Paskelbtas: 2020 Liepa 15
ID 44207

Mėsos fabrikų, logistikos centrų. darbuotojai Olandijoje-2020 m. sausio vasario mėn. pradžioje

Apie siūlomą darbą, darbo pobūdis

Darbui įvairiose Olandijos įmonėse -mėsos fabrikai,logistikos centrai,sandėliai ir kt.-reikalingi- 2020 m.sausio -vasario   mėn.-darbo pradžia.

1)-Reikalingi skubiai 2 žmonės, kuris padėtų valyti įrengimus ir patalpas su Karcer spaudiminiu aparatu ir kt.valymo priemonėmis mėsos f.Ferdinand Zandbergene-didesnė darbo dalis valymo darbai+kitu laiku mėsos produktų pakavimas, mokantys nors bazinę anglų kalbą,nors 1 iš 2 turėtų vairuotojo paz.-bus duodama įmonės mašina nuvykimui iki darbo iš gyven.ploto ir atgal.Gali būti ir pora.Kandidatai ne jaunesni kaip 22 metai(toks darbdavio pageidavimas).
Atlyginimas visiems startinis nuo 21 m.ir daugiau: 10,46 eur brutto per val,gyvenams plotas suteikiamas,jo nuomos ir energijos kaina 1žmogui 1 savaitei-85 eurai,iš karto mokėti nereikia,atskaitoma iš atlyginimo.
Išvykimas mikroautobusu iš Lietuvos-2020 m.sausio/vasario  mėn.
Atranką vykdo:
UAB Euro kryptis
Siauliai,Aušros al.68-306 kab.

el.p.: eurokryptis@splius.lt
mobil.tel.: +370 699 89947
www.eurokryptis.lt
Gali kreiptis ir žmonės šiuo metu esantys Olandijoje ir ieškantys panašaus darbu,galintys persikelti į darbdavio suteiktą gyvenamą plotą

2).Reikalingi darbui 2020 m.sausio -vasario mėn.mėsos fabrikuose Olandijoje:
-vištienos produkcijos pakavimas,20 žmonių,gali būti ir poros,nors bazinė anglų kalba;
-vyrai galintys dirbti su peiliu išpjaustant vištienos krūtinėles file,5 žmonių,be amžiaus cenzo;
-žalios mėsos ir gatavos produkcijos pakavimas konvejerinėje linijoje su įrengimais"MULTIVAC",vaikinai merginos ir poros,amžius darbdavio pageidavimu 18-45 metai,dalis su B kat.vairuotojo paž.,dalis gali būti ir be kalbos,darbas Olandijoje-video is darbo vietos:
https://www.youtube.com/watch?v=3ThrRFMRcns

-skerdikai,mėsos iškaulintojai ,bucheriai darbui Vion fabrikuose Olandijoje,kalba-nebūtina,patirtis atitinkamoje poz.ne mažesnė kaip 3-6 mėn,be amžiaus cenzo,nors dalis-su B kat vairuotojo paz.,startinis atlyginimas-10,50-12,00 eur per val.,-priklausomai nuo kokybės ir greičio atitinkamoje poz..

Čia mėnesinis atlyginimas būtų po visų atskaitymų: 1600-2600 eur netto.,jau po mokesčių,priklausomai nuo kandidato  kvalifikacijos,kokybės išpjaustant ir darbo greičio.


Produkcijos pakuotojams atlyginimas priklauso nuo amžiaus
Visi darbai legalūs,įdarbinimas tiesiogiai į Olandijos įmones,visos Olandijos darbuotojo socialinės garantijos,suteikiamas sofi(bsn) numeris.Kontraktai ilgalaikiai,min.galima dirbti 3 mėnesius.Gyvenamas plotas suteikiamas,jo nuomos ir energijos(vanduo,elektra,dujos,ir kt.) kaina 1 žmogui 1 savaitei-95 eurai.Iš karto mokėti nereikia ,atskaitoma iš atlyginimo.Atlyginimas mokamas 1 kartą per savaitę Atlyginimai 18-20 metų:8,39 -8,95 brutto per val;,21metai ir daugiau: 10,49 eur/val-11,15 eur/val

