27 lengvi būdai užsidirbti internetu

Kam reikalinga ta įsisenėjusi 9-17 darbo valandų sistema, kurios dėka vos susimokate už savo būsto paskolą ar būsto nuomą, jei galima nesunkiai užsidirbti internete? Vis daugiau žmonių renkasi tokią galimybę, supratę, jog jų darbo vieta gali būti bet kur. Per pastaruosius 14 metų darbo namuose procentas išaugo kone dvigubai. Spėjama, kad tokie darbuotojai sudarys apie pusė visos darbo rinkos jau 2020 metais. To priežastis - galimybė lengvai užsidirbti internetu. Statistika rodo, jog toks darbas yra itin palankus moterims darbuotojoms, kadangi suteikia joms daug galimybių dirbti, ir mažina darbo užmokesčio nelygybę tarp vyrų ir moterų. O geriausia dalis yra tokia: dirbant internetu, gyventi galima bet kur, kur panorėsite. Galite dirbti namuose, arba dirbant keliauti aplink pasaulį, ten, kur pragyvenimas yra daug pigesnis, taip užsitikrindami labai neblogas pragyvenimo sąlygas.

Mes parinkome įdomius darbo internete pasiūlymus, pristatome jums 27 būdus užsidirbti internetu, dirbti kur norite ir gyventi savo svajonėmis.

1. Dėstykite internete

Dėstykite internetu
Dėstykite internetu

Galbūt turite gebėjimų, kuriuos norėtumėte pasidalinti su kitais? International Living siūlo mokyti internete, kur teiktumėte savo užrašus, pdf formato dokumentus ir vaizdo įrašus. Kaip pavyzdį galima paminėti Rebeką Groskruetz, kuri savo talentą tapyti baldus pavertė į mokymus kitiems žmonėms. Vos pradėjusi savo veiklą, ji išleido 33 programas, kurių kiekviena kainavo 127 dolerius. Tais pačiais metais ji prapletė savo pamokų asortimentą iki 216, kurių kiekviena kainavo 149 dolerius. Per pirmus metus Rebeka uždirbo 36, 375 dolerius. Panašios mokymosi programos yra TakeLessons, Udemy, Skillshare.

2. Korepetitorius

Korepetitorius
Korepetitorius

Dar vienas būdas pasinaudoti savo turimais įgūdžiais yra tapti korepetitoriumi internetu. Interneto svetainė Cambly padeda Jums užsidirbti susirašinėjant su žmonėmis iš viso pasaulio. Svetainė automatiškai seka Jūsų darbo laiką, mokant 10-20 dolerių per valandą. Nors tai ir neskamba kaip labai didelis užmokestis, apsvarstykite tą faktą, kad Jūs - savo paties šeimininkas, ir galite nusistatyti darbo valandas. O jei dar gyvenate užsienyje, 10 dolerių yra nemaža suma.

3. Tapkite kelionių agentu

Keliautojai
Keliautojai

Ar jums patinka dalinti patarimus, susijusius su kelionėmis? Pasinaudokite savo turima patirtimi ir tapkite kelionių agentu. Galite pradėti dirbti užsiregistravę The Travel Institute svetainėje, arba susimokėjus mokestį kompanijai Cruise Planners, kur kelionių agentai dirba namuose, ir ne tik kruizinių kelionių srityje. Kompaniją 1994 sukūrė Mishelle Fee, pirmus trejus metus dirbusi be atlyginimo, kad galėtų investuoti į verslą. Dabar jau 25 metus veikianti, ji didžiausia darbu namuose paremta kelionių planavimo agentūra.

4. Tapkite žiuri nariu

Tai pasiūlymas, nuo kurio jums neteks raukti nosies, kad esate priverstas būti žiuri nariu. Interneto svetainė eJury pasiūlė visiškai naują advokatų pasiruošimo teismui, būdą: internete yra renkami netikri žiuri nariai, kurie padeda advokatams pasiruošti jų laukiančiai bylai. Už dalyvavimą jums bus mokama.

5. Žaiskite pokerį

Pokerio žaidėjas
Pokerio žaidėjas

Mes rimtai. Svetainė Matador neseniai išleido istoriją “Kaip užsidirbti kelionėms žaidžiant pokerį internetu”. Mūsų manymu, tai tikriau geriau už Las vegasą!

