Paskelbtas: 2019 Gegužė 16
ID 444415

Siūlome darbą kirpėjams-stilistams

Apie siūlomą darbą, darbo pobūdis

Grožio salonas įsikūręs Vilniaus senamiestyje sėkmingai veikia jau 19 metų, turime daug klientų, kuriems reikia gerų specialistų, todėl į savo komandą ieškome gabių ir mylinčių savo darbą kirpėjų, kirpėjų-stilistų.

Reikalavimai darbuotojui

Darbo patirtis yra privalumas, tačiau jei esate tik pradedantis, tačiau turintis kūrybinių ambicijų ir troškimo tapti GERU MEISTRU, mes Jūsų laukiame!
Geros lietuvių kalbos žinios;
Anglų, rusų kalbos žinios būtų privalumas.

Įmonė siūlo

Siūlome puikias darbo sąlygas;
Draugišką kolektyvą
Galimybę mokytis, tobulėti ir užsidirbti;
ATLYGINIMAS ir DARBO SĄLYGOS PAGAL SUSITARIMĄ.

Susidomėjusius savo CV siųskite el. paštu. Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės telefonu.

Darbo sritis:
Kirpėjai
Grožio specialistai
Darbo užmokestis
Siūlomas atlyginimas:
Atlyginimas sutartinis

Kontaktai nėra rodomi ir skelbimas nerodomas sąrašuose, kadangi skelbimas neaktyvuotas.
Kandidatuoti į darbo vietą
Jūs jau kandidatavote į šią darbo vietą.
Išsaugoti
Kiti šios darbo srities darbo skelbimai
Darbo vieta Barberiui-Kirpėjui (-ai)

Funky Barber and Beauty
Klaipėda, Siūlo darbą
Ieškomas vyrų kirpėjas UAB Mobilioji kirpykla

UAB Mobilioji kirpykla
Kaunas, Siūlo darbą
Reikalingas kirpėjas įmonėje UAB Senamiesčio fėjos

UAB "Senamiesčio fėjos"
Telšiai, Siūlo darbą
UAB Lavesa ieškomas kirpėjas

UAB "Lavesa"
Vilnius, Siūlo darbą
Reikalingas kirpėjas UAB Damos kaprizas

Uždaroji akcinė bendrovė "Damos kaprizas"