„McDonald’s“ Lietuvoje ieško 250 darbuotojų

„McDonald’s“ Lietuvoje ieško 250 darbuotojų

2014-04-01
Šią vasarą restoranų tinklas „McDonald‘s“ Lietuvoje ketina įdarbinti daugiau kaip 250 naujų darbuotojų, kurių amžius būtų nuo 18 iki 28 metų.

„Norime suteikti kuo lankstesnes galimybes jaunimui dirbti, todėl būsimieji mūsų darbuotojai galės patogiai suderinti darbą su studijomis ar kitais savo poreikiais. Jiems taip pat bus užtikrintas konkurencingas atlyginimas, visos socialinės garantijos. Naujieji darbuotojai dalyvaus ir motyvacinėse, ir specialiose „McDonald‘s“ ugdymo programose. Savo personalui užtikriname visas galimybes tobulėti tiek dirbant restoranuose, tiek ir administracijos padalinyje – ne paslaptis, kad visi dabartiniai restoranų vadovai savo karjerą pradėjo būtent nuo klientus aptarnaujančio darbo“, – teigia Tomaszas Nawrockis, „McDonald‘s“ vykdantysis direktorius Baltijos šalyse.
Darbai bus siūlomi Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Anot bendrovės, „McDonald‘s“ darbo patirties nereikalauja – svarbiausios bus asmeninės žmogaus savybės, pavyzdžiui, stiprus atsakomybės jausmas, kruopštumas ir dėmesys aukštam klientų aptarnavimo lygiui.
Be to, darbuotojų atrankos kampanija, pavadinta „Koks paukštis esi?“, suteiks išskirtines galimybes naujiems restoranų darbuotojams patiems pasirinkti norimą darbo laiką. Pagal asmenines savybes ir vidinį laikrodį žmonės dažniausiai skirstomi į vyturius, kurie mieliau dirba rytais, ir pelėdas, daugiausia energijos turinčius vakarais. „McDonald‘s“ kampanijoje išskiria ir dar vieną tipą – vyturėdą, kuris aktyvus jaučiasi visą dieną.
Naujieji darbuotojai taip pat gaus specialius „McPasas“ pasus, kurie suteikia galimybę jaunimui dirbti bet kuriame „McDonald‘s“ tinklo restorane 29 Europos šalyse. „Tai ypač aktualu į užsienį studijuoti ar kurį laiką pagyventi ketinantiems vykti jauniems žmonės“, – sako T. Navrockis.
Šiuo metu 9 Lietuvoje veikiančiuose „McDonald‘s“ tinklo restoranuose iš viso dirba 487 darbuotojai. Vidutinis restoranų darbuotojų amžius yra 23, restoranų vadovų – 30, o dirbančiųjų administracijoje – 38 metai.


Šaltinis: delfi.lt
Ieškote darbuotojo?
Pasitarkime
+370 602 73416
Profesionali patyrusių Dirba.lt specialistų pagalba surandant darbuotojus