***** *******

Gyvenimo aprašymas (CV)
Norėdami matyti vardą ir pavardę, turite
Užsakyti CV bazės prieigą
***** *******
Kokio darbo ieškau? Mano teigiamos savybės
Mano vardas Karolina Liatukaitė ir šiuo metu man yra 24 metai. Esu atkakli, kompetentinga ir greitai besimokanti šių metų bakalauro studijų absolventė, siekianti realizuoti save rinkodaros srityje.

Baigiau studijas tarptautiniame Olandijos universitete "Avans University of Applied Sciences". Pasirinkusi studijų kryptį "International Business and Management across Cultures and Languages", ne tik įgijau daug teorinių žinių buhalterijos, vadybos ir rinkodaros srityse, bet ir išlavinau savo projektų valdymo, bendradarbiavimo, bei verslumo įgūdžius. Studijų metu įgijau patirties atlikdama praktiką marketingo skyriuje, kur susipažinau su naujų produktų kūrimo strategija, atlikau akcijų rinkos analizę, aktyviai domėjausi reklamos kūrimo procesais, bei parašiau savo baigiamąjį darbą plačiai išanalizuodama Vokietijos rinką naujam kompanijos produktui "GymON". Sukauptos teorinės ir praktinės žinios, bei tarptautinis išsilavinimas padeda efektyviai įsilieti į kompanijos veiklą, veiksmingai bendrauti ir pateikti idėjas naujiems projektams.

Manau, kad su mano turimais įgūdžiais ir žiniomis, galėčiau prisidėti prie jūsų kompanijos veiklos ir būti naudinga komandos narė.
Pageidaujamas darbas:
Marketingo specialistai
Pageidaujama darbo vieta:
Vilnius
Kontaktai ir pagrindinė informacija apie mane
Gimimo data:
1994-02-28 (26 m.)
Lytis:
Moteris
Gyvenamoji vieta:
Vilnius
Telefono numeris:
Norėdami matyti kontaktus, turite
Užsakyti CV bazės prieigą
El. pašto adresas:
Norėdami matyti kontaktus, turite
Užsakyti CV bazės prieigą
Pasiūlyti darbą
Išsaugoti