Darbo ir darbuotojų paieška Kita
Ieškote darbo Kita?
Susikurkite savo CV ir naršykite po gausybę darbo skelbimų Dirba.lt portale. Pasinaudokite darbo paieška, skaitykite patarimus, pasinaudokite profesionaliomis konsultacijomis. Susiraskite norimą darbą jau dabar!
Ieškote darbuotojo Kita?
Paskelbkite darbo skelbimą mūsų portale ir susiraskite tinkamą darbuotoją savarankiškai. Taip pat teikiame profesionalias personalo atrankas. Pradėkite ir plėskite savo verslą su tinkamais darbuotojais!

Darbas Kita

Ieškančiųjų darbo Kita CV
Ilona Antanynienė

Ilona Antanynienė

Kaunas
Ieškau buhalterės darbo namuose Dirbu namuose buhaltere su programa Pragma v.3.2. DARBO PATIRTIS VšĮ „Muzika festiva“ Buhalterės pareigos 0,1 etato nuo 2017 02 01. RAIMUNDO MARDOSO INDIVIDUALI ĮMONĖ Medienos importas iš Baltarusijos ir realizacija Lietuvos rinkoje, taip pat eksportas. 2013 07 01- dirbu buhaltere 0,25 etato. KAUNO MIKO PETRAUSKO MUZIKOS MOKYKLA 2005 04 01- 2016 12 30 - Vyriausios buhalterės pareigos Mokykloje buvau vienintelė apskaitos darbuotoja. Buvau atsakinga už mokyklos biudžeto projekto rengimą, sąmatų sudarymą, biudžetinių ir finansinių ataskaitų, VSDFV ir VMI formų pildymą, kitus buhalterinės apskaitos darbus, tokius kaip darbo užmokesčio skaičiavimas, pavedimai ir t.t.. MS. DOBUŽINSKIO RUSŲ KŪLTŪROS IR ESTETINIO LAVINIMO CENTRAS 2003 04 17- 2005 03 01 - Vyr. buhalterė 0,5 etato Darbo pobūdis toks pats kaip ir Kauno Miko Petrausko muzikos mokykloje. AB “ŠVIESA”, knygų prekybos skyrius 2000 05 08- 2002 02 06 - Knygų prekybos specialistė Buvau atsakinga už Lietuvos miestų visų švietimo skyrių aprūpinimą vadovėliais ir pratybų sąsiuvinių paskirstymą Lietuvos miestų knygynams. UAB “AIRAVA” - siūlų- audinių prekybos įmonė 1997 07 01- 2000 02 04- Buhalterė Balanso parengimas ir kiti buhalterinės apskaitos darbai. UAB “KAUNO EKSPEDICIJA” –vandens, geotechniniai gręžinių įmonė 1995 03 03- 1996 05 13 - Buhalterė Darbo užmokesčio skaičiavimas ir medžiagų objektams nurašymas. VALSTYBINIS STIKLO FABRIKAS “ALEKSOTAS” 1993 05 31 – 1995 01 11 - Medžiagų apskaitos vadovaujanti buhalterė VALSTYBINĖ ĮMONĖ “AIDAS” - vaikiškų vežimėlių gamybos įmonė. 1991 09 30- 1993 02 08 - Vyresnioji darbo ekonomistė “KAUNO STATYBA” “ KMK 182” 1982 09 08- 1991 09 27 - Vyresnioji inžinierė- ekonomistė KAUNO MIESTO POŽEMINIŲ DARBŲ STATYBOS-REMONTO VALDYBA 1981 07 06- 1982 08 10 - Sąmatinės grupės inžinierė IŠSILAVINIMAS IR KVALIFIKACIJA 1978- 1985 m. - Kauno Antano Sniečkaus Politechnikos Institutas vandentiekio ir kanalizacijos specialybės kursas. 1985 06 21 - pripažinta inžinieriaus statybininko kvalifikacija. Registracijos Nr.S-5315 ASMENINIAI GEBĖJIMAI Kalbos  Lietuvių – gimtoji  Rusų – labai gerai  Anglų - pagrindai Bendravimo gebėjimai Puikiai sutariu su kolegomis ir vadovybe Pageidaujamoms pareigoms reikalingi gebėjimai Atsakingumas, darbštumas, kruopštumas Skaitmeninė kompetencija Apskaitos programa Pragma v. 3.2 standartinė. Excel, Word, Internet Explorer Mokymai 1999 11 30 - Buhalterinės apskaitos seminaras - 20 valandų kursas, 2009 02 13 - Aktualūs GPM ir socialinio draudimo įstatymų pakeitimai, 2009 11 10 - Auditorių aljansas-VSAFAS praktinis taikymas, inventorizacija , buhalterinių likučių perkėlimas, 2012 03 13-14 d - VSAFAS taikymo praktika, metinių finansinių ataskaitų duomenys, jų tikrinimas, 2016 09 01- Darbo užmokesčio apskaičiavimas švietimo įstaigose. Mokinio krepšelio apskaitos ypatumai ir naujovės.
Prieš 3 sav.
Diana Lavcel

