Paskelbtas: 2015 Kovas 24
ID 193450

Demo programos OLinuXino platformai ir kiti darbeliai

Apie siūlomą darbą, darbo pobūdis

Mūsų programuotojas šiuo metu yra labai stipriai užsiėmęs ilgalaikiais projektais ir visiškai neturi laiko smulkiems darbeliams, tai galime pasiūlyti darbą keliuose projektėliuose:

1. Demo programos OLinuXino platformai su rezistyviniais lietimui jautriais LCD ekranais. OLinuXino plokštėse "sukasi" Debian Linux, Apache, PHP, MySQL. Su PHP reikia sugeneruoti HTML puslapius Midori naršyklei, imituojančius realaus prietaiso darbą. LCD ekranų dydis 4.3", 7", 10". OLinuXino iš kompiuterio pasiekiamas per SSH, tai reikia mokėti naudotis komandine eilute ir atitinkamomis failų mainų programomis. OLinuXino plokštes su LCD ekranais ir maitinimo šaltiniais duosime, kompiuterį reikia savo turėti.

2. Duomenų vizualizacijos programos koregavimas. Turime duomenų vizualizacijos programą, "pririštą" prie konkretaus projekto, tai reikia ją nuo to projekto "atrišti", t.y. padaryti universalia, šiek tiek pakeičiant vartotojo sąsają. Kol kas užteks tik demo versijos, pilnas funkcionalumas nereikalingas. Programa dirba kompiuteryje, kuriame "sukasi" Lubuntu Linux, Apache, PHP, MySQL. Programos kodas parašytas su PHP ir Java Script. Reikia turėti savo kompiuterį su Lubuntu Linux bei LAMP, visa tai gali būti ir virtualioje aplinkoje.

3. Elektroninio valdiklio servisinių parametrų modifikavimas, prijungus personalinį kompiuterį per USB/RS232. Reikia parašyti programą Windows aplinkai (su Qt arba Visual Studio Community), kurios pagalba būtų galima keisti elektroninio valdiklio servisinius parametrus. Valdiklį su USB/RS232 keitikliu duosime, kompiuterį, su atitinkama programine įranga, reikia savo turėti.

Pirmas ir antras projektai yra terminuoti, darbus reikia PILNAI PABAIGTI! iki gegužės mėnesio vidurio. Trečiasis projektas kol kas neturi konkretaus pabaigos termino, tai labai skubėti nėra reikalo. Idealiu atveju visus šiuos darbus gali daryti vienas žmogus, bet galima pretenduoti ir į atskirus projektus. Atlyginimas pagal susitarimą, biudžetas nėra visiškai kuklus, nes svarbu, kad darbas būtų padarytas laiku ir kokybiškai, bet milijonierium per vieną naktį tikrai nepavyks tapti. Su vykdytoju sudarysime autorinę sutartį ir mokėsime pavedimu, sumokėdami visus reikiamus mokesčius. Apie jokius "juodus pinigus" negali būti nė kalbos!

Jei bendradarbiavimas bus sėkmingas, ateityje galime pasiūlyti ir daugiau darbų, o gal net ir tapti pastoviu mūsų komandos nariu.

Visa papildoma informacija el. paštu: darbas(at)linoma.lt

Darbo sritis:
Programuotojai
IT, internetas, kompiuteriai


Kontaktai nėra rodomi ir skelbimas nerodomas sąrašuose, kadangi skelbimas neaktyvuotas.
Kandidatuoti į darbo vietą
Jūs jau kandidatavote į šią darbo vietą.
Išsaugoti
Kiti šios darbo srities darbo skelbimai
UAB ORAKULAS reikalingas programuotojas

UAB ORAKULAS reikalingas programuotojas

UAB "ORAKULAS"
Vilnius, Siūlo darbą
WEB PROGRAMUOTOJAS VILNIUJE, KAUNE

WEB PROGRAMUOTOJAS VILNIUJE, KAUNE

Agentūra KRYPTIS
Vilnius, Siūlo darbą
Įmonei Vilniuje reikalingas web programuotojas

Įmonei Vilniuje reikalingas web programuotojas

"Vilnius podium", UAB
Vilnius, Siūlo darbą
Reikalingas programuotojas įmonėje UAB Interaktyvūs sprendimai

Reikalingas programuotojas įmonėje UAB Interaktyvūs sprendimai

UAB "Interaktyvūs sprendimai"
Kaunas, Siūlo darbą