Paskelbtas: 2016 Kovas 03
ID 259140

Ieškome auklės - namų pagalbininkės UK

Apie siūlomą darbą, darbo pobūdis

Tvarkinga šeima ieško auklės - namų pagalbininkės į UK.

Apie mus:
Vaikučių amžius 5 m. mergaitė ir 3 m. berniukas. Mergaitė eina į mokyklą nuo 09:00 iki 14:00 valandos. Mokykla 20 minučių nuo mūsų namų. Sūnus nuo rugsėjo eis į paruošiamąja mokyklėle, nuo 9:00 ryto iki 11:30, mokykla yra 15 minučių nuo mūsų namų. Kartais reikia nuvesti arba parsivesti iš mokyklos, bet dažniausiai ištaikome, kad kuris nors iš mūsų nuveža ir pasiima. Aš esu mama, kuri yra už rutina, dėl to abu vaikai turi gan griežtą grafiką, kurio stengiamės laikytis. Mažieji labai mėgsta užsiimti įvairiais piešimais, lego, rankdarbiais, plastilinu, knygomis ir pan. Mažasis vis dar miega po kelias valandas pietų miego. Šeimoje nėra rūkančių, nepiknaudžiaujama alkoholiu. Gyvename privačiame name, labai saugiame rajone. Yra didelis aptvertas namų kiemas. Auklė turi savo kambarį, neribojamas internetas ne darbo metu.

Darbo pobūdis:
- Paruošti vaikams ir sau valgyti, jei reikia visai šeimai;
- Pasirūpinti bendra namo švara;
- Pas mus gyvenimas yra gana dinamiškas, užsiimame ne viena veikla, dėl to gali tekti kartais būti daugiau, lanksčiai mokėti prisitaikyti prie kintančių dienos planų;
- Nėra taip, jog mes išeiname į darbą 9 ir grižtame 6 ir taip kiekviena diena;
- Auklė būna iš karto priregistruojama pas mūsų šeimos gydytoją, tad gydymas yra nemokamas įskaitant vaistus;
- Tikimės, kad susidomės mergina/moteris mylinti vaikus ir norinti pas mus dirbti;
- Pageidautume 12 mėn. laikotarpiui, nes vaikam svarbu, kad žmonės nesikeistų dažnai;
- Dabartinė mūsų auklė pas mus bus iki gegužės pradžios, tuomet važiuoja į Lietuva tęsti mokslų, dėl to ieškome žmogaus galinčio pradėti dirbti gegužę.

Reikalavimai auklei:
- Pageidautume, kad būtų jaunesne, patirtis nebūtina;
- Anglų kalba nereikalinga;
- Esminis kriterijus yra tas, kad auklė susibendrautų su vaikais, vaikai jaustųsi saugus, užimti, mylimi, prižiūrėti;
- Auklė turi būti su vaikais kol mūsų nėra namuose ir jeigu yra papildomų namų ruošos darbų užsiimti jais, kol vaikai bus mokykloje-mokyklėlėje.

Darbo laikas:
- Darbo valandos nenustatytos, tačiau dažniausiai galite užsiimti savo veikla po 5 vakaro. Mūsų darbo valandos yra nenustatytos vidutiniškai dirbame 4 -5 val. per diena, kitas praleidžiam su vaikais būnam namie.

Apie atlyginimą:
- Norim pabrėžti kad, įskaitant tai jog darbo valandos neapibrėžtos (nuo 3 val. iki 10 val. per dieną) ir darbo sąlygos yra geros, siūlome 500 eurų (1700 Lt) atlygį. Jei su vaikais reikės pabūti ir savaitgali, atlygis bus padidintas! Norime pabrėžti, kad tai yra suma kurią Jūs pasidedat į sąskaitą ir ją turit, o ne iš tos sumos papildomai dar išleidžiat pinigus internetui, buto nuomai, šildymui, transportui, gydymui, maistui, namu apyvokos prekėm ir pan. Dažnai žmonės yra įpratę prie lietuviškos sistemos skaičių ir išgirdę sumą pagalvoja, kad kažkas kažkur Lietuvoje gali tiek uždirbti, tačiau nepagalvoja, kad iš to uždarbio gyvenant lieka -50 eur mėnesio gale. Taigi minimum 500 eur jūs susitaupot, aišku pagal savo taupumo lygį.
- Atlyginimą galime vesti ir į Lietuvišką banko sąskaitą, jei norėtumėte.

Jei norėsite sužinoti detalesnę informaciją apie darbą ir gyvenimą pas mus, apie dienos rutiną, yra galimybė pabendrauti ir su dabar pas mus dirbančia mergaite, kuri galės smulkiau papasakoti apie darbo ir gyvenimo specifiką pas mus iš jos požiūrio taško. Galite rašyti man į el. paštą. Galime kontaktuoti ir Facetime, kas jums patogiau, taip pat jei paliktumėte savo telefono numerį, galime atskambinti.

Darbo sritis:
Darbas užsienyje


Kontaktai nėra rodomi ir skelbimas nerodomas sąrašuose, kadangi skelbimas neaktyvuotas.
Kandidatuoti į darbo vietą
Jūs jau kandidatavote į šią darbo vietą.
Išsaugoti
Kiti šios darbo srities darbo skelbimai
Darbas Japonijoje

Darbas Japonijoje

World-company abellia
Kita, Siūlo darbą
Reikalingas statybininkas Danijoje

Reikalingas statybininkas Danijoje

Vitas Multiservice
Danija, Siūlo darbą