Paskelbtas: 2016 Sausis 20
ID 252044

Kvalifikuota kineziterapeutė masažuotoja su patirtimi

Apie mane
Kvalifikuota kineziterapeutė, turinti masažuotojos pažymėjimą (spaudo Nr. MS000649) ir kelių metų masažuotojos patirtį - šiuo metu ieškau masažuotojos/kineziterapeutės darbo. Turiu patirties atliekant įvairius masažus (klasikinį, povandeninį, anticeliulitinį, limfodrenažinį, medaus, atpalaiduojantį, aromaterapinį, šiatsu pėdų, veido, vaikų masažus), fizioterapijoje, magneto terapijoje, gydomųjų vonių procedūrose, vedant grupines ir individualias kineziterapines mankštas salėje ir baseine, užsiėmimus vertikalioje voniose. Esu komunikabili, atsakinga, iniciatyvi ir veikli, nuolat besidominti savo specialybe ir naujovėmis. Mėgstu bei moku bendrauti su įvairaus amžiaus žmonėmis, puikiai sutariu su kolegomis, greitai įsisavinu naują medžiagą bei greitai adaptuojuosi prie kintančių aplinkos sąlygų.
Darbo sritis:
Modeliai
Grožio specialistai
Papildoma informacija
Mokymosi įstaigos
Utenos kolegija - Kineziterapijos profesinis bakalauras.
Darbovietės
Spa Vilnius Sana, Druskininkuose. Mokslo metu atliktos praktikos: Spa Vilnius Sana ir "Eglės" sanatorija Druskinikuose, Sveikatos centras "Energetikas", Šventojoje.
Asmeninės savybės
Esu komunikabili, atsakinga, iniciatyvi ir veikli, nuolat besidominti savo specialybe ir naujovėmis. Mėgstu bei moku bendrauti su įvairaus amžiaus žmonėmis, puikiai sutariu su kolegomis, greitai įsisavinu naują medžiagą bei greitai adaptuojuosi prie kintančių aplinkos sąlygų.


Kontaktai nėra rodomi ir skelbimas nerodomas sąrašuose, kadangi skelbimas neaktyvuotas.
Išsaugoti
Kiti šios darbo srities darbo skelbimai