Darbas namuose populiarėja ir tampa įprastu reiškiniu
Darbas namuose populiarėja ir tampa įprastu reiškiniu

10 tarptautinių įmonių, kurios siūlo darbą namuose

Dirbti namuose svajoja daugelis. Tačiau dažnai darbuotojai nei nenutuokia, kiek daug kompanijų iš tikrųjų siūlo tokią galimybę. Daugelis lietuvių ieško darbo Lietuvoje, tačiau tie patys lietuvaičiai gali dirbti būdami Lietuvoje, namuose ir uždirbti ženkliai didesnius pinigus dirbant užsienio kompanijoms. Didžiausias barjeras - mokėti užsienio kalbas, o mokant jas, kelias yra atviras į daugelį tarptautinių įmonių netgi dirbant namuose.

Reikėtų parašyti knygą, kad būtų galima sutalpinti visus sąraše minimus pasiūlymus, todėl straipsnyje rasite tik atrinktus, geriausius iš geriausių pasiūlymų. Šis straipsnis papasakos apie visą darbo namuose procesą, ko galima tikėtis, ir išskirs darbo privalumus.

Apžvelgsime TOP 10 tarptautinių įmonių, kurios siūlo darbą namuose. Įmonės dažniausiai įsikūrusios JAV, o darbą siūlo skirtingose šalyse gyvenantiems žmonėms, kurie nori ar gali dirbti iš namų.

1. Darbas įmonėje „Appen”

Appen yra technologijų srityje specializuojanti Australijos įmonė. Jų biurai įsikūrę Australijoje, JAV, Jungtinėje Karalystėje, bei suteikia galimybę dirbti ir 130 šalių, kur biurų dar nėra. Kompanija bendrauja su vienomis žymiausių įmonių pasaulyje, tarp kurių - aštuonios iš dešimties geriausių technologijomis užsiimančių kompanijų. Taip pat, ji remia daugiau nei vieną milijoną rangovų iš viso pasaulio.

Appen siūlo lanksčias darbo pozicijas, tarp kurių - darbas nepilnu etatu nuotoliniu būdu. Galima rinktis iš transkripcijos, vertimo, lingvistikos, inžinerijos, marketingo, finansų ir pardavimų sričių. Jie įdarbina net ir tokiose pozicijose, kur darbas gali būti atliktas per valandą.

Taigi, Appen ne tik siūlo darbą namuose, bet prideda dar ir visišką lankstumą rinktis. Galima pasirinkti kada ir ką norima dirbti.

2. Darbas įmonėje „Lionbridge”

Waltham, Massachusetts kompanijoje žmonės gali rinktis iš ne visos darbo dienos, laisvai samdomų ir nuotolinių darbo vietų. Yra didžiulė siūlomų pozicijų įvairovė: bankų ir finansų, inžinerijos, kompiuterinių žaidimų, pasaulinės rinkodaros, automobilių, teisinių paslaugų, gyvybės mokslų, mašinų intelekto, testavimo, vertimo ir lokalizacijos srityse.

Didžiausio susidomėjimo sulaukia vertimo paslaugos. Kadangi itin auga pasaulinė rinka, labai didelis dėmesys yra skiriamas pasiekti ir suprasti visus savo vartotojus, kalbančius savo gimtąja kalba. Lionbridge yra įdarbinusi daugiau nei 10,000 kalbos ekspertų, kurie dirba penkiolikoje skirtingų sričių.

Tačiau tai tėra vienas pavyzdys. Lionbridge dirba su daugiau nei puse milijono žmonių iš 26 šalių, ir dauguma jų dirba namuose. Kaip ir Appen, jūs tikrai rasite lanksčią darbo vietą pilnu ar ne, etatu.

3. Darbas įmonėje „VIPKID”

VIPKID susikūrė Beijinge, Kinijoje, tačiau pastaruoju metu atidarė dar vieną biurą San Franciske, JAV. Kompanijos pagrindinė sritis - darbas su anglų kalba. Yra samdomi darbuotojai darbui namuose, pusei etato arba laisvai samdomam darbuotojui. Pasak bendrovės svetainėje rastos informacijos, už valandą jums būtų mokami 22 doleriai.

Bendrovė siūlo Kinijos mokyklinukus iki aštuonerių metų mokyti anglų kalbos. Mokytojai kalba angliškai, o jų taktika - mokyti vieną vaiką vienu metu. Kaip mokytojas, jūs gausite nuolatinius nemokamus mokymus, taip pat profesinio tobulėjimo galimybes. Galėsite dirbti iš namų, ir pats susidėlioti savo darbo grafiką.

