Paskelbtas: 2020 Sausis 30
ID 476832

Mėsos perdirbimo fabrikuose Olandijoje-skubiai

Apie siūlomą darbą, darbo pobūdis

1)Darbui tiesiogiai Olandijos mėsos  įmonėje ir kt.-reikalingi- 2020 m.sausio -vasario mėn.-darbo pradžia.

Olandijos mėsos perdirbimo įmonė ieško tiesiogiai mėsos pakuotojų,mėsininkų,bucherių, pjaustytojų, iškaulintojų.
Fabrike yra perdirbami mėsos gabalai į specialius produktus, tokius kaip malta mėsa, mėsainiai, jautienos ir kiaulienos kepsniai, šašlykai ir pan.Olandiškas kontraktas,visos Olandijos darbuotojo soc. garantijos,suteikiamas sofi numeris.
Čia žmonės dirba tiesiogiai gamybos linijoje arba gamybos srityje ir bus įtraukti į gaminių paruošimą, perdirbimą, pakavimą ar išsiuntimą.
Turime šiuos reikalavimus kandidatams:
• dėžių, kuriose yra mėsa, pakavimas ar gatavi produktai, pakėlimas ir judėjimas.
• Mėsos supjaustymas gabalais peiliu rankomis arba spec. pjaustymo mašina.
• Gamybos plotų valymas prie darbo vietos.
Mūsų darbuotojai turėtų būti:
• išradingi ir lengvai prisitaikantys.
• geba bendrauti su kitais įmonės darbuotojais. (olandų, anglų arba vokiečių kalbomis)
Atlyginimas mėsos ir mėsos gaminių pakuotojams : 20 metų ir 21 metų-9,44 eur/val,ir 22 metai ir vyresni-10,00 -10,40 eur/val.Šis atlyginimas yra pirmais darbo metais,veliau-keliamas priklausomai nuo kvalifikacijos.
Atlyginimas mėsininkams su patirtimi(dirbantys jau su peiliu ruošiant gaminius) -nuo 11,00 eur/val iki 11,50 eur/val
Gyvenamas plotas yra suteikiamas ,jo kaina visiems: 1 mėn.1 žmogui 210 eur,įskaitant elektrą+šildymas+vanduo.Atskiri miegamieji kambariai kiekvienam žmogui,(tik virtuvė ir vonios kambarys yra bendri).Nuo gyvenamos vietos iki fabriko-10 min kelio pėsčiomis.Atlyginimas mokamas 1 kartą per mėn. į olandišką sąskaitą,taip galima gauti ir avansą.
Norintiems kandidatuoti,siųsti savo CV,-arba anglų kalba,arba lietuvių.Priimami ir vaikinai,ir merginos,ir poros(vaikinas+mergina).
Yra jau dirbančių lietuvių čia.
Skubiai reikalinga 1 mėsos gaminių pakuotoja: prie produkcijos pakavimo,pjaustymo peiliu,svėrimo produkcijos-išvykimui iš Lietuvos mikroautobusu 01.28d.,arba 01.30 d .
Taip pat skubiai reikalingas 1 butcheris: mėsos pjausnių ruošimas pardavimui.
Išvykimai iš Lietuvos mikroautobusu iki mėsos fabriko Olandijoje:01.28 d.,ir dar 01.30 d..
Galima vykti ir savo auto-atvykimui tiesiai į fabriką jau patvirtintiems kandidatams dar esant Lietuvoje: 01.27-01.31 dienomis ryte Olandijoje.

Atranką naujam Olandijos mėsos fabrikui vykdo:
UAB Euro kryptis
Aušros al.68-306 kab,Šiauliai
mobil.tel.: +370 699 89947-kasdien,nuo 8:00 val-21:00 val.
tel.laid.biure: +370 41 598570-tik darbo dienomis,nuo 9:00 val-17:00 val.
el.p.: eurokryptis@splius.lt
www.eurokryptis.lt
Gali kandidatuoti ir šiuo metu Olandijoje,ar Vokietijoje esantys žmonės nuo 01.27 d.-šio pirmadienio.

2)-Reikalingi skubiai 2 žmonės, kuris padėtų valyti įrengimus ir patalpas su Karcer spaudiminiu aparatu ir kt.valymo priemonėmis mėsos f.Ferdinand Zandbergene-didesnė darbo dalis valymo darbai+kitu laiku mėsos produktų pakavimas, mokantys nors bazinę anglų kalbą,nors 1 iš 2 turėtų vairuotojo paz.-bus duodama įmonės mašina nuvykimui iki darbo iš gyven.ploto ir atgal.Gali būti ir pora.Kandidatai ne jaunesni kaip 22 metai(toks darbdavio pageidavimas).
Atlyginimas visiems startinis nuo 21 m.ir daugiau: 10,46 eur brutto per val,gyvenams plotas suteikiamas,jo nuomos ir energijos kaina 1žmogui 1 savaitei-85 eurai,iš karto mokėti nereikia,atskaitoma iš atlyginimo.
Išvykimas mikroautobusu iš Lietuvos-2020 m.sausio mėn.: 01.28 d.,01.30 d.
Atranką vykdo:
UAB Euro kryptis
Siauliai,Aušros al.68-306 kab.

