Siūlome darbo skelbimų pasirinkti ir iš privačių įdarbinimo tarnybų

Siūlome darbo skelbimų pasirinkti ir iš privačių įdarbinimo tarnybų

2009-09-28

Lietuvos darbo birža, spręsdama gyventojų užimtumo problemas ir siekdama geresnio pasiūlos - paklausos šalies darbo rinkoje suderinamumo, vysto bendradarbiavimą su privačiomis įdarbinimo agentūromis. Tam tikslui naudojamos internetinio ryšio galimybės. Šis bendradarbiavimas suteikia galimybę Lietuvos Darbo biržos svetainės www.ldb.lt lankytojams pasinaudoti vienoda darbo paieškos forma ir ieškoti darbo iš karto keliuose interneto portaluose.

Lietuvos darbo biržos interneto svetainės klientai, naudodamiesi išplėstine darbo vietų paieška (arba spragtelėję šią nuorodą) galės peržiūrėti darbo skelbimus, registruotus per internetinį darbo paieškos portalą CV.lt. Ši paslauga klientams jau prieinama nuo 2009 m. rugsėjo 25 d.

Darbdaviai nuo 2009 m. rugpjūčio mėn. gali pažymėti savo skelbimus, kad jie būtų nemokamai įtraukti į CV.lt duomenų banką*. Skelbimų turinys ir jų galiojimo laikas priklausys nuo to, kokia informacija buvo suvesta Lietuvos darbo biržos interneto svetainėje. Taip klientai galės sutaupyti laiko ir teikti darbo vietų skelbimus iš karto dviejuose darbo paieškos portaluose.

Paslauga įmonėms, registruojančioms darbo pasiūlymus Lietuvos darbo biržos laisvų darbo vietų duomenų banke, nemokama.

* CV.lt pasilieka teisę atrinkti tik tuos darbo skelbimus, kurie atitinka šio portalo publikuojamų skelbimų sritį.