Skelbimas galioja iki: 2017 Lapkritis 05
ID 192286

Atsakinga vairuotoja, be žalingų įpročių, B, C, CE kategorijos, 95 kodas, ADR, vairuotojo kortelė

CV anketa:
Apie mane

Man 39 metai, domiuosi įvairia technika, patinka vairuoti. Esu atsakinga, pareiginga, sąžininga. Man pavestus darbus visada atlieku maksimaliai kokybiškai. Greitai perprantu naujus dalykus, lengvai išmokstu valdyti įvairius mechanizmus, sistemas. B kategorijos transporto priemones vairuoju nuo 1997 metų. Teko važinėti ne tik po Lietuvą.
2015m kovo mėn., išsilaikiau C, CE kategorijas ir 95 kodo pažymėjimą. CE kategoriją mokiausi ir laikiau egzaminus su balniniu vilkiku. Visus egzaminus išlaikiau iš pirmo karto. 2015m liepos mėn., išlaikiau ADR egzaminą ir gavau ADR A1 pažymėjimą.
Išmanau krovinio dokumentų tvarkymą, pakrovimų, iškrovimų tvarką, kelių mokesčius, gerai orientuojuosi tiek pagal žemėlapius, tiek navigacijos pagalba, puikiai išmanau darbo-poilsio režimą. Moku naudotis tiek šaibiniu, tiek korteliniu tachografais. Turiu vairuotojo kortelę.
Patirtis:
3 savaitės su keturviečiu autovežiu Europoje. Pavadavau atostogaujantį vairuotoją. Mokiniu buvau vieną dieną, greitai perpratau darbo specifiką. Vežiojau mašinas iš Renault gamyklos į uostus ir salonus. Savarankiškai pasikraudavau ir nusikraudavau.
Nuo 2015m liepos pradžios, dirbu UAB Transtira. Pusmetį važinėjau į Šveicariją, susipažinau su sienos perėjimui reikalingais dokumentais, pasienio tvarka. Teko važinėti ir ne tik po Šveicariją, dirbau beveik visoje Europoje išskyrus Skandinaviją.
Puikiai moku rusų kalbą, susikalbu, laisvai skaitau tiek techninę, tiek grožinę literatūrą. Angliškai kalbu silpnai, bet kai reikia susikalbu.
Ieškau vairuotojos darbo pas sąžiningą darbdavį. Negeriu, nevagiu, dirbu atsakingai. Noriu išvažiuot iš LT ir grįžt su vilkiku, nevažiuosiu į UK ir Skandinaviją.

Darbo sritis:
Vairuotojai
Logistika, transportas
Papildoma informacija
Gimimo metai:
1977
Išsilavinimas:
Aukštasis koleginis
Darbo patirtis (metais):
2
Kontaktai
Darbo vieta:
Pakruojis
Lietuva
Kontaktinis asmuo:
Ilma
El. pašto adresas:
Žinutė kandidatui
Telefono nr.:
Skambindami skelbimo autoriui pasakykite, kad skelbimą radote portale Dirba.lt
Išsaugoti
Kiti šios darbo srities darbo skelbimai
TOLIMŲJŲ REISŲ VAIRUOTOJAS - EKSPEDITORIUS

TOLIMŲJŲ REISŲ VAIRUOTOJAS - EKSPEDITORIUS

Danbalttrans, UAB
Klaipėda, Siūlo darbą
Reikalingi tolimųjų reisų vairuotojai

Reikalingi tolimųjų reisų vairuotojai

Vestroidas, UAB
Vilnius, Siūlo darbą
Ieškome autovežio vairuotojo

Ieškome autovežio vairuotojo

Deko group, UAB
Vilnius, Siūlo darbą
C E kategorijos

C E kategorijos

A. Sermončio prekybos įmonė
Kretinga, Siūlo darbą
Darbas taksi vairuotoju

Darbas taksi vairuotoju

Špalsa
Vilnius, Siūlo darbą