Paskelbtas: 2019 Rugsėjis 09
ID 514725

Darbo pasiūlymas moliūgų ir agurkų derliaus nuėmimo darbams

Apie siūlomą darbą, darbo pobūdis

Ieškome 2 žmonių agurkų ir moliūgų derliaus nuėmimo darbams.

Darbo pradžia: kaip galima greičiau – 2019 m. gruodžio 5 d.

Darbo vieta - 5270 Odense N, Danija.

Darbo pobūdis: agurkų ir moliūgų skynimas/rinkimas laukuose, jų valymas, pakavimas ir paruošimas pardavimui. Pasibaigus agurkų ir moliūgų derliui, tie patys darbai būtų atliekami renkant ir paruošiant pardavimui ridikus.

Jei atitinkate reikalavimus ir norite kandidatuoti į šią darbo vietą, prašome susisiekti su Margarita tel. +370 5 2430149 (esantiems Danijoje + 45 78 73 32 67) darbo dienomis: nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00 val. Šiuo darbo pasiūlymu drąsiai dalinkitės su draugais bei žmonėmis, kuriuos jis galėtų dominti. Rekomenduokite gerą kandidatą ir gaukite dovanų čekį!

Reikalavimai darbuotojui

Fizinė ištvermė. Panašaus darbo patirtis bei minimalus anglų kalbos mokėjimas būtų didelis privalumas.

Įmonė siūlo

Darbo užmokestis: 75 DKK/valandą (~10 Eur) prieš mokesčius, plius 12,5 % atostoginiai. Apgyvendinimas: suteikiamas, kaina – 375 DKK/savaitei/asmeniui (~50 Eur).

Apie įmonę

Sekite mus Facebook “Baltic Workforce Lietuva” – https://www.facebook.com/BalticworkforceLT

Legalus įdarbinimas | Socialinės garantijos | Laiku mokamas atlyginimas | Nemokamos paslaugos

Baltic Workforce – tarptautinė kompanija, turinti biurus Danijoje, Lietuvoje, Lenkijoje bei Rumunijoje. Esame vieni iš rinkos lyderių tarp laikinojo įdarbinimo kompanijų Danijoje ir turime daugiau nei 15 metų patirtį įdarbinant bei administruojant darbuotojus.

Daugiau apie mus www.balticworkforce.com

Darbo sritis:
Statybininkai
Statybų sektorius

Kontaktai nėra rodomi ir skelbimas nerodomas sąrašuose, kadangi skelbimas neaktyvuotas.
Kandidatuoti į darbo vietą
Jūs jau kandidatavote į šią darbo vietą.
Išsaugoti
Kiti šios darbo srities darbo skelbimai
Bobcat krautuvų operatorius

Ištaka, UAB
Kaunas, Siūlo darbą
Plataus profilio statybininkas

UAB "Irmus"
Norvegija, Siūlo darbą
Dirba.lt
Statybininkai darbui Vokietijoje ir Olandijoje-skubiai
Dirba.lt