Muzikos pedagogė
×

Muzikos pedagogė

Prieš 3 mėn.

Naujai iškepta muzikos pedagogė

Šiais metais baigiau muzikos pedagogikos studijas. Esu atsakinga, komunikabili, pasiekianti užsibrėžtų tikslų, darbšti, mandagi, turinti idėjų, bendraujanti. Praktikos metu įgijau patirties su įvairau
Vitalija Anusaitė
Telšiai, Ieško darbo
Prieš 3 mėn.

Muzikos pedagogė

Viktorija
Kelmė, Ieško darbo

Muzikos mokytoja

Su muzikiniu išsilavinimu ir darbo patirtimi, meninio ugdymo pedagogė ieško darbo ikimokyklinėje įstaigoje. Manau, kad esu atsakinga, pareiginga, komunikabili ir sugebu sudominti, bei ugdyti vaikų meninius gabumus.
Palmyra
Kaunas, Ieško darbo

Muzikos mokytoja ieško darbo Vilniuje

Sveiki. Esu Silvija. Galiu drąsiai teigti, kad esu muzikos pedagogė. Galiu vaikus kuo puikiausiai išmokinti muzikos, groti instrumentais pvz.gitara, pianinu. Moku atlikti tinkamai savo darbą.
Silvija
Vilnius, Ieško darbo

Ikimokyklinės įstaigos muzikos pedagogė

Esu dirbanti meninio ugdymo pedagogė, turinti patirties dirbant su ikimokyklinio amžiaus vaikais.Dėl pasikeitusios gyvenamos vietos norėčiau rasti darbą Kauno mieste ar jo rajone.
Palmyra
Kaunas, Ieško darbo

Spec. pedagogė, turinti darbo patirties, ieško darbo Alytaus regione. Gali būti ne pagal specialybę

Moteris, turinti Spec.pedagogo bei muzikos mokytojos specialybes ieško darbo Alytaus regione. Turiu patirties dirbant su įvairaus amžiaus vaikais.Šiuo metu dirbu vieną dieną per savaitę, tad gali būti
Jurgita
Alytus, Ieško darbo

Reikalinga muzikos pedagogė dirbti ikimokyklinėje

Reikalinga muzikos pedagogė dirbti ikimokyklinėje įstaigoje, Kaune. Reikalavimai:muzikinis išsilavinimas (bakalauras). Privalumai: PU (bakalauras, magistras), praktinė darbo patirtis.
Kaunas, Siūlo darbą

Muzikos pedagoge. Ieskau darbo Darzeliuose, bendrojo

Muzikos pedagoge. Ieskau darbo Darzeliuose, bendrojo lavinimo ir muzikos mokyklose. esu baigusi J. Gruodzio konservatorijoje chorvedybos ir VPU muzikos pedagogikos specialybes.
Aukse
Vilnius, Ieško darbo

Moteris su aukštuoju išsilavinimu (pedagogė,

Moteris su aukštuoju išsilavinimu (pedagogė, muzikos mokytoja) vasaros laikotarpiui gali pasirūpinti Jūsų ikimokyklinio - mokyklinio amžiaus vaikais ir namais.Tel. +370 613 50804
Vilnius, Ieško darbo

Laba diena Gerbiami Teveliai! Trumpas aprasymas apie

dymas) specialybe, paskaitu ir egzaminu nera, tik geguzes pabaigoje diplominis gynimas. Esu baigusi muzikos mokykla, lankiusi 9 metus pramoginius sokius. Mano, kaip aukles patirtis, siekia 5 metus, nu
Vilnius, Ieško darbo

Namų daržiukas N.vilnioje (iš Galgių pusės)

kurie nenori lankyti valstybinio daržiuko, bet nori draugauti ir žaisti su bendraamžiais. Esu 32m. muzikos pedagogė, išsilavinimas aukštasis, ypatingas dėmesys sveikai mitybai, daug kokybiškų žaislų.
Vilnius, Ieško darbo