Tinkamiausia profesija pagal kraujo grupę

Tinkamiausia profesija pagal kraujo grupę

2014-04-28
I grupė
Šios kraujo grupės atstovai atsakingi ir atsidavę tam, ką daro. Jie turi puikius organizacinius sugebėjimus, todėl išnarplioja net painiausią situaciją ir įveikia sudėtingiausias kliūtis. Užsispyrimas bei stipri valia jiems padeda įgyvendinti užsibrėžtus tikslus. Be to, šie žmonės praktiški, lengvai nepasiduoda jausmams ir stresui. Todėl jie yra puikūs lyderiai. Labiausiai šios kraujo grupės atstovams tinka bankininkystė, politika, sportas ir finansai.

II grupė
Šie žmonės turi aštrią įžvalgą ir analitinį mąstymą. Jų kūrybingumas ir darbštumas leidžia pasiekti gerų rezultatų profesinėje veikloje. Šios kraujo grupės atstovai nemėgsta streso ir skubėjimo. Todėl jiems tinka tokie darbai, kuriuose dienotvarkė gana aiški. Pavyzdžiui, buhalterija, bibliotekininkystė, literatūra, ekonomika arba programavimas.
III grupė
Šios kraujo grupės atstovai yra kūrybingi, originalūs ir lankstūs. Todėl jie geba prisitaikyti prie bet kokių darbo sąlygų. Be to, šie žmonės turi puikią intuiciją, kuri padeda pasirinkti tinkamą kelią net pačiose sudėtingiausiose situacijose. Jie iš aplinkos godžiai semia visą teikiamą informaciją. Labiausiai tinkančios profesijos sritys: žurnalistika, šou verslas, grožio industrija arba kulinarija.
IV grupė
Šie žmonės į darbą žiūri rimtai ir stengiasi jį atlikti kiek įmanoma geriau. Labiausiai trokšta save realizuoti srityse, kurios būtų naudingos visuomenei. Todėl šios kraujo grupės atstovams puikiai tinka teisė, socialinis darbas, medicina, švietimo sritis. Kad ir kokią profesiją pasirinktų, šie žmonės stengiasi joje save realizuoti, o ne siekti karjeros aukštumų.


Šaltinis: priekavos.lt