6. Leiskite žmonėms pasirinkti jūsų protą

Ar atsiranda žmonių, kuriuos domina jūsų protas? Dabar jums už tai mokės. Svetainė Clarity surinko užsidegusių ekspertų ir stiprių lyderių komandą kurios ieško kolegos daugelyje sričių. Ši svetainė jums mokės už jūsų laiką ir patarimus. Tai daug geriau nei būti atlygintam kavos puodeliu.

7. Tapkite virtualiu asistentu

Ar jūs esate organizuotas ir išradingas? Dirbant virtualiu asistentu, jūs užsidirbate padėdami žmonėms tokiose srityse kaip duomenų surašymas, tyrimai bei klientų aptarnavimas - limitų nėra. Svetainė VANetworking buvo įkurta virtualaus asistento, ir joje apstu įvairiausių patarimų.

8. Parduokite savo nuotraukas ir vaizdo įrašus

Jeigu kur nors keliaujate, labai gali būti, jog esate apsuptas nuostabių gamtos vaizdų. Šiame technologijų amžiuje, kai visai nesunku įsigyti fotoaparatą, jūsų nuotraukos gali tapti puikiu pasipelnymo šaltiniu. Yra nemažai svetainių, kuriose fotografai gali talpinti savo darbus. Tokiu atveju jiems yra nustatomas fiksuotas atlyginimas, kol padarysite dar vieną pinigų vertą kadrą. Vienos tokių svetainių, ieškančių talentingų fotografų, yra Shutterstock, Photoshelter, Fotolia ir iStock.

9. Tapkite kelionių rašytoju

Pasikartosime, keliaudami aplink pasaulį jūs turite daugybę galimybių užsidirbti. Kelionių rašytojo darbas nėra pats lengviausias, kadangi jums būtinai reikėtų parduoti tai, ką parašote, arba sukurti tinklaraštį. Tačiau jei yra noro, visada atsiras ir būdas, kaip padaryti, jog tai veiktų, ir svetainė Lonely Planet išleido knygą, pavadinimu “ Kaip tapti kelionių rašytoju”, kurią rasti galima tiek popieriniu, tiek elektroniniu formatu.

10. Parašykite elektroninę knygą

Kad jau prakalbome apie elektronines knygas, tai yra puikus būdas jūsų turimus rašymo įgūdžius paversti stabiliu užmokesčiu. Pasinaudokite Kindle svetainės sukurtą gidą, kaip parašyti, išleisti, ir paruošti pirkimams jūsų būsimą elektroninę knygą.

11. Išleiskite elektroninę knygą

Pasak svetainės International Living, daug lengviau ir greičiau užsidirbti pinigų elektroninių knygų versle, yra rasti jau egzistuojančią popierinio formato knygą, ir gavus licenziją, išleisti ją kaip e-knygą. Pagal svetainę, tokiu darbu užsiimantis žmogus gaus didžiąją pelno dalį - tik iki 15 procentų atiteks teisėtam autoriui. Kartais užtenka sumokėti vieną kartą, jog turėtumėte teisę leisti knygą, kaip tai padarė Vic Johnson, kurio teigimu, sumokėjus 200 dolerių dėl patikusios istorijos, dabar jis uždirbo 50,000, parduodamas ją kaip elektronine knygą. Tokia yra statistika: Amazon tokių knygų turi apie 44 milijonus, o Kindle tik 2.6 milijonus - daugybė knygų dar turi būti galimybę išleistos internetiniams skaitytojams.

12. Mokykite anglų kalbos

Daugelis galvoja, kad norint užsienio vaikus mokyti anglų kalbos, reikia ir gyventi užsienyje. Tačiau interneto svetainė GoOverseas.com mano priešingai: “ kai vaizdo skambučiai ir konferencijos tampa vis patikimesnės, anglų kalbos mokymas internetu tampa vienas pažangiausių būdų užsidirbti. Jei jus sudomino tokia galimybė, apsilankykite Teach Away svetainėje ir perskaitykite jų parengtą straipsnį šia tema. Užmokestis gali siekti ir 22 dolerius per valandą.

13. Kurkite programinės įrangos recenzijas

Jei turite stiprią nuomonę, ir galite komentuoti programinę įrangą, nesvarbu negatyviai ar teigiamai, už jūsų nuomonę jums gali būti sumokėta. SoftwareJudge.com moka iki 50 dolerių, už, kaip patys sako “tokius, kokie yra, neapmokestintus, tiesiai šviesiai rėžiančius aprašymus”.

