Kokio darbo ieškau? Mano teigiamos savybės
Turiu 17 metų pardavimų, importo srityje. Šešerius metus dirbu vadovaujanti darbą, laisvai kalbu anglų, rusų, lenkų kalbomis.Rengiu dokumentaciją viešiesiems pirkimams, išmanau VP įstatymą, sąlygų rengimą, sutartis ir pasiūlymų teikimą. Nuolat bendraudama su užsienio partneriais ir dalyvaudama tarptautinėse parodose, įgyjau organizacinių sugebėjimų, gebu strategiškai ir analitiškai mąstyti, priimti svarbius sprendimus.Ieškau tobulėjimo naujose sferose
Pageidaujamas darbas:
Vadovai, Projektų vadovai, Marketingo specialistai
Pageidaujama darbo vieta:
Kontaktai ir pagrindinė informacija apie mane
Darbo patirtis
Plačiau apie darbo pobūdį, patirtį:
Mažmeninės prekybos organizavimas, sutarčių sudarymas,sąskaitų formavimas, užsakymų koordinavimas ir formavimas, naujų klientų paieška
Pareigos:
Užsienio kalbų skyriaus vadybininkė
Plačiau apie darbo pobūdį, patirtį:
Užsienio leidinių skyriaus vadybininkė, Pearson Education, Cambridge UP, Macmillan Education, Hueber Verlag ir kitų užsienio leidyklų komercijos atstovė Lietuvai. Kasdienis bendravimas su užsienio leidėjais, mažmeninės prekybos organizavimas, dalyvavimo mugėse organizavimas, renginių, pristatymų organizavimas ir vedimas, viešieji ryšiai, naujų klientų paieška, darbas su švietimo įstaigomis, bibliotekomis, projektinė veikla, rinkos tyrimas ir paklausos analizė.
Plačiau apie darbo pobūdį, patirtį:
Didmeninės ir mažmeninės prekybos organizavimas ir koordinavimas, užsienio leidinių užsakymų forrnavimas, darbas su užsienio tiekėjais ir valstybinės reikšmės užsakymais , renginių,seminarų, paramos organizavimas, projektinė veikla , vadovavimas kitiems tinklo knygynams,analitinių ataskaitų rengimas, dalyvavimas tarptautinėse knygų mugėse, parodose, personalo mokymai, viešieji pirkimai-dokumentų ruošimas ir pateikimas.
Įmonės pavadinimas:
UAB leidykla Gimtasis žodis
Pareigos:
Pardavimų ir rinkodaros vadovė
Plačiau apie darbo pobūdį, patirtį:
aujai leidžiamų knygų sklaida, tiekimo kanalų koordinavimas ir priežiūra, rinkodarinės kampanijos, tiesioginių pardavimų valdymas, mugės, knygų pristatymai, dalyvavimas verstinių knygų atrankoje, rankraščių skaitymas.
Išsilavinimas
Išsilavinimas:
Pagrindinis bendro lavinimo
Mokymosi įstaiga:
Dvimetė komercinė užsienio kalbų mokykla „Lingua et Commercium“
Išsilavinimo sritis:
Vadyba ir verslo administravimas
Išsilavinimas:
Vidurinis bendro lavinimo
Išsilavinimo sritis:
Vadyba ir verslo administravimas
Išsilavinimas:
Vidurinis bendro lavinimo
Mokymosi įstaiga:
Vilniaus universitetas, Ekonomikos fakultetas
Išsilavinimo sritis:
Vadyba ir verslo administravimas
Sritis:
verslo vadyba ir administravimas
Kalbos
Kalbos
Kalbėjimas
Supratimas
Rašymas
Anglų
Puikiai
Puikiai
Puikiai
Rusų
Puikiai
Puikiai
Puikiai
Lenkų
Gerai
Puikiai
Gerai
Kompiuterinis raštingumas
Labbis,Navision,PowerPoint,Rivile,Windows, Windows NT, Microsoft Office, Microsoft excel, Adobe Photoshop, Adobe InDesign
Konferencijos, seminarai, mokymai
Suaugusiųjų mokymas 21-ame amžiuje:kaip paruošti nepriklausomą anglų kalbos vartotoją
Kvalifikacijos tobulinimo renginys
Organizatorius: Cambridge University Press, Vilniaus universitetas, Lietuvos anglų kalbos mokytojų asociacija
Turiu kursų baigimo sertifikatą
Rekomendacijos
Įmonės pavadinimas:
Vilniaus kooperacijos kolegija
Pareigos:
Publishers representative Eastern Europe, sales agent
Papildoma informacija
Pomėgiai:
6 metus lankiau sportinių šokių kolektyvą, chorą.
Mėgstu skaityti biografines, verslo knygas, domiuosi mada, sportu, kinu,muzika, apželdinimu.
Pageidaujamas atlyginimas: