Paskelbtas: 2019 Sausis 23
ID 58742

Baldų montuotojas

Apie siūlomą darbą, darbo pobūdis

Kietųjų nestandartinių korpusinių baldų (virtuvės baldų, rūbinių, spintų ir kt. įvairių baldų) montavimas. Darbas dviese. Suteikiame visas reikalingas priemones: pilną "Festool" įrankių rinkinį, aprangą, Įmonės transportą.Turėdami atsakingą požiūrį į darbuotoją, ieškome atitinkamą požiūrį į įmonę ir darbą turinčio komandos nario. Patirtis būtina, ieškome meistro, susidūrusio su šio darbo subtilybėm. Jei tai Jūs, mes jūsų laukiame.

Reikalavimai darbuotojui

Reikalingas motyvuotas, atsakingas, energingas, darbštus darbuotojas, galintis atlikti baldų montavimus užsakovo patalpose. Patirtis būtina.
Vairuotojo pažymėjimas.

Apie įmonę

Gamindami įvairaus sudėtingumo nestandartinius baldus ir orientuodamiesi į sudėtingesnių sprendimų realizavimą bei paslaugos kokybę sukaupėme ne mažą kiekį žinių, kurios leidžia imtis vis sudėtingesnių darbų ir įgyvendinti pačius įvairiausius klientų užmojus. O patirtis gaminant baldus komercinėms patalpoms, kaip viešbučiai, senelių namai, studentų bendrabučiai, leido įgauti didesnių projektų bei bendradarbiavimo su užsienio klientais valdymo patirties.

Esame be perstojo inovacijų ir optimizacijų ieškanti įmonė, kurioje džiaugiamės galėdami pasiūlyti realizuoti savo kūrybiškumą kiekvienam mūsų komandos nariui ir prisidėti prie bendros vizijos įgyvendinimo.

Jei ieškai aikštelės įrodyti savo kompetenciją bei idėjas, mes tavęs laukiame!

Darbo sritis:
Baldžiai, baldai, staliai
Statybų sektorius
Papildoma informacija
Įdarbinimo tipas:
Pilna darbo diena
Darbo užmokestis
Siūlomas atlyginimas:
1200 EUR per mėnesį


Kontaktai nėra rodomi ir skelbimas nerodomas sąrašuose, kadangi skelbimas neaktyvuotas.
Kandidatuoti į darbo vietą
Jūs jau kandidatavote į šią darbo vietą.
Išsaugoti
Kiti šios darbo srities darbo skelbimai