Vasario 11 d. socialinės apsaugos ir darbo ministras Rimantas Jonas Dagys tiesioginėje transliacijoje internetu atsakinėjo į šalies gyventojų klausimus

Vasario 11 d. socialinės apsaugos ir darbo ministras Rimantas Jonas Dagys tiesioginėje transliacijoje internetu atsakinėjo į šalies gyventojų klausimus

2009-02-10

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija nuo šio trečiadienio, vasario 11 d., pradeda tiesioginių vaizdo transliacijų internetu ciklą. Šiuo eksperimentiniu projektu siekiama glaudesnio ryšio su Lietuvos gyventojais. Per pirmąją transliaciją ministras Rimantas Jonas Dagys   atsakys į žmonių atsiųstus klausimus, kalbės apie ministerijos socialinę politiką, pagarbos šeimai sugrąžinimą visuomenėje, nedarbo mažinimo planus ir kitas aktualijas.

Ministrui adresuotų klausimų laukiama elektroniniu paštu klausimai@socmin.lt. Juos reikia atsiųsti iki trečiadienio 10 valandos. Transliacijos pradžia – 12 val.

Planuojama, kad kitose laidose, kurias numatoma transliuoti kartą per dvi savaites, į gyventojų klausimus atsakinės Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos specialistai. Jie paaiškins, kaip gauti įvairias išmokas, paramą ir kt.

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija akcentuoja, kad tiesiogines vaizdo transliacijas gyventojams valstybės įstaiga rengs pirmą kartą šalies istorijoje.

Ministerijos partneris – viešoji įstaiga „Eičiūnų kaimo vaikų ir jaunimo užimtumo centras“. Šis centras tiesiogiai internetu transliavo ir socialinį forumą „Dialogas su Lietuva“. Jo įrašus galima rasti adresais: www.internetinetv.lt, www.kaimotv.lt, http://uzupiozinios.net/TV/play.html

Būtent šiais adresais bus transliuojamos pirmosios laidos. Tačiau transliaciją bus galima sekti ir ministerijos svetainėje internete. Pakaks paspausti ant nuorodos tituliniame puslapyje.

Ryšių su visuomene skyriaus vyr. specialistas Gediminas Stanišauskas,tel. 266 8122, 8 611 41992