Darbo pasiūlymai vadybos specialistams ir Vadybos specialistų CV
Ieškote Vadybos specialistų darbo?
Susikurkite savo CV ir naršykite po gausybę darbo skelbimų Dirba.lt portale. Pasinaudokite darbo paieška, skaitykite patarimus, pasinaudokite profesionaliomis konsultacijomis. Susiraskite norimą darbą jau dabar!
Siūlote darbą vadybos specialistams?
Paskelbkite darbo skelbimą mūsų portale ir susiraskite tinkamą darbuotoją savarankiškai. Taip pat teikiame profesionalias personalo atrankas. Pradėkite ir plėskite savo verslą su tinkamais darbuotojais!

Darbas vadybos specialistams

Šioje vadybininkų darbo skelbimų kategorijoje rasite siūlančiųjų darbą vadybininkams ir ieškančiųjų darbo vadybininkų skelbimus ar CV. Vadybininko darbo pobūdis priklauso nuo įgyto išsilavinimo bei specializacijos: pardavimų vadybininkas, verslo vystymo vadybinkas, logistikos vadybininkas, didmeninės prekybos vadybininkas, transporto/ekspedicijos vadybininkas, elektroninės prekybos vadybininkas, tiekimo vadybininkas, reklamos, žemės ūkio ir kitų. Vadybininko pozicija yra labai įvairiapusiška, nuo rinkos, konkurentų tyrimo, vietinių ir užsienių rinkų analizavimo darbai iki verslo plėtros projektų. Priklausomai nuo įmonės ir jos veiklos, vadybininkai bendrauja su esamais bei naujais klientais, užsiima jų paieška. Geba dirbti įvairomis kompiuterinėmis programomis, ruošti sutartis, atlieka atsiskaitymų laiku kontrolę. Vadybininkui labai svarbu tokios asmeninės savybės kaip energingumas, komunikabilumas, žingeidumas, tikslumas, pasitikėjimas savimi, puikūs organizaciniai gebėjimai. Nepamirškite, darbo skelbimus galite skelbti šioje kategorijoje jeigu ieškote darbo arba siūlote darbą vadybininkams.

Darbo skelbimai vadybos specialistams
Įmonei Kaune reikalingas pardavimo vadybininkas
Prieš 35 min.
Įmonei Jonavoje reikalingas pardavimo vadybininkas
Prieš 49 min.
UAB EKO2ŠILUMA ieškomas pardavimo vadybininkas
Prieš 1 val.
Ieškomas verslo paslaugų vadybininkas UAB Dorvin Group
Prieš 2 val.
Ieškančiųjų darbo Vadybos specialistų CV
Silva Pucilauskienė

Silva Pucilauskienė

23 m., Kaunas
Esu šiais metais baigusi įstaigų ir įmonių administravimo studijas, esu komunikabili, atsakinga, punktuali, į darbą žiūriu rimtai. Naujame darbe iššūkių nebijau, o tai priimu kaip galimybę išmokti kažką naujo ir tapti gera darbuotoja.
Prieš 5 d.
Monika Zažeckytė

Monika Zažeckytė

26 m., Kaunas
Savo darbo patirties metu įgytas kompetencijas gebu tikslingai pritaikyti naujoje veikloje, esu motyvuota ir gebu greitai įsisavinti naujas žinias bei efektyviai jas panaudoti. Įgytas meninis išsilavinimas ir mokslinės žinios padeda man priimti teisingus, pagrįstus sprendimus bei kurti originalias idėjas.Esu ne tik naudingas komandos narys, bet ir gebu vesti komandą link išsikeltų tikslų pasiekimo.
Prieš 2 sav.
Vilma Eigėlytė

Vilma Eigėlytė

39 m., Kaunas
Esu atsakinga, gebanti dirbti ir komandoje. Turiu patirties darbe su klientais. Patirtis 9 metai.Turiu bendravimo ir pardavimo įgūdžių. Dirbu kompiuteriu .
Prieš 2 sav.
Lina Krajinaitė

Lina Krajinaitė

25 m., Telšiai
Esu paprasta, bendraujanti, draugiška, paslaugi ir mandagi. Mėgstu punktualuma. Esu kruopšti. Kadangi karjerą pradėjau nuo pardavėjos, tai šiai dienai esu sukaupusi nemažai patirties bendravime su klientais. Ir širdis bei protas sako, kad laikas po truputi kilti aukščiau nei pardavėja. Taigi, ieškau darbo kuriame galėčiau augti ir tobulėti, nes juk viską galima išmokti.
Prieš 3 sav.