Sveiki, esu paprastas žmogus, ieškanti įdomaus darbo, tai reiškia, kad norėčiau tokio darbo, į kurį galėčiau eiti su noru, su užsidegimu dirbti ir tuo pačiu įgyti naujų žinių.
Kaip asmenybė aš esu linksmas, gal šiek tiek bendraujantis, norintis tobulėti ir įgyti vis daugiau ir daugiau žinių apie absoliučiai viską. Bet aišku pagal savo kryptį gyvenime mane domina programavimas, todėl noriu turėti kuo daugiau žinių ir patirties šioje srityje, noriu išmokti kuo daugiau programavimo kalbų.
Esu Vilniaus Gedimino technikos universiteto 2 kurso studentas, studijuojantis informacinių sistemų inžineriją. Žinoma, visiems darbdaviams yra svarbu ir privalu, kad darbuotojas turėtų turėti patirties, bet manau, kad žmogus turintis 2 ar daugiau metų patirties gali atlikti daugiau negu, tas kuris savu noru mokosi ir tobulėją.
Todėl būčiau labai dėkingas, jeigu atsižvelgtumėte į tai ir gerai pamąstytumėte. Juk kiekvienas žmogus yra gabus kažkam, gal ir aš atrasiu tą savo paslėptą gabumą dirbdamas pas jus.