Darbo pasiūlymai siuvimo stiliaus specialistų ir Siuvimo, stiliaus specialistų CV
Ieškote Siuvimo, stiliaus specialistų darbo?
Susikurkite savo CV ir naršykite po gausybę darbo skelbimų Dirba.lt portale. Pasinaudokite darbo paieška, skaitykite patarimus, pasinaudokite profesionaliomis konsultacijomis. Susiraskite norimą darbą jau dabar!
Siūlote darbą siuvimo stiliaus specialistų?
Paskelbkite darbo skelbimą mūsų portale ir susiraskite tinkamą darbuotoją savarankiškai. Taip pat teikiame profesionalias personalo atrankas. Pradėkite ir plėskite savo verslą su tinkamais darbuotojais!

Darbas siuvimo, stiliaus specialistams

Šioje siuvėjų darbo skelbimų kategorijoje rasite siūlančiųjų darbą siuvėjams ir ieškančiųjų darbo siuvėjų srityje skelbimus, CV. Darbdaviai itin dažnai susiduria su siuvėjų darbo jėgos trūkumu. Lietuvoje jau ne vienerius metus darbo rinkoje yra nusistovėjęs paklausos ir pasiūlos neatitikimas. Sėkmingą siuvėjo darbą lemia kruopštumas, estetinis skonis, vaizduotė, išradingumas, kūrybiniai sugebėjimai, pakantumas sėdimam darbui, bei fizinė ištvermė. Siuvėjos darbo negali dirbti asmenys sergantys epilepsija, turintys regos, delno funkcijos sutrikimų, alergiški vilnai ar dulkėms. Siuvėjos pagrindinės funkcijos yra siūti taisyti, projektuoti, lyginti, parinkti tinkamas medžiagas. Nepamirškite, darbo skelbimus galite skelbti šioje kategorijoje jeigu siūlote darbą arba ieškote darbo siuvėjų srityje.

Darbo skelbimai siuvimo stiliaus specialistų
MB Profesa ieškomas siuvėjas sukirpėjas
Prieš 2 d.
UAB Gefestas ieškomas tekstilės sukirpėjas
Prieš 3 d.
Idomus darbas siuvejai
Prieš 3 d.
Įmonei Klaipėdoje reikalingas siuvėjas sukirpėjas
Prieš 3 d.
Ieškančiųjų darbo Siuvimo, stiliaus specialistų CV
Greta Gedgaudaitė

Greta Gedgaudaitė

22 m., Kaunas
Aš esu 4 kurso bakalauro studentė. Studijuoju Mados Inžinerija Kauno Technologijos Universitete. Šiuo metu tikiuosi rasti darba, kuris padėtu man įgyti daugiau patirties savo specializacijos sferoje, bet nebijau ir kitokio finansinio stabilumo suteikiančio darbo. Esu stipri, motyvuota ir mėgstu planuoti savo laika kuo produktyviškiau.
Prieš 2 sav.
Jolanta Dadurkaite

Jolanta Dadurkaite

41 m., Kazlų Rūda
Esu baigus suvejos mokslus turiu diploma su tuo diplomu yra trys specelybes chemenis valymas ,skalbimas .ir suveja bet esu tik dirbus siuvejos darba esu krupsti ir stengiosi gerai darba atlikti. Ir jieskau darbo
Prieš 2 mėn.
Anželika Mankevičienė

Anželika Mankevičienė

47 m., Šiauliai
Nuoširdi,sąžininga,punktuali.Ieškau darbo 0,5 arba 0,7 etato,turiu siuvėjos kvalifikaciją,tik neturiu patirties,norėčiau dirbti siuvykloje padėjėjos darbą,galiu ir siūti kažkiek.
Prieš 2 mėn.
Jurgita Adžgauskienė

Jurgita Adžgauskienė

35 m., Alytus
Sugebu sau kelti tikslus ir jų siekti.Nuoširdi,pareiginga,sąžininga.
Prieš 3 mėn.