Arūnas Venckus

Gyvenimo aprašymas (CV)
Arūnas Venckus
Kokio darbo ieškau? Mano teigiamos savybės
Noriu pasiūlyti savo kandidatūrą į darbo vietą.

Esu baigęs Šiaulių universitetą, ten įgijau elektronikos inžinerijos bakalauro kvalifikacinį laipsnį (Elektronikos inžinerija (telekomunikacijos, programos kodas T203)) ir elektronikos inžinerijos magistro laipsnį (Signalų technologijos (programos kodas T214)).

Siekiau tobulinti savo įgūdžius ir kelti kvalifikaciją, įsidarbinau į Savivaldybės įmonę Šiaulių oro uostas, orlaivių aptarnavimo pamainos viršininku. Tuo metu užimamos pareigos buvo įvairialypės, t.y. darbo organizavimas aptarnaujant orlaivius, bendravimas su užsienio šalių aviakompanijų atstovais, orlaivių įgulos nariais. Administracinio darbo patirtis rengiant įvairius raštus. Dėl įgūdžių ir sąžiningo bei kruopštaus darbo, buvau pakeltas pareigose, užimu IT, marketingo ir viešųjų pirkimų skyriaus vadovo pareigas. Darbo pobūdis gan įvairus, t.y.:
Viešųjų pirkimų organizavimas (konkursų rengimas), prižiūrėjimas, ataskaitų pildymas bei teikimas (CVP IS).
Įvairaus profilio raštų rengimas (bendro pobūdžio raštai, prašymai, sutarčių rengimas, protokolų rašymas). Brėžinių rengimas (teritorijos planavimas, perono ženklinimas (orlaivių stovėjimo vietų žymėjimas). Įmonės pristatymų įvairioms parodoms Lietuvoje ir užsienyje kūrimas, rengimas ir kt..
Įmonės kompiuterinių tinklų, kompiuterinės technikos ūkio priežiūra (kompiuterinių programų įdiegimas, administravimas) bei remontas. Naujų kompiuterizuotų darbo vietų įrengimas, kompiuterinio tinklo įvedimas (kabelių klojimas, įrangos montavimas).
Įmonės interneto svetainės https://www.siauliai-airport.com kūrimas ir administravimas.

Bakalauro studijų metu atlikau praktiką UAB „TELERENA” (šiuo metu UAB „Splius“), kabelinės televizijos meistras (interneto įvedimas). Praktikos metu teko bendrauti su įvairaus amžiaus žmonėmis, ne tik klientais, bet ir su aplinkiniais, kurie padėjo patekti į bendros paskirties gyvenamųjų namų vietas, dėl interneto linijos įvedimo.
Magistro studijų metu dirbau ir patirties įgijau dirbant UAB „Ventmatika“ elektronikos gaminių montuotoju (gaminamų produktų surinkimas, derinimas, Essentec „pick and place“ staklių operatoriaus darbas). Dirbant teko susidurti su gaminių kokybės kontrolę, tik tinkamai surinkti, patikrinti ir praėję bandymų testus gaminiai yra tinkami eksploatacijai.

Pasižymiu tokiomis asmeninėmis savybėmis, kaip gebėjimas dirbti komandoje ir priimti sprendimus tiek diskusijų metu, tiek ir individualiai. Esu punktualus, sąžiningas, kruopštus ir atsakingas. Sugebu greitai ir optimaliai spręsti problemas, iškeltus uždavinius.
Kontaktai ir pagrindinė informacija apie mane
Gimimo data:
1983-02-08 (34 m.)
Lytis:
Vyras
Gyvenamoji vieta:
Šiauliai
Telefono numeris:
Informacija matoma tik registruotiems vartotojams.
Prisijungti
El. pašto adresas:
Informacija matoma tik registruotiems vartotojams.
Prisijungti
Darbo patirtis
Darbo laikotarpis:
nuo 2008.10 iki dabar
Įmonės pavadinimas:
Savivaldybės įmonė Šiaulių oro uostas
Darbo sritis:
Vadovai
Pareigos:
IT, marketingo ir viešųjų pirkimų skyriaus vadovas
Plačiau apie darbo pobūdį, patirtį:
Viešųjų pirkimų organizavimas (konkursų rengimas), prižiūrėjimas, ataskaitų pildymas bei teikimas (CVP IS). Įvairaus profilio raštų rengimas (prašymai, sutartys, protokolai, brėžiniai (teritorijos planavimas, perono ženklinimas (orlaivių stovėjimo vietų žymėjimas), informaciniai raštai ir kt.). Įmonės pristatymų įvairioms parodoms Lietuvoje ir užsienyje kūrimas (MS PowerPoint). Įmonės kompiuterinių tinklų, kompiuterinės technikos ūkio priežiūra (kompiuterinių programų įdiegimas, administravimas) bei remontas. Naujų kompiuterizuotų darbo vietų įrengimas, kompiuterinio tinklo įvedimas (kabelių klojimas, įrangos montavimas). Įmonės interneto svetainės kūrimas (www.siauliai-airport.com), administravimas.
Darbo laikotarpis:
nuo 2006.10 iki 2008.10
Įmonės pavadinimas:
UAB "Ventmatika"
Darbo sritis:
Operatoriai
Pareigos:
Cecho darbuotojas
Plačiau apie darbo pobūdį, patirtį:
elektronikos gaminių surinkimas (litavimas, derinimas), testavimas, pakavimas
Išsilavinimas
Laikotarpis:
nuo 2002.09 iki 2006.07
Išsilavinimas:
Vidurinis bendro lavinimo
Mokymosi įstaiga:
Šiaulių universitetas
Išsilavinimo sritis:
Elektronikos inžinerija
Sritis:
Telekomunikacijos
Laikotarpis:
nuo 2006.09 iki 2008.07
Išsilavinimas:
Aukštesnysis
Mokymosi įstaiga:
Šiaulių universitetas
Išsilavinimo sritis:
Elektronikos inžinerija
Sritis:
Signalų technologijos
Kalbos
Kalbos 
Kalbėjimas 
Supratimas 
Rašymas 
Anglų 
Gerai 
Gerai 
Gerai 
Rusų 
Vidutiniškai 
Gerai 
Vidutiniškai 
Kalbos 
Anglų 
Kalbėjimas 
Gerai 
Supratimas 
Gerai 
Rašymas 
Gerai 
Kalbos 
Rusų 
Kalbėjimas 
Vidutiniškai 
Supratimas 
Gerai 
Rašymas 
Vidutiniškai 
Kompiuterinis raštingumas
Dirbu MS Windows, MS Office paketu bei MS Visio, CorelDraw. Kitos programos, jų valdymas: AutoCAD, SolidWorks, Joomla TVS, Borland C++, IAR Systems.
Papildoma informacija
Vairuotojo pažymėjimas:
B
Vairuoju nuo:
2001-07 (16 m.)
Pageidaujamas atlyginimas:
800-1000 EUR per mėn.
Šiuo metu uždirbu:
600 EUR per mėn.
Pasiūlyti darbą
Išsaugoti