Motinystė ir darbas
Tos moterys, kurios nori dirbti bei auginti vaiką tuo pačiu metu, turėtų pagalvoti apie papildomo darbo galimybę

Motinystės atostogos: ar mamos turėtų dirbti?

Nors pagal Lietuvos Respublikos įstatymus moterys, susilaukusios kūdikio, gali į darbą negrįžti 3 metus ir auginti vaiką, tačiau ne visos lieka namuose. Kai kurios moterys jau po kelių mėnesių ar metų skuba į darbovietes, o kitos naudojasi galimybe pasilikti namie su mažyliu.

Tačiau ką daryti toms, kurios nori ir dirbti, ir auginti vaiką?

Papildomas darbas - papildomi pinigai

Šiais laikais dirbti galima iš bet kur, tereikia turėti kompiuterį ir noro. Tos moterys, kurios nori dirbti bei auginti vaiką tuo pačiu metu, turėtų pagalvoti apie papildomo darbo galimybę. Tai labai patogu, kadangi niekur nereikia eiti iš namų, todėl neteks vaiko palikti giminaičių ar auklės priežiūrai.

Rankdarbiai - laisvalaikis ir pajamų šaltinis

Mėgstate siūti? Patinka megzti? O gal esate įvaldžiusi dekupažo meną? Pardavinėkite savo sukurtus rankdarbius internetu ir taip galėsite užsidirbti. Rankdarbiai gali atpalaiduoti ir nuraminti po sunkios dienos, todėl ši veikla gali atnešti vieną malonumą.

Sugrįžkite į darbą

Jeigu yra galimybė, pabandykite. Tačiau grįžkite į darbą ne pilnam etatui. Idealiausia, jeigu jūsų darbdavys leistų jums dirbti kelias valandas biure ir porą kartų per savaitę. Tokiu būdu jūs ne tik nepajusite rutinos, bet ir turėsite galimybę vėl sugrįžti į darbą ir tokiu būdu priminsite darbdaviui apie save.

Ir pabaigai - patarimas

Prieš imantis bet kokio darbo, pagalvokite, ar pakankamai laiko skirsite vaiko auginimui. Būtinai pasitarkite su antrąja puse ir išklausykite jo nuomonės apie jūsų grįžimą į darbo rinką. Be to, nepamirškite ir savęs - pervargimas gali tik pabloginti jūsų sveikatą.

Komentarai
Įrašas neturi komentarų. Pasidalink savo nuomone, parašyk komentarą.