14. Verskite

Galbūt kalbate keliomis kalbomis? Tuomet apsvarstykite vertėjo galimybę. Svetainė FlexJobs teigia, jog vertėjo darbas, tokiame “besigiminiuojančiame” pasaulyje yra kaip niekada reikalingas. Jie taip pat siūlo keletą vis dar laisvų vertėjų pozicijų. O kompanija Smartling padeda išmokti būti vertėju.

15. Rašykite tinklaraštį

Esate kokios nors temos ekspertas? Rašykite apie tai. Pagalvokite kiek tai, ką rašysite, bus naudinga skaitančiąjam. Kodėl kiekvienas tai skaitytų? Kas jiems iš to? Geriausi tinklaraščiai savo žinias pateikia taip, kad jos pasitarnautų skaitytojui jo gyvenime. O kaip tai uždirbs jums pinigų? Geras metodas yra dukterinių įmonių pajamos - uždirbti komisinį atlyginimą, jei žmonės dėl jūsų tinklaraščio galų gale ką nors nusipirktų. “Dabar daugiausiai uždirbu iš Amazon - nuo 300 iki 600 dolerių per mėnesį”, sako Ali Garland, savo tinklaraštį įkūręs dar 2009 metais. “Tokio tipo pinigai ir puikūs tuo, kad jie vis dar kapsi į sąskaitą, net ir trumpam sustabdžius rašymo procesą.” Tinklaraštininkas Nomadic Matt turi nemažai internetinių pamokų šia tema.

16. Tapkite sąskaitos valdytoju

Jei jūsų išklausymo bei gebėjimo numatyti kitų poreikius, įgūdžiai yra puikūs, jūs lengvai taptumėte sąskaitų valdytoju. Vieni tokių pasiūlymų - vaistinės sąskaitos valdytojas, ryšių palaikymo specialistas ir apskaitos strategas.

17. Sukurkite podcast'ą, kuris jums neštų pelną

Šiais laikais “podcastai”, arba tinklalaidės yra itin populiarios. Norėtumėte sukurti vieną? Viskas ko jums reikia - mikrofono ir kompiuterio. Yra ir daugiau gerų naujienų: tiklalaidžių nereikia įjungti kiekvieną dieną, ir todėl, jog jų transliacija nėra tiesioginė, galite įrašyti keletą “epizodų” vienu prisėdimu. Pasak International Living, yra daug būdų iš “podcastų” užsidirbti, pavyzdžiui apmokama reklama, ar kitas reklamos paslaugas. “Viską įrašyti ir paleisti groti galiu bet kuriame pasaulio kampelyje”, sako tinklalaidėmis užsiimantis Luis Congdon. “Tai visai paprasta būdas gerai užsidirbti. Naudojant paprasčiausią mikrofoną ir savo kompiuterį, įrašinėjau įvairiausiose vietelėse - namelyje Filipinuose, ofisą Balyje, ir net Kolumbijos fermoje.”

18. Užsiimkite rankdarbiais

Ar jums patinka laiką leisti su rankdarbiais? Daugelis žino svetainę Etsy, kuri yra tikra rankdarbių parduotuvė. Tačiau dabar savo papuošalus ir kitus darbus parduoti galite ir tokiose interneto gigantėse kaip Amazon Handmade, ArtFire, Cargoh, ir kt. Business News Daily svetainėje galite rasti daugybę naudingų patarimų, kaip savo hobį paversti realiu užmokesčiu.

19. Rašykite

Blogeris
Blogeris

Kol keliaujate, nebūtina rašyti tik apie kelionių patirtis. Jei esate geras rašytojas, greičiausiai galėtumėte rašyti apie viską. International Living teigimu, Leslie Patrick Moore yra rašytoja, gyvenanti Meksikoje, ir ir du trečdalius viso gaunamo pelno ji uždirba parašydama kompanijoms rinkodaros kopijas. “ Galiu nesijaudindama dėl pinigų reikšti savo kūrybiškumą,” sako Moore. “ Ir nieko čia baisaus, kad mano kabinetas - hamakas, pakabintas mano namų sode, augalų apsuptyje.” Viena tokių kompanijų - iWriter- moka 80 dolerių už 500 žodžių, sulaukus paaukštinimo.

