CV duomenų bazė Molėtuose

Ieško darbo Molėtuose. Žemiau pateikiami naujausi kandidatų CV (gyvenimo aprašymai) iš visų darbo sričių. Rekomenduojame patikslinti paiešką ir pasirinkti konkrečią sritį darbuotojų, kuriems norėtumėte pasiūlyti darbą.
Esate darbuotojas ir ieškote darbo?
CV filtras
×
Ieškoti
Daugiau paieškos parametrų
Moteris
Prieš 1 mėn.
Išsaugoti
Vyras

Aplinkos tvarkytojas pas ūkininką

49 metų amžiaus, vyras
Molėtai
Prieš 3 mėn.
Išsaugoti
Vyras
Prieš 3 mėn.
Išsaugoti
Vyras

Nekvalifikouti darbo

28 metų amžiaus, vyras
Molėtai
Prieš 4 mėn.
Išsaugoti
Vyras

Trumpai neišeina. . Ieškau bet kokio darbo. Būtų gerai su apgyvendinimu, nes gyvenu viensodyje, viešas transportas nevažiuoja, o teisių vairuoti neturiu. Čia vienintelė problema, kodėl nerandu darbo, kur gyvenu. Artimiausias darbas (iki Molėtu, kur yra darbų- į vieną pusę 25 km. ) Rūkau. Bet galiu pakentėti. Stipriausia savybė, turbūt- kruopštumas. Patinka kai viskas idealu ir kokybiška. Kantrybės turiu daug. Labiau patiktų darbas su medžiu ar jo gaminiais/statyba (namai, pavesinės, ir pan. ) Kita savybė- noras dirbti, ypač, jei darbas patinka. Atsakingumas- irgi gera savybė, bet ne visuose darbuose/objektuose, matau, ji taikoma. . Ypač kai reikia po objekto pastatymo, po pusės metų "daveržt" varžtus, bet visi tai pamiršta. . Geras kolektyvas ir supratingas bosas- irgi prideda jėgų ir motyvacijos ne tik darbui, bet ir vidiniam "Aš". Baigiau Utenos kolegijos Socialinį darbą, dirbau šioje srytyje apie 9 metus, soc darbuotoju ir soc. darb. padejėju. Papildomai dirbau lentpjuvėje. Nebaigtas Teisės ir Valdymo Vilniaus Riomerio universitetas. Teko dirbt kasininku-pardavėju pusė metų UAB Utenaitis (Utenoje). Socialinio darbo neieškau, nes norisi realizuot ir mokytis, ko nemoku, o ne tik pildyti bylas. Turiu hobį, pagrindinis- fotografija (peizažas, naktinės ir macro). Kitas- laisvalaikiu kažką darau is medžio, kas po ranka. Kaip sakant, iš ko turiu-iš to darau. Turiu naują šeimą, norėtųsi pamainio darbo, kad galėčiau ne tik su šeima būti, bet ir tvarkytis namuose. Bet čia tik noras. Norėtųsi sulaukti pasiūlymų, bet kokių. . . Svarbiausia- transportas! O jei dar tokio, kas man patiktų, būtų svajonių darbas šiame sunkiame gyvenimo etape, kuris, tikiuosi, greitai pasibaigs. Ačiū, kad perskaitėte iki galo.

Vyras
Molėtai
Išsaugoti
Įveskite savo el. pašto adresą ir gaukite naujus darbo pasiūlymus iš šios darbo kategorijos ir miesto kiekvieną dieną:

CV skelbimai Darbo skelbimai, darbo ir darbuotojų paieška iš visų darbo sričių pateikiami šiame darbo skelbimų sąraše. Patikslinkite savo darbo paiešką pasirinkę konkrečią darbo sritį ar kitą miestą.
Pasirinkite darbo vietą