Dažytojų CV Lietuvoje

Ieško darbo Lietuvoje. Čia pateikiami dažytojų Lietuvoje CV (gyvenimo aprašymai, iš kurių galite pasirinkti tinkamiausią darbuotoją. Jeigu neradote tinkamo darbuotojo, pabandykite praplėsti paiešką pasirinkdami kitą miestą ar darbo sritį.
Esate darbuotojas ir ieškote darbo?
CV filtras
×
Ieškoti
Daugiau paieškos parametrų
Vyras

Vidaus apdailos darbai. Glaistymas dazymas

53 metų amžiaus, vyras
Klaipėda
Prieš 2 sav.
Išsaugoti
Vyras

Daugiametė patirtis vidaus apdailos darbuose.

41 metų amžiaus, vyras
Kaunas
Prieš 4 mėn.
Išsaugoti
Vyras

Dazitoies 10 M.

50 metų amžiaus, vyras
Vilnius
Prieš 4 mėn.
Išsaugoti
Vyras

Laba diena Gerb. Direktoriau Darbo aš nebijau, esu fiziškai stiprus, draugiškas, ramus ir mielai dirbčiau jūsų įmonėje jai tik suteiksite man tokį šansą. Aš labai noriu dirbti pas jus tačiau šiuo metu aš nesu visiškai laisvas. Šiuo metu aš randuosi Vilniaus Pusiaukelės namuose ir man yra suteikta teisė dirbti bet kurioje laisvės įmonėje. Jai neišsigąsite to kad aš esu teistas ir suteiksite man šansą dirbti pas jus pažadu kad aš jūsų tikrai nenuvilsiu ir sąžiningai dirbsiu tiek kiek reikės ir kada reikės. Norėčiau kuo greičiau kibti į darbą. Man tai bus vienas malonumas. Pagarbiai Ričardas Ivanovas. Aš ieškau Dažytojo, Salės darbuotojo, krovėjo ar kitokio darbo. Vertinu draugišką, organizuotą kolektyvą. Išmanau darbo organizavimo tvarką, darbo teisės pagrindus. Mielai imuosi iniciatyvos bei atsakingai vykdau patikėtas užduotis. Sugebu sau kelti tikslus ir jų siekti. Moku dirbti ir komandoje, ir individualiai. Savarankiškai mokinausi baudžiamosios bei darbo teisės pagrindų. Visada stengiuosi sakyti tiesą, mėgstu baigti tai ką pradėjau, esu draugiškas ir patikimas. Neturiu jokių žalingų įpročių (nerūkau, nevartoju alkoholio, narkotinių ar psichotropinių medžiagų). Esu teistas ir šiuo metu atlieku bausmę Vilniaus Pusiaukelės namuose (adresu: Sniego g. 2, Vilnius), kuriuose galima pačiam susirasti darbą ir dirbti pagal darbo sutartį bet kurioje Vilniaus miesto ar bet kurioje kitoje Lietuvos įmonėja gavus Vilniaus Pataisos namų administracijos leidimą. Tad jai jūs sutiksite mane įdarbinti savo įmonėje tai aš tada tokiu atveju kreipsiuosi į savo administraciją dėl leidimo dirbti jūsų įmonėja ir jai leidus iškarto galėsiu pradėti dirbti. Jai suteiksite man šansą ir mane įdarbinsite, tai turėsite patikimą, sąžiningą ir kruopštų darbuotoją, kuris visada dirbs kokybiškai ir stengsis kuo kruopščiau realizuoti jam patikėtas užduotis. Per 10 metų kuriuos aš pradirbau kalinimo įstaigoje įstaigos administracija neturėjo su manimi jokių problemų. Aš be problemų galiu dirbti viršvalandžius ir po 12 valandų jai tik bus tokia būtinybė. Esu nevedęs. Į visus jums rūpimus klausimus detaliai ir išsamiai atsakysiu telefonu arba elektroniniu paštu. Ačių už suteiktą galimybę.

40 metų amžiaus, vyras
Vilnius
Išsaugoti
Vyras

Ieskau darba tinkavimo sritija, patirtis 4metai.

33 metų amžiaus, vyras
Kaunas
Išsaugoti
Vyras
Išsaugoti
Vyras

Smeliuotojas -dazytojas

40 metų amžiaus, vyras
Telšiai
Išsaugoti
Vyras

Labas, mano vardas Artūras , esu statybininkas darbštus, atsakingas, saziningas, protingas, linksmas, komunikabilus, atsakingas, greit susigaudantis, nerukau, negeriu motivuotas dirbti ir užsidirbti. Sugebu atlikti kokybiškai tokius darbus. Tinkavimas, šiltinimas, GKP karkaso montavimas, glaistymas, Gruntavimas, Tapetų klijavimas, Paviršiaus paruošimas dažymui, Paviršiaus dažymas, plytelių klijavimas, betonavimo grindų išlyginmo darbai, Durų montavimas, Apvadų įrengimas, Grindų dangos įrengimas, Grindjuosčių montavimas ir t. t. Profesionaliai, kokybiškai gipso darbai ir ne tik. jeigu ieškote kas galėtų, jums pastatyti namą, įrengti butą, renovuoti būstą Klaipėdos regione, tai skambinkite. Mes jau Lietuvoje Komanda kurios narių skaičius priklauso nuo objekto, pasisėmę patirties Skandinavijos šalyse grįžtam į Lietuvą tęsti darbus čia. Darbus atliekame kokybiškai, bei greitai ir žinoma kaip klientas pageidauja, kuo geriau. Padėsime Jums įsirengti naują gyvenamąjį namą, rekonstruoti ir atlikti apdailos darbus senos statybos name, taip pat remonto, bei apdailos darbus , atliksime jūsų gamybinės, ar administracinės paskirties patalpose, ofise. Profesionaliai atliekame gipso kartono montavimo, kitus vidaus apdailos darbus! Patirtis šioje srityje 10metų. Dirbame tik su kokybiškais ir profesionaliais įrankiais, todėl darbus atliekame greitai ir kokybiškai. Savo darbą puikiai išmanome, turime daug patenkintų klientų ir rekomendacijų. Konsultuojame, suskaičiuojame, sukomplektuojame reikiamas medžiagas, užsakome ir pasirūpiname pristatymu. Atliekame šiuos GKP darbus: Pertvarų montavimas Pakabinamų lubų montavimas Šlaitinių lubų montavimas Nišos užuolaidoms Nišos LED apšvietimui Skirtingų lygių lubos Arkų formavimas Visi kiti darbai iš GKP pagal kliento poreikius! Apdailos darbai, Glaitymas, Dazymas Grindu klojimas. Plytelių klijavimas. Bendradarbiaujame tik su patikimais statybinių ir apdailos medžiagų gamintojais, dirbame naudodami moderniausias technologijas. Tad galime pasiūlyti geriausią kokybę už priimtiniausią kainą. Dirbame pagal Statybos techninį reglamentą, atliktiems darbams suteikiame garantiją. Kainos sutartinės priklauso nuo objekto , visada išliekame sąžiningi. Taigi jeigu jums reikia tokių paslaugų kreipkitės jau DABAR , kol kas planuojama , kad naujus DARBUS PRADETI GALIU nuo BALANDŽIO MĖN ! užsiregistravus iš anksto suteikiamos nuolaidos. Iki PASIMATYMO :)

32 metų amžiaus, vyras
Klaipėda
Išsaugoti
Vyras
Išsaugoti
Įveskite savo el. pašto adresą ir gaukite naujus darbo pasiūlymus iš šios darbo kategorijos ir miesto kiekvieną dieną:

Pasirinkite darbo sritį