„Maximos” planuose – 1200-1300 naujų darbuotojų

„Maximos” planuose – 1200-1300 naujų darbuotojų

2014-04-29
Šiemet prekybos tinklas „Maxima” artėjančiu vasaros sezonu ketina įdarbinti maždaug penktadaliu daugiau darbuotojų nei įprastai.

Jiems bus pasiūlytos laikinos darbo vietos šalyje veikiančiose tinklo parduotuvėse, logistikos bei saugos padaliniuose.
„Kasmet vasaros sezonu įdarbiname apie 1000 naujų darbuotojų. Šią vasarą planuojame laikinų darbo vietų sukurti daugiau nei įprastai. Tikimės, kad mūsų darbuotojų gretas papildys ne tik darbo patirties prekyboje jau turintys darbuotojai, bet ir studentai bei pilnamečiai moksleiviai, kurių pagalba mūsų įmonėje yra vertinama ir visada laukiama“, – pranešime cituojamas „Maxima LT” generalinis direktorius Arūnas Zimnickas.
Kaip ir kasmet nemažai darbuotojų bus ieškoma pajūryje – Nidoje bei Palangoje, kur išaugus poilsiautojų srautams įmonė kasmet susiduria su didžiausia sezoninių darbuotojų paklausa. Naujų darbuotojų vasaros sezonui įmonė planuoja priimti ir Klaipėdoje, Kretingoje, Druskininkuose, Molėtuose, Ignalinoje, taip pat didžiuosiuose šalies miestuose – Vilniuje ir Kaune.
Kaip nurodo tinklas, laikinas darbas vasaros sezonu bus siūlomas kasininkams, pardavėjams sveriamo maisto skyriuose, salės darbuotojams, maisto gamybos, sandėlio, apsaugos darbuotojams ir kt.
2014 m. pirmo ketvirčio duomenimis, „Maxima LT” įmonėje dirba daugiau nei 16 720 darbuotojų.

Šaltinis: delfi.lt
Ieškote darbuotojo?
Pasitarkime
+370 602 73416
Profesionali patyrusių Dirba.lt specialistų pagalba surandant darbuotojus