20. Kurkite mokomuosius vaizdo įrašus

Šokite į Youtube video blogų vagoną pradėdami savo karjerą su video pamokomis. “Yra galimybė apriboti savo turinio peržiūras jas apmokestinant, jog jos prieinamos būtų tik susimokantiems žiūrovams,” sako International Living. “ Vos subursite ištikimų žiūrovų būrį, galėsite parteriauti su įvairiausiomis įmonėmis, ir už pinigus reklamuoti jų produktus”.

21. Atlikite apklausas internete

Tai paprasta: pridėkite interneto svetainę Qmee savo naršyklėje. Paspaudus kokį nors paieškos rezultatą jums už tai sumokės. Taip pat galima gauti piniginius apdovanojimus už atliktas Qmee apklausas, ir pateikiant savo nuomonę įvairiausiais klausimais.

22. Įgarsinkite

Išmaniųjų telefonų dėka, vis didėja įgarsintų knygų poreikis, ir to pasekoje, žmonių, galinčių tas knygas įgarsinti. “ Mano darbo diena paprastai susideda iš 2-4 valandų garsinimo, atlikto vėliau ryte ar prieš pietus,” pasakoja Meghan Crawford, laisvai samdoma knygų garsintoja. Pasak International Living, net ir naujai iškepti garsintojai gali uždirbti iki 100 dolerių per valandą. Joel Young yra vienas žymiausių tokių garsintojų, uždirbęs daugiau nei milijoną dolerių parduodamas savo paslaugas. “ Tokių pinigų taip greitai tikrai nebūčiau uždirbęs dirbant kitokį darbą,” jis sakė CNBC.

23. Tapkite dienos prekybininku

Prekyba biržoje
Prekyba biržoje

Ar esate pažįstamas su akcijų birža? Tada jums pasisekė, nes tokiu būdu yra nemažai šansų užsidirbti bet kuriame pasaulio kampelyje. Toks darbas leis jums užsidirbti tiek kad galėsite pakeliauti, tiesa jis yra labai rizikingas, tad prieš tai reikėtų nemažai valandų praleisti besimokant bei formuoti portfelius su netikrais pinigais.

24. Tapkite laisvai samdomu dizaineriu

Galbūt esate talentingas dizaineris, turintis įgūdžių grafikoje arba interneto svetainių kūrime? Galite užsiimti tuo, kas jums patinka, ir dar gauti už tai atlygį svetainėje 99Designs.com, kuri leis jums tapti pasaulinės dizainerių bendruomenės dalimi. Darbo skelbimai ar užduotys bus pateikti platformoje į kurią talpina dizaino darbų ieškantys darbdaviai - jums tereikės pasirinkti.

25. Atlikite internetines paieškas

Pasak International Living, galite nemažai užsidirbti tiesiog naršydami internete. “Tai naujas pinigų šaltinis, kuris susikūrė ir dėka netikrų skleidžiamų naujienų,” sako Winton Churchill, pasaulinės apmokymų ir konsultacijų kompanijos įkūrėjas. “ Nemaža dalis kompanijų yra susirūpinusi savo tinklalapiuose skleidžiama informacija tokiu mastu, jog dosniai atsilygina tiems, kurie tikrina, ar ta informacija yra teisinga”.

26. Užsiimkite lėšų rinkimu

Skaitmeniniai “klajokliai” gali užsidirbti pinigų padėdami rinkti lėšas. Lėšų rinkimo pozicijos yra skirtos kaupti projektams reikalingą finansavimą ir palaikyti verslo subjekto veiklą. Aukų stengiamasi gauti piniginių dešimtinių arba dovanų ne pelno siekiančiai organizacijai, forma. Štai keletas darbo pozicijų: vyresnysis skaitmeninis strategas, eCRM rangovas, vyresnysis kampanijos vykdytojas.

27. Tapkite laisvai samdomu darbuotoju

Norite daugiau idėjų? Rasite daugybę tinklalapių, skirtų samdiniams, nuo pasiūlymų iš nedidelių įmonių, iki gigančių kompanijų. Vienas tokių tinklalapių yra Upwork.com - svetainė laisvai samdomiems darbuotojams, nuo pardavimų iki klientų aptarnavimų sričių. Arba galite pats siūlyti savo paslaugas svetainėje Fiverr. Svetainė buvo sukurta “5 doleriai už valandą” principu, nesvarbu, kokį darbą jūs siūlytumėte. Kendell Rizzo dabar uždirba šešiaženklius skaičius kol pati keliauja po pasaulį.

Komentarai
Įrašas neturi komentarų. Pasidalink savo nuomone, parašyk komentarą.