Skelbimas galioja iki: 2017 Liepa 14
ID 281663

Vadybininkė-administratorė (laisva anglų kalba)

CV anketa:
Apie mane
Norimas atlyginimas:
600 EUR per mėnesį
Gimimo metai:
1990
Išsilavinimas:
Aukštasis universitetinis
Mokymosi įstaigos
Anglia Ruskin University, King’s Lynn 2013 – 2016 BA (h) Business Management year 3 Įgijau daug žinių analizuojant verslą, ekonomiką, tarptautinį verslą, žmogiškuosius išteklius, marketingo pagrindus, verslo teisės ir atlikau baigiamąjį bakalauro darbą tema: ‚‘‘Patvarus skirtingų gamtinių išteklių valdymas,daugiausiai dėmesio skiriant vandens perdirbimui. Ateities technologijos – nuotekų valymas‘‘.
Darbo patirtis (metais):
1
Darbovietės
Kangaroo International Express – didmeninė kurjerių tarnyba. Pareigos: operatorė – administratorė. Buvau atsakinga už klientų aptarnavimo komandą, užtikrinimas, kad klientai liks patenkinti gaunamomis paslaugomis. Pagrindinės pareigos – klientų duomenų rinkimas ir fiksavimas kompiuterinėje sistemoje. 2012 - 2013
Kalbos:
lietuvių-laisvai,anglų-laisvai,rusų-pagrindai
Asmeninės savybės
Trumpai apie mane, esu entuziastinga ir energinga asmenybė, turinti puikių bendravimo įgūdžių. Komandinis darbas viena iš stipriųjų mano pusių, greitai ir operatyviai reaguoju į gaunamas užduotis, taip pat atsakingai žiūrinti į bet kokią gautą užduotį. Komandinis darbas man patinka ir suteikia varomosios jėgos, tad puikiai susidoroju su pagrindiniais darbais kolektyve. Taip pat pasižymiu darbštumu, bei esu patikima. Visada visas užduotis atlieku laiku ir kokybiškai. Manau teigiamas požiūris ir gera nuotaika darbinėje aplinkoje labai svarbu, tad stengiuosi nestokoti optimizmo ir pozityvo, skatindama kolegas visada judėti į priekį ir nenuleisti rankų iškilus sunkumams. Esu atsakinga, ir visada pasirengusi padėti. Taip pat esu kūrybinga, nestokojanti naujų idėjų ir stengiuosi visada pateikti savo individualią ir objektyvią nuomonę. Atvira naujovėms ir inovacijomis, todėl mėgstu eksperimentuoti įvesdama įvairius alternatyvius variantus. Įgytos žinios naudojamos praktikoje leidžia pasiekti aukščiausių rezultatų. Taip pat greitai įsisavinu naujas žinias ir esu linkusi mokytis naujų dalykų.
Kontaktai
Darbo vieta:
Šiauliai
Lietuva
Kontaktinis asmuo:
Giedrė Linkienė
El. pašto adresas:
Žinutė kandidatui
Telefono nr.:
Skambindami skelbimo autoriui pasakykite, kad skelbimą radote portale Dirba.lt
Kiti šios darbo srities darbo skelbimai
Transporto-ekspedicijos vadybininkas (-ė)

Transporto-ekspedicijos vadybininkas (-ė)

Motus Baltic, UAB
Vilnius, Siūlo darbą
Ieškome vadybininko (-ės) Lenkų-Rusų kalba

Ieškome vadybininko (-ės) Lenkų-Rusų kalba

Delta Logistik, UAB
Vilnius, Siūlo darbą
Kelionių pardavimo vadybininkas (-ė)

Kelionių pardavimo vadybininkas (-ė)

ABK TRAVEL, UAB
Vilnius, Siūlo darbą
Finansų konsultantas (-ė)

Finansų konsultantas (-ė)

„Compensa Life Vienna Insurance Group SE"
Vilnius, Siūlo darbą
Pardavimų vadybininkas-ė

Pardavimų vadybininkas-ė

Euro Trade LT, UAB
Vilnius, Siūlo darbą