Paskelbtas: 2016 Gegužė 05
ID 274645

18m. moksleivė su patirtimi ieško darbo vasarai Panevėžyje

Apie mane
Esu moksleivė, ieškau sezoninio darbo Panevėžyje arba Panevėžio apylinkėse. Galiu be apribojimų dirbti tiek fizinį tiek protinį darbą, greitai mokausi, esu komunikabili ir aktyvi, turiu darbo patirties įvairiuose srityse ir jaunimo organizacijose. Moku be trukdžių komunikuoti su žmonėmis, esu komunikabili. Neturiu žalingų įpročių, dirbti pradėti galiu nuo 06-01.
Darbo sritis:
Darbas moksleiviams
Papildoma informacija
Gimimo metai:
1998
Išsilavinimas:
Vidurinis bendro lavinimo
Mokymosi įstaigos
Panevėžio 5-oji gimnazija, Panevėžio Žemynos progimnazija
Darbo patirtis (metais):
1
Darbovietės
Turiu auklės patirties dirbdama su 4-9 metų amžiaus vaikais, esu dirbusi paštininkės pagalbininke (laiškų skirstymas, išnešiojimas), turiu protų mūšių vedėjos darbo patirties. Rinkimų sezono metu prisidedu prie kandidatų reklamos platinimo (door-to-door, skrajučių dalinimas mieste). Esu aktyvi savanorė, savanorystės dėka esu įgijusi daug darbo komandoje patirties, esu koordinavusi savanorių grupes, prisidėjusi prie daugelio renginių Panevėžio mieste organizavimo ir logistikos darbų renginių metu. Savanoriaudama įgijau daug komunikavimo su žmonėmis įgūdžių, išmokau užsiimti marketingo darbais socialiniuose tinkluose, sklandžiai ir aiškiai perteikti norimą informaciją ir ją platinti.
Kalbos:
Anglų kalba - kalbu, skaitau ir rašau laisvai (C 1.2) , rusų kalba - A2-A1 lygis
Asmeninės savybės
Esu greita, komunikabili, turinti platų išsilavinimą ir akiratį, gebu komunikuoti su įvairiais žmonėmis, suvaldyti konfliktines situacijas, gebu nepulti į paniką, o viską apmąstyti šaltu protu ir veikti atitinkamai. Turiu darbo komandoje patirties, esu punktuali, greitai mokausi ir susitvarkau su įvairiomis užduotimis.Taip pat esu sąžininga, mandagi ir atsakinga.
Esu:
Moksleivis


Kontaktai nėra rodomi ir skelbimas nerodomas sąrašuose, kadangi skelbimas neaktyvuotas.
Išsaugoti
Kiti šios darbo srities darbo skelbimai
STUDENTAMS IS PAGALBINIAMS DARBININKAMS

STUDENTAMS IS PAGALBINIAMS DARBININKAMS

UAB BALTIJOS BERZAS
Gargždai, Siūlo darbą
Skrajutes

Skrajutes

Kaunas, Siūlo darbą