el.p.: eurokryptis@splius.lt
mobil.tel.: +370 699 89947
www.eurokryptis.lt
Gali kreiptis ir žmonės šiuo metu esantys Olandijoje ir ieškantys panašaus darbu,galintys persikelti į darbdavio suteiktą gyvenamą plotą

3).Reikalingi darbui 2020 m.sausio /vasario mėn..mėsos fabrikuose Olandijoje:
-vištienos produkcijos pakavimas,
-vyrai galintys dirbti su peiliu išpjaustant vištienos krūtinėles file,5 žmonių,be amžiaus cenzo;
-žalios mėsos ir gatavos produkcijos pakavimas konvejerinėje linijoje su įrengimais"MULTIVAC",vaikinai merginos amžius darbdavio pageidavimu 18-45 metai,dalis su B kat.vairuotojo paž.,dalis gali būti ir be kalbos,darbas Olandijoje-video is darbo vietos:
https://www.youtube.com/watch?v=3ThrRFMRcns

-skerdikai,mėsos iškaulintojai ,bucheriai darbui Vion fabrikuose Olandijoje,kalba-nebūtina,patirtis atitinkamoje poz.ne mažesnė kaip 3-6 mėn,be amžiaus cenzo,nors dalis-su B kat vairuotojo paz.,startinis atlyginimas-10,50-12,00 eur per val.,-priklausomai nuo kokybės ir greičio atitinkamoje poz.-jau nuo 2020 m.sausio pirmos-antros savaitės.

Čia mėnesinis atlyginimas būtų po visų atskaitymų: 1600-2600 eur netto.,jau po mokesčių,priklausomai nuo kandidato  kvalifikacijos,kokybės išpjaustant ir darbo greičio.


Produkcijos pakuotojams atlyginimas priklauso nuo amžiaus
Visi darbai legalūs,įdarbinimas tiesiogiai į Olandijos įmones,visos Olandijos darbuotojo socialinės garantijos,suteikiamas sofi(bsn) numeris.Kontraktai ilgalaikiai,min.galima dirbti 3 mėnesius.Gyvenamas plotas suteikiamas,jo nuomos ir energijos(vanduo,elektra,dujos,ir kt.) kaina 1 žmogui 1 savaitei-95 eurai.Iš karto mokėti nereikia ,atskaitoma iš atlyginimo.Atlyginimas mokamas 1 kartą per savaitę Atlyginimai 18-20 metų:8,39 -8,95 brutto per val;,21metai ir daugiau: 10,49 eur/val-11,15 eur/val

4)Skubiai vaikinai vyrai ,moterys,poros -viso 10 žmonių,darbui mėsos fabrikeVion Boxtel arba Vion Scherpenzeel Olandijoje prie produkcijos pakavimo darbų,skerdenų puselių perstūmimo konvejeriniu keliu ir perkabinimo darbai,darbas su EPT,susikalbėti daliai nors bazine anglų kalba,dalis gali būti ir be kalbos visai,tik su lietuvių kalba, vairuotojo paž.būtų kaip privalumas(bet ne būtinumas),nors dalis kad turėtų,atlyginimas 21 m.ir daugiau-10,49 -10,68 eur brutto per val,gyvenamas plotas suteikiamas jo nuomos ir energijos kaina 1 žmogui 1 savaitei-85 eurai-109 eurai,priklausomai nuo vietovės.
Išvykimai mikroautobusu iš Lietuvos :-2020 m.sausio mėn.: 01.28 d.,01.30 d.
Kviečiami kandidatuoti esantys šiuo metu Olandijoje,Vokietijoje ar kitur ir galintys keisti savo turimą gyvenamą plotą į Olandijos darbdavio nuo 2020-01-27 d

5)-Darbas sandėlyje Olandijoje surenkant zoo parduotuvėms maistą naminiams gyvūnams (pet food)ant padėklo,-tai sudaro 90% darbo (maišai po 25 kg)+surinkimas įvairių kitų prekių gyvūnams kaip pvz.žaislai ir kt.,atkrovimas klientams Olandijoje.
Darbdavio pageidavimu-tik vaikinai šiai poz.
Reikalavimai:
-gera anglų kalba,
-B kat vairuotojo paž.
-būti fiziškai stipriam,
-motyvacija sunkiam darbui
Atlyginimas: 21 m,ir daugiau-10,50 eur brutto per val.40 darbo val per savaitę ir daugiau,,gyvenamas plotas suteikiamas-jo nuomos ir energijos kaina yra 1 žmogui 1 savaitei 95 eurai,iš karto mokėti nereikia atskaitoma iš atlyginimo.Atlyginimas mokamas 1 kartą per savaitę.Išvykimai-greiti 2020 m.sausio mėn.
Norintiems kandidatuoti siųsti savo CV-tik anglų kalba.
Gali kandidatuoti ir lietuviai vaikinai šiuo metu esantys užsienyje,siųsdami CV anglų kalba

