Vadybos specialistų CV Raseiniuose

Ieško darbo Raseiniuose. Čia pateikiami vadybos specialistų Raseiniuose CV (gyvenimo aprašymai, iš kurių galite pasirinkti tinkamiausią darbuotoją. Jeigu neradote tinkamo darbuotojo, pabandykite praplėsti paiešką pasirinkdami kitą miestą ar darbo sritį.
Esate darbuotojas ir ieškote darbo?
CV filtras
×
Ieškoti
Daugiau paieškos parametrų
Vyras

Ieškau darbo įvairiose srityse, Raseiniuose. Turiu apsaugininko pažymėjimą bei leidimą šaunamajam ginklui. Šiuo metu studijuoju teisę ištęstinėse studijose. Galiu dirbti bet kokį darbą susijusį su apsauga, teise, anglų kalba, vertimais, kompiuteriais - informacinėmis technologijomis ir pan. Taip pat galiu dirbti darbus paminėtus mano pageidaujamose darbo srityse. Kalbant apie mano asmenines savybes - aš esu sąžiningas, pareigingas, punktualus, motyvuotas, norintis mokytis ir tobulėti, žodžio žmogus. Sugebu spręsti greitai iškilusias problemas ir surasti atitinkamą sprendimą. Gerai išmanau anglų kalbą, moku dirbti kompiuteriu be jokių problemų, nors reikėtų patirties naudojantis sudėtingesnėmis programomis, bet mokausi greitai. Universitete puikiai (10) išlaikiau egzaminą susijusį su bibliotekininko specialybe, kuris vadinosi , , Informacijos šaltiniai ir jų paieška'' . Dėl to puikiai moku naudotis skirtingais bibliotekų paieškų šaltiniais internete. Išmanau žmogaus psichologiją ir tuo naudodamasis sugebu numalšinti konfliktines situacijas dar efektyviau. Turiu patirties kovos menuose ir galiu pritaikyti kovinius savigynos veiksmus jeigu nėra kitos išeities. Turiu šokių tokių teisinių žinių, VSF Kaune studijuoju teisę ir ikiteisminį procesą. Esu pasiryžęs dirbti įvairiausius darbus, nuo nekvalifikuotų iki reikalaujančių tam tikrų žinių (anglų kalba, informacinės technologijos, teisė, komunikacijos ir informacijos paslaugos, apsauga ir t. t).

31 metų amžiaus, vyras
Raseiniai
Išsaugoti
Vyras
Išsaugoti
Įveskite savo el. pašto adresą ir gaukite naujus darbo pasiūlymus iš šios darbo kategorijos ir miesto kiekvieną dieną:

CV skelbimai Vadybos specialistų CV Raseiniuose Darbas vadybos specialistams pateikiami šiame skelbimų sąraše. Patikslinkite savo darbo paiešką nurodę kitą miestą ir darbo sritį.
Pasirinkite darbo sritį
Pasirinkite darbo vietą