Paskelbtas: 2018 Spalis 30
ID 470683

Ieškome bendrosios praktikos slaugytojos

Apie siūlomą darbą, darbo pobūdis

Jums reikės:

  • teikti asmens sveikatos priežiūros (bendruomenės slaugos) paslaugas;
  • darbas procedūriniame (kraujo ar kitų tyrimų paėmimas, žaizdų perrišimas, vaistų suleidimas į veną ar raumenis);
  • pagal kompetenciją teikti būtinąją medicinos pagalbą;
  • slaugyti įvairaus amžiaus pacientus jų namuose ir klinikoje;
  • bendradarbiauti su gydytojais, kitais asmens ir visuomenės sveikatos priežiūros, slaugos specialistais;
  • dirbti su medicinine programine įranga.
Reikalavimai darbuotojui

Iš Jūsų tikimės:

  • medicininis išsilavinimas, slaugytojos licenzija.
  • darbo patirtis;
  • puikūs bendravimo ir darbo komandoje įgudžiai, aktyvumas, atsakomybė, lankstumas;
  • kompiuterinis raštingumas;
  • geras rusų kalbos mokėjimas.
Įmonė siūlo

O mes savo ruožtu siūlome:

  • darbą profesionaliame kolektyve;
  • galimybę kelti kvalifikaciją, tobulintis;
  • inovatyvią ir patogią darbo aplinką (nauja medicininė įranga, kompiuterinė technika, patalpos);
  • lanksčią atlyginimų sistemą;
  • visas socialines garantijas;
  • pastovų darbą visa darbo dieną.
Apie įmonę

Apie mus sužinosite daugiau  - www.euromed.lt

Darbo sritis:
Seselės
Medicina, farmacija, slauga
Darbo užmokestis
Siūlomas atlyginimas:
Atlyginimas sutartinis

Kontaktai nėra rodomi ir skelbimas nerodomas sąrašuose, kadangi skelbimas neaktyvuotas.
Kandidatuoti į darbo vietą
Jūs jau kandidatavote į šią darbo vietą.
Išsaugoti
Kiti šios darbo srities darbo skelbimai
YPATINGAI GEROS SĄLYGOS BENDROSIOS PRAKTIKOS SLAUGYTOJOMS

UAB Gemma sveikatos centras
Vilnius, Siūlo darbą
Slaugytoja (-as) Norvegijoje

North Light Lietuva
Norvegija, Siūlo darbą
Siulome darbą Bendros praktikos slaugytojai

UAB Kniaudiškių šeimos klinika
Panevėžys, Siūlo darbą
Ieškomas vaikų slaugytojas Vilniaus lopšelis darželis Vėrinėlis

Vilniaus lopšelis-darželis "Vėrinėlis"
B. p. slaugytoja dirbti darbo dienomis

VŠĮ " Senjorų Vila"
Garliava, Siūlo darbą
Reikalingas vaikų slaugytojas VILNIAUS LOPŠELIS DARŽELIS VIEVERSYS

VILNIAUS LOPŠELIS-DARŽELIS "VIEVERSYS"