Diana Lavcel

17 m., Kita
Sveiki,man yra 17 metų. Gyvenu Trakų r. Lentvarije,esu iš vaikų globos namų. Labiau gal su vaikais,su namų tvarką po mokyklos arba savaitgaliais. Esu tvarkinga panele,mėgstu namų tvarką,mėgstu bendrauti ir išklausyti žmones, esu aktyvi ir mėgstu vaikus,mėgstu padėti,greitai mokausis. Patirties turiu su sesers vaiko prižiūrėjimų,su kita šėimą turiu patirties su namų ruoša.
Prieš 2 mėn.
Laima Laima Jucevičiūtė  L

Laima Laima Jucevičiūtė L

55 m., Kaunas
Protingumas , aiškumas, sudėtingumo supratimas. Geranoriškumas ir aiškumas- nemanipuliavimas . Pusiausvyros vertinimas. Pagarba žmogaus teisėm ir supratimas.
Prieš 5 mėn.
Jonas Kovalskis

Jonas Kovalskis

55 m., Utena
Susipažinęs su įmonės/įstaigos veiklos dokumentais, praktika, ruošiu įmonės/įstaigos veiklos dokumentus, galiu atstovauti įmonės interesus santykiuose su verslo partneriais, valstybinės valdžios institucijomis ir teismuose, turio tokios atstovavimo didelę patirtį. Kruopštus, atsakingas, atkaklus, nuoširdus, atviras, sąžiningas, tiesus, labai vertinu žmonių tas pačias savybes, neskubu teisti ir smerkti, esu linkęs suprasti, nesuprantų žmonių, kurie galvoja, kad jie yra išskirtiniai, todėl jau vien tuo nusipelnė pagarbos – man tai viena iš septynių didžiausių nuodėmių. Moku dirbti komandoje, visada siekiu geriausio rezultato, pergalės, savarankiškas, tačiau žmogiška pagalba man, draugiškas patarimas mane visada labai džiugina ir įpareigoja. ¬ Pomėgiai Labai domiuosi įvykiais šalyje ir pasaulyje, tarptautinių santykių istorija, rašau analitinius straipsnius tarptautinių santykių, istorijos, socialinių santykių tematika, anksčiau daug sportavau, buvau dziudo imtynininkas , visai padoriai žaidžiau krepšinį, tinklinį, rankinį fakultetų ir darboviečių komandose, mėgau aktyvų poilsį, vandens turizmą. Dabar mėgstu ramesnį poilsį – skaityti grožinę ir teisinę literatūrą, klausyti klasikinę muziką, žvejoti, grybauti, dažnai pabėgioju rytais, vasarą dažnai mėgstu plaukioti ežere.
Prieš 1 mėn.
Greta Saldukaitė

Greta Saldukaitė

22 m., Radviliškis
Smalsi, darbšti, bendraujanti. Besidomianti naujovėmis ir linkusi mokytis. Ieškau darbo burnos higienisto/padejėjo.
Prieš 5 mėn.
Vaida Kudiene

Vaida Kudiene

30 m., Raseiniai
Sveiki,ieškau barmenes-padavėjos darbo. Turiu 7m.darbo patirties šioje srityje.Moku bendrauti su žmonėmis,esu kruopšti ir atsakinga.
Dainius Kilciauskas

Dainius Kilciauskas

38 m., Druskininkai
Ieskau slaugytojos padejejo darbo,Turintis sioje sritije patirties.Sudejus 2istaigas butu 12 metu patirtis.Stipriausios mano savybes /atsakingumas,kantrus,tvarkingas,nuosirdziai atsizvelgiu i ligonio poreikius ir tt.Domina darbas su apgyvendinimu,
Prieš 1 mėn.
Rūta Bagdanavičiūtė

Rūta Bagdanavičiūtė

39 m., Kaunas
Ieškau lietuvių kalbos redaktorės darbo. Esu įgijusi lietuvių filologijos bakalauro bei magistro ir filosofijos daktaro laipsnius. Turiu daugiau nei 10 m. redagavimo patirtį. Teko redaguoti įvairią akademinę (literatūrologijos, verslo etikos, istorijos mokslo sričių), grožinę, publicistinę ir kitokią verstinę bei lietuvių kalba rašytą literatūrą. Taip pat esu dirbusi skirtingose redakcijose bei vertimų biuruose etatu, pagal autorines sutartis ir pagal IVP, redagavusi skirtingo pobūdžio tekstus. Redaguoju detaliai: ne vien rašybą, skyrybą, bet ir stilių, su teksto autoriumi derinu minties niuansus. Laisvai skaitau anglų bei rusų kalbomis, iš dalies ir vokiškai bei prancūziškai, taip pat esu įgijusi lotynų kalbos pagrindus, tad galiu gretinti iš šių kalbų verstus tekstus su originalais.