Paskelbtas: 2015 Lapkritis 11
ID 241618

Profesionalus (reklamos ir kt. ) tekstų kūrimas redagavimas

Apie mane

Esu aisvai samdoma tekstų kūrėja.

Su įvairaus pobūdžio tekstais (LT ir EN kalbomis) dirbu jau 7 m, ketvirtus - orientuodamasi į reklamą (tekstų kūrėjos ir kūrybininkės pareigos 3 reklamos agentūrose ir įvairiuose projektuose kaip laisvai samdomos tekstų kūrėjos).

Vietoje CV: http://ievasalatkaite.weebly.com/darbai.html

Patirtis: tekstai ir idėjos įvairioms reklamos kampanijoms bei jose naudojamoms priemonėms, interviu, pranešimai spaudai, anonsai, reklaminiai šūkiai, produktų pristatymai, radijo reklama, tekstų adaptacijos, bukletai, tekstai katalogams, pavadinimai naujiems produktams, sveikinimai, tostai, tekstai nekomerciniams projektams, bendro turinio vaizdo kūrimas (bendraujant su dizaino specialistais) ir kt.

Klientai:
darbo individualiai: Filippo Loreti, Baltic Tours, Šiaurės Lietuvos kolegija, Mano Būstas, L.E.D ekranai, Ogmios miestas ir kt.
darbo agentūrose: IKI, Šviežia kava, Parra, DNB, Omnitel, Ecodeco, Caparol, LTOK, Audimas, Perlo kreditai, LKU, LRT, Compensa, Prospan, Isla, Mantinga, Conresta, OHO, LFF ir kt.

Viską, ką norite pasakyti, parašysiu greitai, kokybiškai, punktualiai Jūsų pageidaujamu stiliumi ir formatu, taip pat prireikus pasiūlysiu idėją apipavidalinimui/dizainui.

Tekstų įkainiai - priklausomi nuo bendrai užsakomo tekstų kiekio, jų apimties, pobūdžio (kūrybiniai ar informaciniai), įmonės pateikiamos informacijos tekstams, skubos ir kt. Tad šiuo klausimu tariamasi individualiai.

Mokate tik už galutinį tenkinantį rezultatą, papildomai nemokant už galimai reikiamus pataisymus.

Dirbu su individualios veiklos pažyma.

Susisiekime el.paštu.
ieva.salatkaite@gmail.com

Darbo sritis:
Marketingo specialistai
Žiniasklaida, marketingas


Kontaktai nėra rodomi ir skelbimas nerodomas sąrašuose, kadangi skelbimas neaktyvuotas.
Išsaugoti