Uždraudė gerti kavą darbo metu

Uždraudė gerti kavą darbo metu

2014-10-24
Jungtinės Karalystės sveikatos priežiūros institucijos savo darbuotojams darbo metu uždraudė gerti kavą ir arbatą. Esą su kavos puodeliu pacientams jie neatrodo pakankamai dirbantys. Kol kas ši tvarka galioja tik 3 ligoninėse. Personalo atrankos kompanijos „People Link“ direktorė Jurgita Lemešiūtė - Frejienė tokius draudimus vertino neigiamai.

Kava darbe
„Keista, kad reikia imtis tokių priemonių kaip uždraudimo, nes mano manymu visada yra daug efektyviau darbuotojų ugdymas, jų sąmoningumo kėlimas, nei kad tokios priemonės“,- sakė pašnekovė.
„Nereikia manyti, jog tai tik gėrimo procesas, tai ir pabendravimo tradicija, kolegų sutarimas. Ir apskritai visi tyrimai rodo, kad darbuotojų pasitenkinimas darbu yra tolygus klientų pasitenkinimui. Kuo darbuotojas jausis įmonėje laimingesnis, tuo jis geriau aptarnaus klientą“,- pridūrė „People Link“ direktorė
Neretai girdime kaltinimus, kad ir biudžetininkai nieko nedirba, tik geria kavą. Apie tai „Žinių radijas“ pasiteiravo Valstybės tarnybos departamento vyriausiosios specialistės Ingos Budrienės.
„Apie valstybės tarnybą kaip ir apie visą viešąjį sektorių visuomenė yra susidariusi nekintamai neigiamą nuomonę. Nes žmonės yra linkę prisiminti neigiamus įvykius ir patirtis. Čia kaip ir nėra su kuo kovoti. Prievartiniai persekiojimai ir draudimai vargu ar duotų naudos“,- įsitikinusi I.Budrienė.
Jos teigimu, jokios institucijos nėra, kuri kontroliuotų netinkamai besielgiančius valstybės tarnautojus, tačiau žmogus turi teię kreiptis į to valstybės tarnautojo vadovą ir išsakyti nuomonę bei nusiskundimus.

Šaltinis: Žinių radijas