Paskelbtas: 2014 Rugsėjis 28
ID 169525

Ieškau vairuotojo (B kat. ) padavėjo kineziterapeuto darbo

Apie mane
Esu baigęs Šiaulių valstybinę kolegiją, kineziterapijos studijų programą 2011 - 2014 metais. Gavau reabilitacijos profesinio bakalauro kvalifikacinį laipsnį ir kineziterapeuto profesinę kvalifikaciją. Mokslų metu turėjau praktikos dirbant su vidaus ligų, neurologinių ligų, traumų, po operacijų, ortopedinių ligų pacientais, bei esu dirbęs ir su vaikais, sergančiais autizmu ir cerebriniu paralyžiumi. Esu komunikabilus, energingas visada siekiu savo tikslų ir geriausių rezultatų. Sugebu efektyviai bendrauti žodžiu ir raštu. Pasižymiu gerais organizaciniais sugebėjimais. Dirbant su žmonėmis esu kantrus ir savarankiškas, visada turiu savo nuomonę ir požiūrį. Visada susikoncentruoju rimtam darbui. Esu atsakingas tiek gyvenime, tiek darbe. Mėgstu komandinį darbą, bet galiu imtis ir individualių veiksmų, kurie užtikrintų darbo sėkmę. Visados siekiu užsibrėžto tikslo ir nepalieku nebaigtų darbų. Esu žingeidus ir sparčiai viską sugebu įsisavinti. Patinka konkurencija, nes manau - tai pagrindinė motyvavimo priemonė būti geresniu. Labai mėgstu bendrauti su skirtingų charakterio tipo žmonėmis, taip plečiu savo pasaulėžiūrą ir tobulinu bendravimo įgūdžius. Domiuosi naujausiais moksliniais tyrimais, kurie yra susiję su sportu ir kineziterapija. Domina kineziterapija, sportu, vadyba susijęs darbas - masažai, mankštos, reabilitacija, darbas sporto klube, vadybininkas.
Darbo sritis:
Kiti specialistai
Papildoma informacija
Norimas atlyginimas:
405,47 EUR per mėnesį
Gimimo metai:
1992
Išsilavinimas:
Aukštasis koleginis
Mokymosi įstaigos
Šiaulių valstybinė kolegija
Darbovietės
2012.06 - 2012.08 Įmonė VARTA, UAB Pareigos Mašinų ir akmens šlifavimo staklių operatorius Pareigų aprašymas Akmens pjovimo įrenginio prižiūrėjimas ir reguliavimas, akmens šlifavimo staklių priežiūra, darbas autokrautuvu. 2011.06 - 2011.08 Įmonė VARTA, UAB Pareigos Mašinų ir akmens šlifavimo staklių operatorius Pareigų aprašymas Akmens pjovimo įrenginio prižiūrėjimas ir reguliavimas, akmens šlifavimo staklių priežiūra, darbas autokrautuvu.
Kalbos:
Lietuvių, Anglų, Rusu pradmenys
Asmeninės savybės
Atsakingas, kantrus, savarankiškas, optimistas, linksmas, bendraujantis, visada siekiantis savo tikslų, atsakingumas, komunikabilumas, pasitikėjimas savimi.


Kontaktai nėra rodomi ir skelbimas nerodomas sąrašuose, kadangi skelbimas neaktyvuotas.
Išsaugoti
Kiti šios darbo srities darbo skelbimai
Reikalingai darbininkai gamyboje

Reikalingai darbininkai gamyboje

Akmi, UAB
Kaunas, Siūlo darbą
Vaikų atrakciono-karuselės operatorius

Vaikų atrakciono-karuselės operatorius

E. Mikucko firma
Vilnius, Siūlo darbą
Papildomas darbas

Papildomas darbas

verslas
Klaipėda, Siūlo darbą
NAUJA STATYBA

NAUJA STATYBA

Palanga, Siūlo darbą
Reikalinga apskaitininkė

Reikalinga apskaitininkė

UAB"RAIVINTA"
Kaunas, Siūlo darbą