6)Mėsos fabrike F.Zandbergen,- skubiai reikalingi vaikinai ir merginos darbui prie produkcijos paketavimo darbų,nuvežimo su EPT,valymo darbai ceche vandeniu po spaudimu su Karcer ir kt.
Video vaizdai iš darbo vietų fabrike:
https://www.youtube.com/watch?v=GG5D3a04YCo&t=8s
Reikalavimai:
-susikalbėti anglų kalba,
-motyvacija darbui,
-turėti B kat vairuotijo paž.
Privalumas-analogiško darbo patirtis Lietuvos mėsos pramonės įmonėse,prekybos centrų mėsos skyriuose,arba užsienio kompanijose.
Atlyginimas: 21m.ir daugiau-10,49 -10,68 eur brutto per val;gyvenamas plotas suteikiamas jo nuoma -85-109  eur 1 savaitei 1 žmogui,priklausomai nuo vietovės..Gyvenam po 2 žmones kambaryje, geros darbo ir gyvenimo sąlygos
Išvykimai greiti iš Lietuvos(Kauno) mikroautobusu: 2020 m.sausio mėn.
Gali kandidatuoti ir lietuviai šiuo metu esantys Olandijoje,Vokietijoje- 2020 m.sausio mėn.

7)Olandijos įmonei Kompak 2020 m.sausio  mėn.reikalingi mašinos operatoriai darbui prie skalbimo skystų priemonių kaip Lenor ir.ktkaip indaplovių skysčiai,milteliai,tabletės gamyboje.Darbuotojai bus paskirti prie maišymo arba pakavimo mašinų kaip operatoriai.
Reikalavimai:
-ankstesnė darbo patirtis kaip mašinų operatoriaus kad ir kitoje gamybos srityje,
-susikalbėti anglų kalba
Vairuotojo paž.-kaip privalumas
Atlyginimas:12,99 eur brutto per val.
Darbas 3 pamainomis.40 darbo val per savaitę ir daugiau.
Gyvenamas plotas suteikiamas,jo nuomos ir energijos kaina 1 žmogui 1 savaitei yra 95 eurai.Atlyginimas mokamas 1 kartą per savaitė.
Norintiems kandidatuoti-siųsti savo CV anglų kalba.
Gali kandidatuoti ir šiuo metu esantys Olandijoje lietuviai, latviai ir ieškantys panašaus darbo

8)Mėsos fabrike F.Zandbergen skubiai reikalingi vaikinai ir merginos darbui prie produkcijos paketavimo darbų,nuvežimo su EPT,valymo darbai ceche vandeniu po spaudimu su Karcer ir kt.
Video vaizdai iš darbo vietų fabrike:


https://www.youtube.com/watch?v=GG5D3a04YCo&t=8s


Reikalavimai:
-susikalbėti anglų kalba,
-motyvacija darbui,
-turėti B kat vairuotijo paž.
Privalumas-analogiško darbo patirtis Lietuvos mėsos pramonės įmonėse,prekybos centrų mėsos skyriuose,arba užsienio kompanijose.
Atlyginimas: 21 metai ir daugiau-10,46-10,49 -10,68 eur brutto per val;gyvenamas plotas suteikiamas jo nuoma -85-95-109  eur 1 savaitei 1 žmogui,priklausomai nuo vietovės..Gyvenam po 2 žmones kambaryje, geros darbo ir gyvenimo sąlygos
Išvykimai greiti iš Lietuvos(Kauno) mikroautobusu: 2020 m.sausio mėn.nuo 01.27 d

Galima vykti ir savo auto

www.eurokryptis.lt

Reikalavimai darbuotojui

-anglų kalba nors bazinė

Įmonė siūlo

-legalus darbas Olandijoje,

-visos socialinės Olandijos darbuotojo soc.garantijos,

-suteikiamas sofi-BSN  numeris

Apie įmonę

Sėkmingai dirbanti  Olandijos įmonė.

Darbo sritis:
Pakuotojai
Fiziniai, nekvalifikuoti darbai
Papildoma informacija
Įdarbinimo tipas:
Pilna darbo diena
Darbo užmokestis
Siūlomas atlyginimas:
11,50 EUR per valandą


Kontaktai nėra rodomi ir skelbimas nerodomas sąrašuose, kadangi skelbimas neaktyvuotas.
Kandidatuoti į darbo vietą
Jūs jau kandidatavote į šią darbo vietą.
Išsaugoti
Kiti šios darbo srities darbo skelbimai
Pakuotoja-operatorė

Pakuotoja-operatorė

UAB GRANPLASTA
Kaunas, Siūlo darbą
Pakuotoja (-as) operatorė (-ius)

Pakuotoja (-as) operatorė (-ius)

UAB GRANPLASTA
Kaunas, Siūlo darbą
Pakuotojas (-a). Savaitgaliai laisvi

Pakuotojas (-a). Savaitgaliai laisvi

UAB "Biuro"
Kaunas, Siūlo darbą
Reikalingas nekvalifikuotas surinkėjas UAB NOJUS

Reikalingas nekvalifikuotas surinkėjas UAB NOJUS

UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "NOJUS"
Kaunas, Siūlo darbą