Paradoksas: įmonė direktoriaus pavaduotojo ieško darbo biržoje

Paradoksas: įmonė direktoriaus pavaduotojo ieško darbo biržoje

2013-08-22
Kvalifikuoti specialistai ir darbdaviai dažnai ranka numoja į Darbo biržą – esą ten rimtų pasiūlymų dirbti nėra, o bedarbiai – nemotyvuoti įsidarbinti. Tačiau bendrovė „Zirzilė“ į šios įstaigos tinklalapį įdėjo skelbimą, kad ieško direktoriaus pavaduotojo.


Būsimajam direktoriaus pavaduotojui keliami gana nedideli reikalavimai: turėti aukštesnįjį išsilavinimą, vairuotojo pažymėjimą, raštvedybos žinių, mokėti anglų ir rusų kalbas.
Jo veiklos pobūdis – įmonės kasdienės veiklos administravimas.
Siūloma alga – nuo 1 tūkst. Lt bei priedai už pasiektus rezultatus.
Ar Darbo biržos tinklalapis – tinkama vieta ieškoti įmonės vadovo?
Juk bendraujant su darbdaviais juntamas stereotipas, kad dauguma šios įstaigos klientų yra nemotyvuoti dirbti arba turi žalingų įpročių.
Kabelinės ir skaitmeninės televizijos paslaugas teikiančios „Zirzilės“ direktorius Saulius Gintautas įsitikinęs, kad net ir aukštos kvalifikacijos darbuotojų paieškai tinkami visi įmanomi metodai.
„Nereikia nurašyti darbo biržos ir jos klientų: į ją kreipiasi ne tik dėl pašalpų. Kiekvienas ieškantis darbo išnaudoja visas galimybes, tarp jų - ir šią įstaigą. O mes, mokesčių mokėtojai, darbdaviai - ją išlaikome savo lėšomis, tad kodėl nepasinaudoti darbo biržos paslaugomis? Žinoma, mes darbuotojų ieškome įvairiais būdais“, - sakė S. Gintautas.
Lietuvos darbobiržos duomenimis, šių metų rugpjūčio 1 d. šalies teritorinėse darbobiržose buvo registruota 185,8 tūkst. bedarbių ir jie sudarė 10,1 proc. šaliesdarbingo amžiaus gyventojų.