3)Reikalingi  vaikinai ,merginos ,-viso 10 žmonių,darbui mėsos fabrikeVion Boxtel arba Vion Scherpenzeel Olandijoje prie produkcijos pakavimo darbų,skerdenų puselių perstūmimo konvejeriniu keliu ir perkabinimo darbai,darbas su EPT,susikalbėti daliai nors bazine anglų kalba,dalis gali būti ir be kalbos visai,tik su lietuvių kalba, vairuotojo paž.būtų kaip privalumas(bet ne būtinumas),nors dalis kad turėtų,atlyginimas 21 m.ir daugiau-10,49 -10,86 eur brutto per val,gyvenamas plotas suteikiamas jo nuomos ir energijos kaina 1 žmogui 1 savaitei-85 eurai-109 eurai,priklausomai nuo vietovės.
Išvykimai mikroautobusu iš Lietuvos :-2020 m.sausio-vasario  mėn.
Kviečiami kandidatuoti esantys šiuo metu Olandijoje,Vokietijoje ar kitur ir galintys keisti savo turimą gyvenamą plotą į Olandijos darbdavio arba turintys ir savo Olandijoje

4)-Darbas sandėlyje Olandijoje surenkant zoo parduotuvėms maistą naminiams gyvūnams (pet food)ant padėklo,-tai sudaro 90% darbo (maišai po 25 kg)+surinkimas įvairių kitų prekių gyvūnams kaip pvz.žaislai ir kt.,atkrovimas klientams Olandijoje.
Darbdavio pageidavimu-tik vaikinai šiai poz.
Reikalavimai:
-gera anglų kalba,
-B kat vairuotojo paž.
-būti fiziškai stipriam,
-motyvacija sunkiam darbui
Atlyginimas: 21 m,ir daugiau-10,50 eur brutto per val.40 darbo val per savaitę ir daugiau,,gyvenamas plotas suteikiamas-jo nuomos ir energijos kaina yra 1 žmogui 1 savaitei 95 eurai,iš karto mokėti nereikia atskaitoma iš atlyginimo.Atlyginimas mokamas 1 kartą per savaitę.Išvykimai-greiti 2020 m.sausio-vasario  mėn.
Norintiems kandidatuoti siųsti savo CV-tik anglų kalba.
Gali kandidatuoti ir lietuviai vaikinai šiuo metu esantys užsienyje,siųsdami CV anglų kalba

5)Mėsos fabrike F.Zandbergen,- skubiai reikalingi vaikinai ir merginos darbui prie produkcijos paketavimo darbų,nuvežimo su EPT,valymo darbai ceche vandeniu po spaudimu su Karcer ir kt.
Video vaizdai iš darbo vietų fabrike:
https://www.youtube.com/watch?v=GG5D3a04YCo&t=8s
Reikalavimai:
-susikalbėti anglų kalba,
-motyvacija darbui,
-turėti B kat vairuotijo paž.
Privalumas-analogiško darbo patirtis Lietuvos mėsos pramonės įmonėse,prekybos centrų mėsos skyriuose,arba užsienio kompanijose.
Atlyginimas: 21m.ir daugiau-10,49-10,86  eur brutto per val;gyvenamas plotas suteikiamas jo nuoma -85-109  eur 1 savaitei 1 žmogui,priklausomai nuo vietovės..Gyvenam po 2 žmones kambaryje, geros darbo ir gyvenimo sąlygos
Išvykimai greiti iš Lietuvos(Kauno) mikroautobusu: 2020 m.sausio -vasario mėn.
Gali kandidatuoti ir lietuviai šiuo metu esantys Olandijoje,Vokietijoje.

6)Didelei vištienos produktų gamybos įmonei Olandijoje reikalingi 5 žmonių kaip pakuotojai produkcijos ir nuvežimas su EPT į sandėlį
Darbas 2020 m.sausio -vasario mėn.
Darbas legalus,visos Olandijos darbuotojo soc.garantijos,suteikiams sofi numeris.
Kontraktas ilgalaikis,darbas min.40 val per savaitę ir daugiau
Reikalavimai: -nors bazinė anglų kalba/arba lenkų.
Atlyginimas:
-21 m.ir daugiau-visiems vienodas startinis,nepriklausomai nuo amžiaus-9,44 -9,92 eur brutto per val.+priedai už kiekv.dirbtą val..daug val per savaitę: 40-50-60 val.

