Paskelbtas: 2016 Kovas 30
ID 264126

Siūlome viešbučio administravimo poziciją

Apie siūlomą darbą, darbo pobūdis

Ieškome atsakingo, entuziastingo ir komunikabilaus žmogaus, norinčio ir galinčio dirbti pilnu etatu.

Reikalavimai:
- Viešbutis visą laiką apgyvendintas, dažniausiai užsieniečiais, tad anglų kalbos mokėjimas yra privalomas;
- Gebėjimas komunikuoti dar kitomis kalbomis - privalumas;
- Patirtis, vėl gi, privalumas, bet ne būtinybė. Bus suteikiami apmokymai.

Darbo pobūdis:
- Verslas ir kolektyvas nėra didelis, todėl džiaugsimės adaptyvumu ir noru būti komandos dalimi, juolab, kad pareigos neapsiriboja vien svečių sutikimu.

Darbo laikas:
- Darbo grafikas koreguojamas, vis dėlto ankstus rytai ir vėlyvi vakarai neišvengiami.

Susidomėjusius savo CV siųskite el. paštu. Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės telefonu.

Darbo sritis:
Administratoriai
Administracijos darbuotojai

Kontaktai nėra rodomi ir skelbimas nerodomas sąrašuose, kadangi skelbimas neaktyvuotas.
Kandidatuoti į darbo vietą
Jūs jau kandidatavote į šią darbo vietą.
Išsaugoti
Kiti šios darbo srities darbo skelbimai
Ieškomas administratorius UAB RADA

UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "RADA"
Klaipėda, Siūlo darbą
UAB PANEVĖŽIO AGROCHEMIJA ieškomas administratorius

UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "PANEVĖŽIO AGROCHEMIJA"
Panevėžys, Siūlo darbą
Reikalingas administratorius UAB INDOVOX

UAB "INDOVOX"
Palanga, Siūlo darbą
UAB CITY PICA ieškomas administratorius

UAB "CITY PICA"
Ieškomas administratorius UAB PŪKAS

UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "PŪKAS"
Kaunas, Siūlo darbą
UAB Dekanas ieškomas administratorius

UAB "Dekanas"
Reikalingas administratorius įmonėje Lietuvos edukologijos universitetas

Lietuvos edukologijos universitetas
Vilnius, Siūlo darbą