Paskelbtas: 2019 Vasaris 07
ID 134976

Siūlome darbą manikiūro-pedikiūro specialistei

Apie siūlomą darbą, darbo pobūdis

Ieškome gabių ir mylinčių savo darbą manikiūro-pedikiūro meistrų. GATINEAU grožio salonas Vilniaus senamiestyje veikia jau 19 metų, turime daug klientų, kuriems reikia gerų specialistų. Patirtis yra privalumas. Siūlome puikias darbo salygas, galimybę mokytis, tobulėti ir užsidirbti.

Reikalavimai darbuotojui

Darbo patirtis yra privalumas, tačiau jei esate tik pradedantis, tačiau turintis kūrybinių ambicijų ir troškimo tapti GERU MEISTRU, mes Jūsų laukiame!
Geros lietuvių kalbos žinios;
Anglų, rusų kalbos žinios būtų privalumas.

Įmonė siūlo

Siūlome puikias darbo sąlygas;
Draugišką kolektyvą
Galimybę mokytis, tobulėti ir užsidirbti;
ATLYGINIMAS ir DARBO SĄLYGOS PAGAL SUSITARIMĄ.

Susidomėjusius savo CV siųskite el. paštu. Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės telefonu.

Apie įmonę

GATINEAU grožio salonas, įsikūręs Vilniaus senamiestyje veikia 19 metų.

Darbo sritis:
Manikiūro ir pedikiūro specialistai
Grožio specialistai
Darbo užmokestis
Siūlomas atlyginimas:
Atlyginimas sutartinis

Kontaktai nėra rodomi ir skelbimas nerodomas sąrašuose, kadangi skelbimas neaktyvuotas.
Kandidatuoti į darbo vietą
Jūs jau kandidatavote į šią darbo vietą.
Išsaugoti
Kiti šios darbo srities darbo skelbimai