Priimami  tik nuo 18,0 metų amžiaus studentai ir moksleiviai ne trumpesniam kaip 2,0 mėn- 3 men.darbui fabrike Olandijoje-vasaros laikotarpiui ,atlyginimas 8,42 eur brutto per val,+ADV priedas už kiev.dirbtą val 0,25 eur,-gyvenams plotas suteikiams jo kaina 95 eur 1 žmogui 1 savaitei.

Atlyginimas 20 metų ir mažiau-visiems vienodas: 8,42 eur+priedai priklausomai nuo amžiaus


Galintys atlikti  nesudėtingas operacijas su peiliu kaip vištienos file išpjovimas,šašlykų gabaliukų paruošimas,odelės nuėmimas peiliu  ir kt.-atlyginimas tokiems žmonėms keliamas iki10,50- 11,58 eur brutto per val.
Gyvenamas plotas suteikiams,nuomos kaina 95- 109 eur 1 savaitei 1 žmogui.Porai-atskiras kambarys.

Išvykimai iš Lietuvos: 2020 m.sausio mėn.pradžioje
Iš darbo vietos video:


https://youtu.be/AsfD1dZKEwo?t=84


Gali kandidatuoti ir jau esantys šiuo metu užsienyje ir ieškantys panašaus darbo Olandijoje.

7)Olandijos įmonei Kompak 2020 m.sausio mėn.pradžioje mėn.reikalingi mašinos operatoriai darbui prie skalbimo skystų priemonių kaip Lenor ir.ktkaip indaplovių skysčiai,milteliai,tabletės gamyboje.Darbuotojai bus paskirti prie maišymo arba pakavimo mašinų kaip operatoriai.
Reikalavimai:
-ankstesnė darbo patirtis kaip mašinų operatoriaus kad ir kitoje gamybos srityje,
-susikalbėti anglų kalba
Vairuotojo paž.-kaip privalumas
Atlyginimas:12,99 eur brutto per val.
Darbas 3 pamainomis.40 darbo val per savaitę ir daugiau.
Gyvenamas plotas suteikiamas,jo nuomos ir energijos kaina 1 žmogui 1 savaitei yra 95 eurai.Atlyginimas mokamas 1 kartą per savaitė.
Norintiems kandidatuoti-siųsti savo CV anglų kalba.
Gali kandidatuoti ir šiuo metu esantys Olandijoje lietuviai, latviai ir ieškantys panašaus darbo

8)Mėsos fabrike F.Zandbergen skubiai reikalingi vaikinai ir merginos darbui prie produkcijos paketavimo darbų,nuvežimo su EPT,valymo darbai ceche vandeniu po spaudimu su Karcer ir kt.
Video vaizdai iš darbo vietų fabrike:


https://www.youtube.com/watch?v=GG5D3a04YCo&t=8s


Reikalavimai:
-susikalbėti anglų kalba,
-motyvacija darbui,
-turėti B kat vairuotijo paž.
Privalumas-analogiško darbo patirtis Lietuvos mėsos pramonės įmonėse,prekybos centrų mėsos skyriuose,arba užsienio kompanijose.
Atlyginimas: 21 metai ir daugiau-10,46-10,49 eur brutto per val;gyvenamas plotas suteikiamas jo nuoma -85-95-109  eur 1 savaitei 1 žmogui,priklausomai nuo vietovės..Gyvenam po 2 žmones kambaryje, geros darbo ir gyvenimo sąlygos
Išvykimai greiti iš Lietuvos(Kauno) mikroautobusu: 2020 m.sausio -vasario mėn.

Galima vykti ir savo auto-tik suderintiems kandidatams su Olandijos darbdaviu

www.eurokryptis.lt


Reikalavimai darbuotojui

motyvacija darbui

Įmonė siūlo

Legalų darbą Olandijoje

Apie įmonę

Stipri Olandijos įmonė

Darbo sritis:
Mėsininkai
Restoranai, maisto gamyba
Papildoma informacija
Įdarbinimo tipas:
Pilna darbo diena
Darbo užmokestis
Siūlomas atlyginimas:
10,00 EUR per valandą


Kontaktai nėra rodomi ir skelbimas nerodomas sąrašuose, kadangi skelbimas neaktyvuotas.
Kandidatuoti į darbo vietą
Jūs jau kandidatavote į šią darbo vietą.
Išsaugoti