Įvesti naują skelbimą arba susikurti CV

Darbdaviams
Paskelbkite darbo skelbimą mūsų portale ir susiraskite tinkamą darbuotoją savarankiškai. Mūsų specialistai taip pat teikia profesionalias personalo atrankas. Pradėkite ir plėskite savo verslą su tinkamais darbuotojais!
Ieškantiems darbo
Susikurkite savo CV arba/ir skelbimą bei kandidatuokite į daugybę darbo pasiūlymų paskelbtų mūsų portale. Turėti susikūrus savo CV Dirba.lt portale yra verta, nes darbdaviai nuolat ieško darbuotojų CV bazėje. Taip pat yra galimybė susikurti ir ieškančio darbą skelbimą. Galite turėti ir CV ir skelbimą, tad Jūs būsite surandami dar efektyviau. Mūsų specialistai taip pat konsultuoja karjeros klausimais.

Priklausomai nuo to ar ieškote darbo ar ieškote darbuotojo, pasirinkite žemiau išvardintas Dirba.lt paslaugas:

  • Jeigu esate darbdavys galite pasirinkti ar ieškosite darbuotojo savarankiškai ir skelbsite skelbimą, o gal užsakysite personalo atranką, kurią atliks mūsų specialistai;
  • Jeigu ieškote darbo, tuomet būtinai susikurkite savo CV, taip galėsite paprasčiau kandidatuoti į darbo pasiūlymus, o taip pat būsite surandami potencialių darbdavių. Ieškantiems darbo Dirba.lt suteikia galimybę įvesti ir skelbimą bei turėti vienu metu portale ir CV ir skelbimą. Kadangi ieško darbo skelbimų ir CV sąrašai yra atskiri, tokiu būdu Jūs būsite surandami dar efektyviau!