaktai
Darbo vieta:
Kaunas
Lietuva
Kontaktinis asmuo:
Gediminas
Įmonės pavadinimas:
Įmonės kodas:
300062179
El. pašto adresas:
Žinutė darbdaviui
Telefono nr.:
Skambindami skelbimo autoriui pasakykite, kad skelbimą radote portale Dirba.lt
Kandidatuoti į darbo vietą
Jūs jau kandidatavote į šią darbo vietą.
Išsaugoti
Kiti šios darbo srities darbo skelbimai
Prekių ženklinimo operatorė (-ius)

LT Logic, UAB
Vilnius, Siūlo darbą
UAB Požeminės jungtys ieško vamzdžių klojėjų

UAB Požeminės jungtys
Ieškomas vartų automatikos montuotojas

Vartų serviso tarnyba, UAB
Kaunas, Siūlo darbą
AUTOVEŽIO VAIRUOTOJAS

IC LOGISTICS
EUROPA, Siūlo darbą