Vadybos specialistų CV Anykščiuose

Ieško darbo Anykščiuose. Čia pateikiami vadybos specialistų Anykščiuose CV (gyvenimo aprašymai, iš kurių galite pasirinkti tinkamiausią darbuotoją. Jeigu neradote tinkamo darbuotojo, pabandykite praplėsti paiešką pasirinkdami kitą miestą ar darbo sritį.
Esate darbuotojas ir ieškote darbo?
CV filtras
×
Ieškoti
Daugiau paieškos parametrų
Moteris

Turiu 28-ių metų vadovaujamo darbo patirtį, iš kurių 4 metai – parduotuvėje. Mano stiprioji pusė – darbas su žmonėmis ir procesų tobulinimas. Puikiai gebu bendrauti su skirtingų pažiūrų ir išsilavinimų žmonėmis, sugebu įžvelgti ir atskleisti kiekvieno žmogaus gerąsias savybes ir jas panaudoti siekiant bendro tikslo. Dirbdama UAB „Švyturys – Utenos alus“ logistikos sandėlyje vadovavau nemažam kolektyvui - 31 darbuotojui. Organizavau viso sandėlio sklandų darbą, turėjau tuo pačiu bendradarbiauti ir su kitais įmonės padaliniais, operatyviai reaguoti į planų pasikeitimus, spręsti iškilusias problemas su klientais, vežėjais. Nestandartinių ir stresinių situacijų valdymas buvo mano kasdienybė. Turiu gerus planavimo ir duomenų analizavimo įgūdžius. Tvarka ir švara sandėlyje buvo pristatoma kaip pavyzdynė visoje Carlsberg grupėje. Atliekant aukščiau minėtas funkcijas įvaldžiau tokius gebėjimus kaip lyderystė, orientacija į rezultatą, darbas kolektyve, kliento išklausymas, jo supratimas. Daug mokiausi, dalyvavau seminaruose, kursuose. Esu baigusi Carsberg grupės vidinę vadovų mokyklą. Kadangi nebijojau naujovių ir išūkių, puikiai supratau viso sandėlio procesus, man buvo patikėtas LEAN vadybos sistemos įdiegimas sandėlyje. Mokiausi pati, mokiau darbuotojus ir už puikiai atliktą darbą buvau apdovanota “Sidabriniu apyniu” bei diplomu ir įtraukta į LEAN įmonės auditorių grupę. Kaip žmogus esu komunikabili, reikli ne tik sau, bet ir darbuotojams, teisinga ir atsakinga. Turiu stiprią vidinę motyvaciją tobulėti ir siekti geriausių rezultatų. Sugebu prisiimti atsakomybę už veiksmus ir rezultatus. Sugebu aiškiai ir efektyviai reikšti mintis žodžiu ir raštu. Dirbu kompiuteriu, moku SAP apskaitos programą, teko dirbti Scala apskaitos programa. Labai gerai moku rusų kalbą. Neblogai gebu bendrauti angliškai, šią kalbą mokiausi American English School“.

55 metų amžiaus, moteris
Utena
Išsaugoti
Įveskite savo el. pašto adresą ir gaukite naujus darbo pasiūlymus iš šios darbo kategorijos ir miesto kiekvieną dieną:

CV skelbimai Vadybos specialistų CV Anykščiuose Darbas vadybos specialistams pateikiami šiame skelbimų sąraše. Patikslinkite savo darbo paiešką nurodę kitą miestą ir darbo sritį.
Pasirinkite darbo sritį
Pasirinkite darbo vietą