Skelbimas galioja iki: 2020 Spalis 11
ID 523041

KANKORĖŽIŲ SKYNIMAS LAPLANDIJOJE

Apie siūlomą darbą, darbo pobūdis

PUIKI GALIMYBĖ UŽSIDIRBTI

Kankorėžių skynimas Suomijos Valstybiniuose miškuose ir galimybė pasigrožėti šiaurės pašvaiste Laplandijoje

// Aplankykite Laplandiją ir užsidirbkite skindami kankorėžius

Suomijos Valstybiniuose miškuose šiais metais ypatingai didelis kankorėžių kiekis. Iš kankorėžių yra išgaunama miško sodmenų sėkla, kuri vėliau tampa medžiu.

Suomijos Valstybiniai miškai suteikia galimybę paprastam žmogui (ne įmonei) savarankiškai užsidirbti ir paskelbė, kad superka visus nuskintus kankorėžius iš paprastų žmonių.

Netrukus bus paskelbti kankorėžių surinkimo punktai, į kuriuos atvežus bus supirkti Jūsų nuskinti kankorėžiai. Atvežus kankorėžius į Suomijos Valstybinių miškų surinkimo punktus atsiskaitoma grynaisiais supirkimo punkte. Taip skatina paprastus žmones savarankiškai užsidirbti.

KADA?

Kankorėžių skynimas ir supirkimas vykdomas nuo rugsėjo 15 d. iki spalio 30 d. arba kol leis oro sąlygos, tad jau galima krautis daiktus ir planuoti išvykimą į Suomiją.

KUR?

Suomijoje, tiksliau regionas aplink Sodankyla miestelį, Valstybiniuose miškuose. Suomijoje yra Valstybinių miškų kankorėžių supirkimo punktai (Sodankyla regione, vietoj bus paskelbtos netrukus), kurie supirks visus Jūsų nuskintus kankorėžius. Supirkimo vietų sąrašą pateiksime susidomėjusiems, kai tik paskelbs Suomijos Valstybiniai miškai.

SUPIRKIMO KAINOS?

Kankorėžių kiekis skaičiuojamas litrais, tad atvykus į supirkimo punktą yra įvertinama kiek litrų kankorėžių priskinta, už tiek litrų ir sumokama. Atsiskaitoma iš karto GRYNAISIAIS supirkimo punkte.

Kankorėžių supirkimo kainos:

Supirkimo kaina gali keistis tiek į didesnę, tiek į mažesnę pusę priklausomai nuo kankorėžių derliaus (kiekio). Šiuo metu planuojama 1 litro supirkimo kaina yra 1,3 eur. Vidutiniškai per dieną galima priskinti apie 80 - 100 litrų kankorėžių, o tai būtų 104 - 130 eurų per dieną (jeigu supirkimo kaina 1,3 eur už litrą).

KIEK GALIMA PRISKINTI?

Priskinti kankorėžių galima vidutiniškai apie 80 - 100 litrų per dieną, jeigu skina vienas žmogus. Galima susiburti su bendraminčiais į komandą ir darbą organizuoti taip, kad kankorėžių priskintumėte kuo daugiau. Jūsų pajamos priklauso tik nuo Jūsų pačių! Kankorėžių surinkimo punktai bus pasirengę priimti visą Jūsų priskintą kankorėžių kiekį.

KOKIOS GALI BŪTI PAJAMOS?

Jūsų pajamos (gauta pinigų suma) priklauso nuo Jūsų priskinto kankorėžių kiekio, kurį priduodate kankorėžių surinkimo punktuose (jie įsikūrę Sodankyla regione, netoli skynimo vietų). Vidutiniškai per dieną galima priskinti apie 80 - 100 litrų kankorėžių, o tai būtų 104 - 130 eurų per dieną (jeigu supirkimo kaina 1,3 eur už litrą).

KAIP DAŽNAI PRIDUOTI?

Kankorėžius priduoti į supirkimo punktą galite jų darbo metu. Supirkimo punktų darbo laikas bus paskelbtas artimiausiu metu.

Į supirkimo punktą kankorėžius reikia atvežti švarius, be spyglių.

KOKIŲ ĮRANKIŲ / PRIEMONIŲ REIKIA?

Medžiai yra aukšti, o daugiausiai kankorėžių galima priskinti skinant nuo medžių viršūnių, tad reikalingos kopėčios arba kitos priemonės, kuriomis galėtumėte lengviau pasiekti kankorėžius. Rekomenduojama:

  • kopėčios (apie 4 metrų aukščio) - NEMOKAMAI suteikiamos visiems užsiregistravusiems https://forms.gle/6N1SXJuiYzKFAQ4N9, tačiau norintys gali vežtis ir savo;

  • specialūs maišai kankorėžiams, į kuriuos turite skinti (juos duoda vietoje);

  • transporto priemonė, su kuria galite nuvežti kankorėžius maišuose į supirkimo punktą (maišų talpa nuo 60 litrų).

Kankorėžiai skinami rankomis, tad rekomenduojama turėti su savimi pirštines. Rūbai turėtų būti patogus lipti kopėčiomis.

Reikalingas priemones, išskyrus automobilį, kankorėžių skynimui galėsite išsinuomoti vietoje.

KUR GYVENTI?

Gyvenamąja vieta reikia pasirūpinti patiems, už savo lėšas, tačiau yra parengtas netoliese esančių gyvenamųjų vietų sąrašas, kuriuo pasidaliname su norinčiais vykti skinti kankorėžių. Nakvynės kaina vienam žmogui gali kainuoti apie 20 eurų dienai.

Maisto taip pat reikėtų nepamiršti. Rekomenduojama maisto įsidėti išvykstant iš Lietuvos, nes Suomijoje kainos tikrai aukštesnės.

KAIP NUVYKTI?

Nuvykimu reikia pasirūpinti patiems. Rekomenduojama vykti su savo automobiliu, persikelti su keltu ir vykti į rekomenduojamą vietą. Informaciją apie vietas pateiksime visiems susidomėjusiems.

Vykstate užsidirbti savarankiškai, todėl pati kelionė priklauso nuo Jūsų pačių. Preliminariai kelionės atstumas nuo Lietuvos iki Laplandijos yra iki 1500 km automobiliu (priklauso iš kurios vietos vykstate ir kokiais keliais), kėlimasis keltu.

AR PATIKIMA?

Trumpai tariant, taip, patikima. Supirkimą vykdo Suomijos Valstybiniai miškai, o vienas iš supirkimo punktų yra mūsų ilgamečio patikimo partnerio - Medelyno Suomijoje kaimynystėje (www.pohjantaimi.fi). Kontaktais pasidalinsime.

KODĖL DALINAMĖS?

Nes daugiau nei prieš 15 metų taip mes patys pradėjome savo miškų atkūrimo verslą Skandinavijoje. Tokia informacija ir kontaktai mums tikrai būtų pravertę tuo metu, tačiau geriausius būdus skinti kankorėžius teko atrasti patiems. Šiandien žinodami, kad kiekvienas gali tiesiog pats vykti mėnesiui ar dviems į Laplandiją (Suomiją) ir savarankiškai užsidirbti - dalinamės su Jumis šia informacija.

NUO KO PRADĖTI?

Užpildykite šią trumpą formą, kad galėtume su Jumis susisiekti ir suteikti daugiau informacijos.

https://forms.gle/6N1SXJuiYzKFAQ4N9

Kontaktai pasiteiravimui Lietuvoje +37060565232

Darbo sritis:
Žemės ūkis, miškai, žuvininystė
Papildoma informacija
Įdarbinimo tipas:
Pilna darbo diena
Darbo užmokestis
Siūlomas atlyginimas:
660,00 EUR per savaitę
Kontaktai
Darbo vieta:
Suomija
Užsienis
El. pašto adresas:
Žinutė darbdaviui
Siųsti savo CV
Telefono nr.:
Skambindami skelbimo autoriui pasakykite, kad skelbimą radote portale Dirba.lt
Kandidatuoti į darbo vietą
Jūs jau kandidatavote į šią darbo vietą.
Išsaugoti
Kiti šios darbo srities darbo skelbimai