Paskelbtas: 2021 Birželis 24
ID 595343

Ieškome įvairų darbą mėgstantys meistrai

Apie siūlomą darbą, darbo pobūdis

Reikalingi patyrę universalūs statybos meistrai, sugebantys dirbti ir savarankiškai.

Reikalavimai darbuotojui

Darbo patirtis statybos srityje, atsakingumas, sąžiningumas, aktyvumas, vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo

Siūlome geras darbo sąlygas, nedidelį, bet draugišką kolektyvą, laiku mokamą ir tik oficialiai mokamą atlyginimą.

Apie įmonę

Vykdo daug įvairių savo projektų: įrengia ir prižiūri 4 t. kv. metrų ofisinius pastatus, 17 būtų. konstruoja unikalius dirbinius su CNC staklėmis ir panašiai. Svarbiausia norėti išmokti kažką naujo, už tai gauti atlygi, o svarbiausiai imti ir daryti.

Darbo sritis:
Statybininkai
Statybų sektorius
Papildoma informacija
Įdarbinimo tipas:
Pilna darbo diena
Darbo užmokestis
Siūlomas atlyginimas:
nuo 800.00 iki 1500.00 EUR per mėnesį
Neto (į rankas)

Kontaktai nėra rodomi ir skelbimas nerodomas sąrašuose, kadangi skelbimas neaktyvuotas.
Kandidatuoti į darbo vietą
Jūs jau kandidatavote į šią darbo vietą.
Išsaugoti
Kiti šios darbo srities darbo skelbimai
Betonuotojas

UAB "Klaipėdos monolitas"
Klaipėda, Siūlo darbą
Darbas Norvegijoje

Norvegija, Siūlo darbą
Statybininkas-apdailininkas
Dirba.lt
Nepraleiskite progos

Autokondicionieriupildymas
Grigiškės, Siūlo darbą