Vadybos specialistų CV Trakuose

Ieško darbo Trakuose. Čia pateikiami vadybos specialistų Trakuose CV (gyvenimo aprašymai, iš kurių galite pasirinkti tinkamiausią darbuotoją. Jeigu neradote tinkamo darbuotojo, pabandykite praplėsti paiešką pasirinkdami kitą miestą ar darbo sritį.
Esate darbuotojas ir ieškote darbo?
CV filtras
×
Ieškoti
Daugiau paieškos parametrų
Moteris

Atsakinga, kruopšti, pareiginga

46 metų amžiaus, moteris
Vilnius
Išsaugoti
Moteris

Esu pradinio ugdymo mokytoja , turinti du aukštuosius universitetinius išsilavinimus. Turiu vyresniosios mokytojos kvalifikaciją. Esu kūrybinga. Turiu patirties rengiant ir vedant renginius, rengiant įvairius projektus ir planus, rodant kolegoms atviras pamokas. Pakankamai gerai moku rusų ir anglų kalbas. Esu atsakinga ir kruopšti. Domina naujovės. Turiu daug siekių ir tikslų. Visada siekiu tobulėti savo darbe, bei gyvenime. Moku dirbti kompiuteriu. Išmanau raštvedybą. Manau esu tobula darbuotoja. Niekada nebuvo problemų sprendžiant ugdytinių problemas. Gerai sutardavau bei bendradarbiaudavau su mokinių tėvais. Norėčiau išbandyti ir parodyti savo profesinius sugebėjimus dirbant jūsų įstaigoje. Esu baigusi Pedagoginį institutą, kur įgijau priešmokyklinės pedagogikos ir psichologijos specialybę. 5 metus dirbau ikimokyklinėje įstaigoje-auklėtoja. Jau dirbdama mokykloje įgijau pradinio ugdymo mokytojos kvalifikaciją, baigiau antrą aukštąjį Pedagoginiame universitete. Teko dirbti internetinėje parduotuvėje vadybininke bei kavinėje- administratore. Atsiradus galimybei - tikiuosi neapvilti! Neabejoju, kad mano žinios, įgūdžiai, praktinė patirtis bei asmeninės savybės, tokios kaip iniciatyvumas, komunikabilumas, sugebėjimas greitai įsisavinti žinias, atsakingumas, gali būti sėkmingai panaudotos Jūsų įstaigoje. Tikiuosi, kad mano kandidatūra Jus sudomino ir maloniai laukiu Jūsų atsakymo. Mielai susitikčiau su Jumis Jums patogiu metu. Su pagarba, Laima Nedzveckienė

57 metų amžiaus, moteris
Vilnius
Išsaugoti
Vyras
Išsaugoti
Įveskite savo el. pašto adresą ir gaukite naujus darbo pasiūlymus iš šios darbo kategorijos ir miesto kiekvieną dieną:

CV skelbimai Vadybos specialistų CV Trakuose Darbas vadybos specialistams pateikiami šiame skelbimų sąraše. Patikslinkite savo darbo paiešką nurodę kitą miestą ir darbo sritį.
Pasirinkite darbo sritį
Pasirinkite darbo vietą