4. Darbas įmonėje „Liveops”

Įsikūrusi Arizonoje, įmonė Liveops apibūdina save kaip “modernų skambučių centrą, kuris nėra skambučių centras”. Šis apibūdinimas yra labai akivaizdi kompanijos veiklos užuomina. Liveops nėra paprastas skambučių centras, nes didelė dalis jo darbuotojų, 20.000, yra nepriklausomi nuo darbo vietos, ir dirba namuose. Todėl, kompanija mėgsta save vadinti didžiausiu pasaulio kontaktinės informacijos centru.

Kompanija yra įdarbinusi įvairiausių sričių profesionalus: kelionių, svetingumo pramonėje, telekomunikacijų, pagalbos kelyje, mažmeninės prekybos, finansų, sveikatos apsaugos, paskolas teikiančių kompanijų, ir net federalinės valdžios atstovus. Galima dirbti tiek, pilnu, tiek nepilnu etatu visoje JAV.

5. Darbas įmonėje „Working Solutions”

Woking Solutions - Teksase (JAV), 1996 įsikūrusi kompanija, kuri specializuojasi namuose dirbančių darbuotojų klientų aptarnavimo paslaugose ir pardavimuose. Galima įsidarbinti į mažmeninės prekybos, telekomunikacijų, finansų, sveikatos apsaugos, kelionių verslo bei energetikos srityse. Kompanija jau gali pasigirti įspūdingu savo darbuotojų skaičiumi: daugiau nei 110,000 visoje Amerikoje.

Galima rinktis dirbti pilnu, nepilnu etatu, arba užsiimti individualia veikla, ir visada namuose. Šiuo metu Working Solutions siūlo dirbti klientų aptarnavimo atstovais, pensininkų gyvenimo kokybės aptarnavimo atstovais, ir sezoniais klientų aptarnavimo agentais.

Working Solutions pasiūlymai itin unikalūs įdarbinimo pasaulyje. Kompanija apmoko būsimus darbuotojus, Working Solutions universitete paruošia juos darbui klientų aptarnavimo versle visiškai nemokamai.

6. Darbas įmonėje „Amazon”

Sietle įsikūrusi kompanijos Amazon būstinė yra viena žinomiausių įmonių, kurios darbuotojai dirba namuose. Kompanija moka atlyginimus daugiau nei 90,000 darbuotojų, ir didžiausia mažmeninės elektroninės prekybos atstovė pasaulyje. Galima dirbti prisijungus per virtualių lokacijų puslapį.

Daugiausiai darbo pasiūlymų yra pilnu etatu. Dar likusios laisvos vietos - pardavimų, reklamos, sąskaitų valdymo, projektų/programų/produktų valdymo vykdyme ir operacijų valdyme, žmogiškųjų išteklių, verslo ir prekybos plėtroje, operacijų, IT ir pagalbos inžinerijoje, infrastruktūroje, priežiūroje, nekilnojamo turto ir klientų aptarnavimo srityse.

7. Darbas įmonėje „TTEC”

Kolorade 1982 metais įsikūrusi įmonė TTEC teikia užsakomasias verslo paslaugas. Ji dirba visame pasaulyje ir koordinuoja pristatymo paslaugas 24 šalyse. Šioje kompanijoje namuose dirbantys specialistai užsiima konsultacijomis, klientų aptarnavimu, taip pat darbina studentus ir pagyvenusius, tačiau patirties turinčius darbuotojus. Namuose dirbančių darbuotojų skaičius skaičius jau siekia 20,000.

Gali tekti dirbti su klientais, padedant jiems įvairiausiais klausimais telefonu, “čia ir dabar” susirašinėjimu, arba naudojant socialinius tinklalapius. Darbui reikalingas interneto ryšys ir namų telefonas. Pačioje svetainėje panaršę sužinosite, jog kompanijai nesvarbi jūsų apranga - galite dirbti su pižama ir šlepetėmis.

Dabar kompanija ieško darbuotojų verslo pardavimų, klientų aptarnavimo, ir dvikalbių klientų aptarnavimo srityse. Galima dirbti Amerikoje arba Kanadoje. Pradėję dirbti būsite aprūpinti patentuotomis technologijomis saugiam darbui ir pilnavertiškam klientų aptarnavimui užtikrinti. Į reikalavimus įeina amžiaus cenzas - bent 17 metų, turėti vidurinės mokyklos diplomą, ir laidinį internetą.

8. Darbas įmonėje „Kelly Services”

Sukurta dar 1946 metais, kompanija yra viena labiausiai įsigalėjusių įdarbinimo agentūrų pasaulyje. Taip ji užaugo iki vienos didžiausių įmonių, su 50,000 darbuotojų, besinaudojančių jų paslaugomis iš viso pasaulio. Kompanija siūlo įsidarbinti 30 šalių.

Kelly Services buvo darbo namuose pradininkė, nes iš pat pradžių tai buvo tik laikinos darbo paslaugos. Dabar ji reguliariai dirba su vienomis didžiausių įdarbinimo kompanijų, ir užtikrina įdarbinimo paslaugas visose srityse. Ji specializuojasi sąskaitose ir finansuose, administracinės, automobilių, inžinerijos, informacinėse technologijose, gyvybės moksluose ir skambučių centruose, tačiau tai tėra tik dalis jų darbo.

Kompanijoje jūs vis dar galite rasti laikinas darbo pozicijas, taip pat kaip ilgalaikes. Bet ji jau adaptavosi priimti laisvai samdomus, pusę etato dirbančius ir nuotoliniu būdu dirbančius darbuotojus.

9. Darbas įmonėje „Concentrix”

Įsikūrusi Kalifornijoje, 1982 metais, Concentrix jau yra įdarbinusi daugiau nei 90,000 darbuotojų. Ji užsiima daugybe industrijų, tarp jų - sveikatos apsaugą, mežmeninę prekybą, transportavimą, elektronine komercija, gyvybės draudimu, technologijomis, energija, ir daugeliu kitų. Tarp specialybių - marketingas, analitika, konsultavimą, finansinį ir klientų gyvenimo ciklų valdymą.

Kaip ir daugelis kompanijų, siūlančių darbą namuose, Concentrix taip pat yra globali įmonė, dirbanti su ne viena užsienio kalba kalbančia rinka. O tai natūraliai sukuria galimybę dirbti tranformatyvioje klientų aptarnavimo srityje, ypač daugiakalbiams.

Kompanija organizuoja darbą iš namų. Ieškomi komunikabilūs, darbuotojai, gebantys puikiai atlikti savo darbą klientų aptarnavimo srityje. Galima dirbti pilnu arba nepilnu etatu, sezoninį arba nuolatinį darbą. Jie taip pat suteikia galimybę pasirinkti darbo pamainas, kas ypač svarbu, jei darbuotojas - kito pasaulio krašto gyventojas.

10. Darbas įmonėje „United Healthcare”

Sveikatos apsaugoje besispecializuojančios įmonės yra viena populiariausių sričių, kurios darbuotojai turi galimybę dirbti namuose. Taigi tai, kad United Healthcare yra viena iš 10 geriausių tokių įmonių,stebinti neturėtų. Nors dažniausiai darbas kaip šis įpareigoja darbuotoją dirbti darbovietėje, įmonė gali pasiūlyti ir tokias pareigas, kur to daryti nereikia.

Kas yra dar įdomiau, tai pati siūlomų darbų įvairovė. Skaičiuojama, kad namuose dirbti galima įsidarbinus vienoje iš 1,000 siūlomų pozicijų, nuo klientų aptarnavimo iki klinikinės priežiūros. Slauga yra viena populiariausių specialybių, kur dažnai suteikiama galimybė dirbti namuose. Tokių slaugų dažnai reikia internetinėms arba telefoninėms konsultacijoms, kad suteiktų informacijos bei nukreipti klientą į tiesioginės pagalbos paslaugas.

Minesotoje (JAV) įmonė skaičiuoja apie 240.000 darbuotojų visose 50 valstijų, ir daugumoje pasaulio šalių. Tai lyderiaujanti kompanija sveikatos apsaugos srityje, bei galimybe dirbti nuotoliniu būdu.

Darbas namuose populiarėja

Tai - tik 10 iš 100 geriausių įmonių darbui namuose, tad jei sąraše jūsų niekas nesudomino - nenusiminkite. O jei neužteks ir jų, rasite ir dar daugiau pasiūlymų.

Dabar darbas namuose nebėra kažkas keisto. Pasaulis stengiasi sukurti ryšį tarp skirtingų pasaulio šalių, tautėja, tad reikalingu tampa ir darbas namuose.

Technologijų plėtra reiškia dar didesnius šansus, jog dauguma šeimų ar atskirų žmonių naudojasi kompiuteriais, išmaniaisiais telefonais, taip junkdamos vienus su kitais. Dabartinė visuomenė - visuomenė, kuri naudojasi visomis įmanomomis technologijomis 24 valandas per parą 7 dienas per savaitę, taigi logiška, jog kažkas turi juos sieti su tuo, kas sėdi kitame laido gale.

Štai čia darbas namuose tampa toks svarbus. Darbdaviai ieško net tokių darbuotojų, kurie gali ateiti į darbovietę ir ten dirbti, bet taip pat jiems reikalingi ir nuotoliniu būdu dirbantieji, nes tokie darbuotojai - mažesnės išlaidos, ir neužima atskiros darbo vietos.

Jeigu ir jūs svajojate dirbti tokį darbą, tada nustokite svajoti, ir pradėkite jo ieškoti. Ir didžiulis darbo namuose pasirinkimas, ir spėjama, kad ateityje jis bus dar populiaresnis.

Komentarai
Įrašas neturi komentarų. Pasidalink savo nuomone, parašyk komentarą.