Darbo ir darbuotojų paieška Graikijoje
Ieškote darbo Graikijoje?
Susikurkite savo CV ir naršykite po gausybę darbo skelbimų Dirba.lt portale. Pasinaudokite darbo paieška, skaitykite patarimus, pasinaudokite profesionaliomis konsultacijomis. Susiraskite norimą darbą jau dabar!
Ieškote darbuotojo Graikijoje?
Paskelbkite darbo skelbimą mūsų portale ir susiraskite tinkamą darbuotoją savarankiškai. Taip pat teikiame profesionalias personalo atrankas. Pradėkite ir plėskite savo verslą su tinkamais darbuotojais!

Darbas Graikijoje

Darbo skelbimai Graikijoje
GRAIKIJA-Vaikų klubų darbuotojai

GRAIKIJA-Vaikų klubų darbuotojai

MB Gintare Rumbinaite (Amber Job)
Graikija
Nenurodyta
Vaikų klubų darbuotojai 4-5 viešbučiuose GRAIKIJOS salose
Nenurodyta
FUN JOBS IN GREECE
Nenurodyta
Sezoninis darbas Graikijoje
Nenurodyta
F B STAFF POSITIONS IN HOTELS IN GREECE 2018

F B STAFF POSITIONS IN HOTELS IN GREECE 2018

Irina Const Aslanov
Graikija
Nenurodyta
Santechnikas

Santechnikas

Graikija
Nenurodyta
Ieškomi animatoriai

Ieškomi animatoriai

Amber Job
Graikija
Nenurodyta
Padavėjas (-a)

Padavėjas (-a)

JOB TRUST, UAB
Graikija
Nenurodyta
Darbas GRAIKIJOJE ir KIPRE

Darbas GRAIKIJOJE ir KIPRE

SIA Amber Job
Graikija
Nenurodyta
Ieškančiųjų darbo Graikijoje CV
Moteris

Gebėjimai Greitai mezgu naujas pažintis Retai kyla problemų dirbant komandoje Dažnai esu kupina naujų įdėjų/pasiūlymų Mokykla Akademijos gimnazija Akademija, Lietuva 10 klasė Mokykloje dažnai aktyviai reiškiuosi. Priklausau gimnazijos tarybai, taip pat buvau ir mokinių tarybos pirmininkė. veiklos June 2019 to Current Kėdainių r. savivaldybės jaunimo reikalų taryba Kėdainiai, Lietuva Narė Į Kėdainių r. savivaldybės jaunimo reikalų  tarybą įstojau birželio mėnesį. Atėjau kupina įdėjų ir noro dirbti. Misija, kurią pristačiau atėjusi į pokalbį, buvo gan paprasta, tačiau labai svarbi ir aktuali. Tai socialiai remtinų šeimų įtraukimas į savivaldybės/miesto veiklą. Šią žinute nešu iki dabar, ten esu jau beveik metus laiko, labai tuo džiaugiuosi, aktyviai dalyvauuju posėdžiuose. December 2019 to Current Lietuvos jaunimo sąjunga „Žingsnis“ Kėdainiai, Lietuva Jaunesnioji koordinatorė Šioje organizacijoje kylau karjeros laipteliais nuo paprastos narės iki koordinatorės, Organizacijoje rengiame prevencines stovyklas, kuriose nekartą buvau organizatorė/stovyklos direktorė. Savanorė Labai dažnai tenka savanoriauti įvairiuose renginiuose, kaip festivalis , , Granatos'Live'', , , Galapagai'', ten įgavau daug patirties ir tikrai labai daug išmokau. Taip pat savanoriauju Akademijos kultūros centre, kur darau Kultūros centro direktorės priskirtus darbus. LJS , , Žingsnis'' taip pat yra vieta, kur žmonės savanoriauja, todėl tai irgi priskirčiau. Savanorystė man davė begalo daug, ir išmokė mokėti daryti dalykus dėl butinybės, o ne dėl atlygio. žinau ką renku Kėdainiai, Lietuva Narė Nesenia atradau organizaciją , , Žinau ką renku'', ten mane patraukė domėjimasis politika. Tai organizacija organizuojanti debatus mieste, norint užtikrinti, kad žmonės turėtų galimybę , , žinoti ką renka''

19 m., Kėdainiai
Kėdainiai