Karjeros traukinys keliauja po visą Lietuvą ir kviečia moksleivius dalyvauti karjeros dienose (papildyta)

Karjeros traukinys keliauja po visą Lietuvą ir kviečia moksleivius dalyvauti karjeros dienose (papildyta)

2011-11-30
ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas ir Lietuvos darbo biržos Jaunimo darbo centrai organizuoja Karjeros dienas moksleiviams.

Šių renginių metu 11 – 12 klasių moksleivių laukia Jaunimo darbo centrų pranešimai apie perspektyvas ir tendencijas darbo rinkoje bei ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto paskaitos apie karjeros planavimą ir efektyvų mokymąsi. Praktinėse paskaitose moksleiviai turės galimybę sužinoti ne tik kuo lengviau priimti mokymosi iššūkius ir kokius mokymosi metodus naudoti, kad mokymasis būtų efektyvus ir naudingas, bet ir kodėl svarbu juos visus ugdyti integraliai. Moksleiviai galės atsakyti į klausimus, kodėl dar mokykloje reikia galvoti apie asmeninės karjeros planavimą. Kas yra karjera ir kaip ji gali būti planuojama bei vystoma? Su kokiomis profesinėmis dilemomis susiduriama baigus mokyklą?

Galvojant apie profesijos pasirinkimą ir karjerą kyla daug klausimų. Kaip pasirinkti specialybę ir profesiją? Kuo aš noriu ir kuo galiu būti? Kaip mokytis, kad pasiekčiau geresnių rezultatų? Kaip įstoti ne ten, kur galiu, o ten, kur noriu? Kaip mokytis, kad mokymasis būtų ne tik efektyvus, bet ir ateityje naudingas? Visi atsakymai – Karjeros dienose moksleiviams.

„Šis renginių ciklas moksleiviams – naudingas ir puikus švietimo įstaigų ir Lietuvos darbo biržos bendradarbiavimo pavyzdys. Karjeros dienose sieksime, jog jaunas žmogus kuo anksčiau imtų mąstyti ir kurti savo profesinę ateitį. Moksleiviai daugiau sužinos apie galimybes, kuriomis gali pasinaudoti – tokiu būdu norime būti aktyvūs partneriai ir patarėjai jauno žmogaus gyvenime“, – sakė Lietuvos darbo biržos Darbo išteklių skyriaus vyriausiasis specialistas Valdas Maksvytis, koordinuojantis jaunimo darbo centrų veiklą.

„Ką pasirinkti? Kaip teisingai priimti sprendimą? Šie klausimai vargina kiekvieną mokyklą bebaigiantį moksleivį. Manau, kad pirmiausia jaunas žmogus pats turi suprasti, ko siekia, tačiau tik nedaugelis jaunų žmonių pažįsta save, supranta, ko nori iš gyvenimo ir ko – ne. Tie jaunuoliai, kurie pradeda domėtis, ką norėtų veikti pabaigę mokyklą, sprendimą, ką studijuoti, priima daug lengviau. Todėl moksleiviai šių praktinių paskaitų metu turės galimybę ne tik atsakyti į rūpimus klausimus, bet ir įgytą informaciją pritaikyti mokymosi procese bei asmeniniame gyvenime“, – teigė ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto studijų priėmimo skyriaus vadovė Jovita Starkutė.

Karjeros traukinys lankysis 11 Lietuvos miestų: Alytuje (Dzūkijos pagr. mokykloje, Tvirtovės g. 7, gruodžio 13 d. 10–12.30 val.), Marijampolėje (Marijampolės savivaldybės administracijos salėje, Basanavičiaus a. 1, gruodžio 13 d. 14–16.30 val.), Panevėžyje (Panevėžio rajono savivaldybės salėje, Vasario 16-osios g. 27, gruodžio 14 d. 14–16.30 val.), Utenoje (Dauniškio gimnazijoje, Vaižganto g. 48, gruodžio 15 d. 14–16.30 val.), Klaipėdoje (Gedminų pagr. mokykloje, Gedminų g. 3, sausio 12 d. 10–12.30 val.), Telšiuose (Plungės TDB Telšių skyriuje, S. Daukanto g. 64, sausio 12 d. 15–17.30 val.), Tauragėje (Versmės gimnazijoje, J.Tumo – Vaižganto g. 10, sausio 19 d. 14–16.30 val.), Naujojoje Akmenėje (Ramučių gimnazijoje, Ramučių g. 5, sausio 19 d. 10–12.30 val.), Šiauliuose (J. Janonio gimnazijoje, Tilžės g. 137, sausio 19 d. 10–12.30 val.). Karjeros uždarymo renginiai Vilniuje (ISM vadybos ir ekonomikos universitete, Arklių g. 18, sausio 25 d. 15–18 val.) ir vyks Kaune (ISM vadybos ir ekonomikos universitete, Ožeškienės g. 10, sausio 26 d. 15–18 val.)


Šaltinis: LDB
Ieškote darbuotojo?
Pasitarkime
+370 602 73416
Profesionali patyrusių Dirba.lt specialistų pagalba surandant darbuotojus